Sari la conținut

Facerea de bine...


Vizitator _Raul_
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Salut!

Aveti de imprumutat un semnal spate de honda XL, NX sau ceva ce ar merge? In weekend mi-l trebuie.


» Post actualizat in 08 Oct 2014 08:33

Salut!

Am de adus o motocicleta+multe piese (roti, furca, cadru) de la Cluj la Timisoara. Caut duba sau ceva transport care vine spre TM. Data nu e critica, poate fi peste o saptamana doua,,, daca auziti ceva, dati-mi va rog un PM.

Multumesc anticipat!

Numai bine,
Dani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Caut un pacient care necesita o reabilitare orala. Am un prieten in anul 6 la stomatologie si trebuie sa reabiliteze oral un pacient cap coada pana inluna iunie. Pretul include doar manopera tehnicianului( daca este cazul) si o taxa la facultate in functie de amploatea lucrarii.

pacientul trebuie sa aiba posibilitatea sa vina luni de la ora 11am si miercuri de la ora 15pm pana la terminarea reabilitarii. Cine este interesat sa imi de un mesaj.

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut!

Un prieten doneaza mobila veche, de calitate. Adresa str Paris nr 2A, etaj 2. Dupa ora 18 in fiecare zi lucratoare. Nu se asigura nici transport, nici oameni la carat, cine vine sa o ia sa vina cu oameni si masina.

 

Mobila: 2 dulapuri mari de haine, 1 dulap mai mic de haine, 2 vitrine+dulap sub ele. Toate in stare buna, dar vechi.

 

PM cine e interesat, am poze si le trimit pe mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Stie careva o firma sau persoana ca reconditioneaza cazi de baie ? pe net am cautat dar parerile sunt impartite unii multumiti altii tepuitii :)

 

As merge pe o recomandare :) ( nu imi trebuie factura)

 

 

Merci :tempted:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Un service bun de masini puteti recomanda?

Multumesc!

 

Eu va pot recomanda un loc pt schimbat uleiul la masina, e 20RON manopera sau gratis daca luati ulei si filtru de la fata locului. Pe str Closca, dupa biserica de pe dreapta, pe partea stanga la o casa, cum mergi catre iesirea din oras. E un nene acolo si in 15min uleiul e schimbat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunoaste-ti pe cineva care se pricepe la modelare in lut/ ghips / whatever. Am nevoie de un model simplu dupa care sa copiez ceva . ( un fel de capac )


Contra cost bine'nteles.


Mersi .


PM sau 0751223726 Robi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva unde mi-as putea repara bordul de la motocicleta ? Nu imi mai indica kilometrajul nici ora nici data nimic . Merg doar luminile pe el , l-am desfacut si intr-o parte pare ars ... incerc sa evit sa iau alt bord ca e scump :) . Ceva electrician sau nu stiu , totul tine de circuitul ala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru itp moto poti merge in lipovei sa deschis un itp ,cum megi de pe borzesti catre aradului pe prima strada care e sens unic dar te pori intoarce pe urmatoarea strada are rwclama alb cu rosu quote name="seba_bmw" post="2648694" timestamp="1288089396"]

 

Numai la RAR.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva unde mi-as putea repara bordul de la motocicleta ? Nu imi mai indica kilometrajul nici ora nici data nimic . Merg doar luminile pe el , l-am desfacut si intr-o parte pare ars ... incerc sa evit sa iau alt bord ca e scump :) . Ceva electrician sau nu stiu , totul tine de circuitul ala

la un zx 6 din 2007 ?

Cauta prin sigurante. Scoate cate una si da valorile (fara ele) .tutorial:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salut, imi face si mie cineva un bine sa imi spuna unde gasesc un bec ca cel din imagine in Timisoara? Este de 1.7W

Multumesc.

post-55917-0-44118200-1422516942.jpg

Editat de KENAZ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...