Sari la conținut

Alegere motor!


Postări Recomandate

pretul este de 1000 euro fix!!!!!!omu a dat pe el 4700!!!

Motorul este in stare perfecta aprox 4000 km!!!nu are nimic!e un amic,de asta mi-l lasa la bani astia! :)

Cat mahhh ;) !!!!!!!!?????????? Sa moar ce-am mai scump :wacko: cum sa dai atatia bani............ plm inca 500 si iti iei Dacia Logan draq

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care zic ca mi-e lene sa dau de A1:nu imi este lene,dar mai bine ma invat acum pe 49 cc si la anu trecem la cv mai mare!!!!

Astept mai multe pareri despre PEUGEOT!!!!!nu vorbe inutile!!!!!!!!

Asfalt uscat!(dar acum e cam ud :bounce:) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care zic ca mi-e lene sa dau de A1:nu imi este lene,dar mai bine ma invat acum pe 49 cc si la anu trecem la cv mai mare!!!!

Astept mai multe pareri despre PEUGEOT!!!!!nu vorbe inutile!!!!!!!!

Asfalt uscat!(dar acum e cam ud :bounce:) )

eu am dat A1 in august anul trecut cand aveam deja 17 ani. Motorul lpam luat acum doua saptamani si la vara sper sa trec la ceva mai mare. E urat scuterul ala cu viteze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care zic ca mi-e lene sa dau de A1:nu imi este lene,dar mai bine ma invat acum pe 49 cc si la anu trecem la cv mai mare!!!!

Astept mai multe pareri despre PEUGEOT!!!!!nu vorbe inutile!!!!!!!!

Asfalt uscat!(dar acum e cam ud :P) )

Eu am invatat sa merg in 20 de min . Pana sa merg in vara , la scoala pe ybr-u ala 125 , nu mai mersesem in viata mea pe motor doar pe scutere , si am invatat in 20 de minute. mi s-a oprit motoru de cateva ori la inceput si mai uitam sa trag de ambreiaj cand opream. de la a 2-a ora deja era parfum... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E nasol rau motoru' ala , mai e si de 49 cmc si in plus nici nu merita banii . Cu 1000 de euro iti iei un rs super bun ... :bounce: . Si cel mai bine ar fi sa dai de A1 , ca la 49 tot o sa-ti trebuiasca permis , odata si odata :P .

 

Sfatu' meu !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca esti asa fixat pe ideea de 50 , desi e un fel de hai sa ne plimbam de mana de ce nu iti iei un RS 50 ca e mai popular ? E foarte rar modelul asta si o sa ai probleme cu el ca de altfel orice 2t , daca mai si cazi ala esti , te costa piesele de te indoaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul asta il tine pana in vara anul viitor! si dupa dau de permis,trec pe cv mai mare!!!!!!!!!!!!

Pff , nu are rost omule ! Cel mai bine iti iei A1 si gata ...

 

Daca esti asa fixat pe ideea de 50 , desi e un fel de hai sa ne plimbam de mana de ce nu iti iei un RS 50 ca e mai popular ? E foarte rar modelul asta si o sa ai probleme cu el ca de altfel orice 2t , daca mai si cazi ala esti , te costa piesele de te indoaie.

 

 

Ai dreptate , daca ii se strica o piesa ceva , greu o sa gasesti si o sa te coste si o caruta de bani .. :bounce: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul asta il tine pana in vara anul viitor! si dupa dau de permis,trec pe cv mai mare!!!!!!!!!!!!

oricum probabil anul viitor ar sa introduca Am si o sa trebuiasca sa dai de permis deci mai bine A1 acum si iti iei 125.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum probabil anul viitor ar sa introduca Am si o sa trebuiasca sa dai de permis deci mai bine A1 acum si iti iei 125.

Mai e pana baga leagile astea cu Am si cu A2 . Se baga prin 2012 - 2013 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E foarte buna parerea ta .. E prea scump peugeot-u ala .. nu are rost sa dai banii aia . Piesele o sa fie destul de scumpe ... Nu are rost sa-l ia , mai bine iti iei un rs 125 , un cbr 125 , un yzf r 125 ..

 

P.S : Cati ani ai ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 1000 de euro... o sa te caci pe el de 50cc, vrei sa mergi si tu mai tare si pulla ... o sa mergi in rand cu scuterele :drink: ca sa nu mai zic de drumuri mai lungi...

 

in fine pana la urma, e alegerea ta, mai bine mai pui vreo 500 si iti iei un 125 (cbr ceva). bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...