Sari la conținut

15 iunie 2006 - Accident Brasov


PepsiMan
 Share

Postări Recomandate

Am prins din zbor, acum 10 minute (7:10 - 15.06.2006), la Observator (Antena1), o stire despre un accident de motocicleta in Brasov intamplat in urma cu cateva ore

Cunoaste cineva mai multe detalii?

In respectivele imagini aratau niste bucati de plastic de culoare neagra si o lumanare aprinsa.

:banana: :banana: :baldy:

 

 

Edit:Am prins ceva pe alt post

"Grav accident de motocicleta in centrul Brasovului, un tanar a murit iar altul este in stare grava dupa ce s-au izbit de un pom"

 

:banana: :D :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu pricep de ce trebuia sa postezi la sectiunea asta fara sa stii ce s'a intimplat.

Si prea multi fac asta,aud ceva,li se pare ceva si repede la forum sa posteze.Parca sunteti corbi :banana:

Deoarece imi faceam griji pentru niste prieteni.

Am sunat si nu sunt ei, nici ei nu au auzit nimic (inca).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate este adevarat, nu am detalii exact despre ce s=a intamplat. Motociclistul se numeste Benea Catalin, foarte bun prieten de al meu, este din Baia Mare dar facea doctoratul aici in Brasov. Am aflat vestea azidimla 5 jumate dela grex.o sa ne adunam mai multi inbrasov. nu stiu ce sa mai zic :banana: D-zeu sa-l ierte

post-2851-1150346447_thumb.jpg

post-2851-1150346494_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate este adevarat, nu am detalii exact despre ce s=a intamplat. Motociclistul se numeste Benea Catalin, foarte bun prieten de al meu, este din Baia Mare dar facea doctoratul aici in Brasov. Am aflat vestea azidimla 5 jumate dela grex.o sa ne adunam mai multi inbrasov. nu stiu ce sa mai zic :banana: D-zeu sa-l ierte

 

 

A murit tipul asta sau cum??????????????? :D

 

L'am cunoscut anul asta in Vama,un tip plin de viata,era vesel tot timpul si glumet ... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NUUU!!! :D :banana: :banana: :banana: Cum dreq de s-a intamplat, il stiam om cu capul pe umeri, motociclist cu ceva experienta, nu pustan care a pus ieri mana pe gaz prima data :banana:

Tocmai ce am petrecut cu el la Cluj acu vre-o 2 saptamani :baldy: De la el luase Baiazidu CB-ul acum 2 ani.....

 

 

 

 

Sa-ti fie tarana usoara prietene :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate este adevarat, nu am detalii exact despre ce s=a intamplat. Motociclistul se numeste Benea Catalin, foarte bun prieten de al meu, este din Baia Mare dar facea doctoratul aici in Brasov. Am aflat vestea azidimla 5 jumate dela grex.o sa ne adunam mai multi inbrasov. nu stiu ce sa mai zic :banana: D-zeu sa-l ierte

 

De la el am cumparat honda :banana: :D :banana:

 

RIP :banana: :baldy: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa cred! Ultima data cind ne-am intilnit am baut cu el si cu Radu si Vio pe Sitei si a fost asa de frumos, era un baiat pe cinste!

Prietene sa i-ti fie tarina usoara!

 

Vio vreau sa vin azi in brasov, sa zici cum ne intilnim te rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O , nuuu , il stiu de ani buni ....

Anul asta l-am vaz pe la Ploiesti si la Cluj , bai cum ne ducem ....

Odihneste-te in pace om bun !

Editat de Harley
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...