Sari la conținut

Facerea de bine...


Vizitator _Raul_
 Share

Postări Recomandate

Sablare timisoara stiti pe cineva ? undeva parca era un baiat ce vopsea in camp electro static dar nu mai gasesc topicul ma indruma careva mersi frumos ..

cauta utilizatorul "giz"

parolist si de comitet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Este cineva care se ocupa cu scoaterea sitelor din tobe de esapament?

Da , se ocupa rugina . Trebuie doar rabdare . On topic : mergi cu toba la orice atelier de tinichigerie si sunt sigur ca vei rezolva problema :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este cineva care se ocupa cu scoaterea sitelor din tobe de esapament?

Ai nevoie de o bormasina si de o carota pt metal de dimensiunea finalei din toba. Mie operatiunea nu mi-a luat mai mult de 20 minute, chiar daca am facut-o pt prima data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din Timisoara , am 20 de ani implinititi, fara experienta anterioara de condus moto , doresc sa fac scoala pt a2 si nu gasesc pe cineva in jud Timis ! Ma poate ajuta cineva ? (repet , in jud. timis daca se poate )

Salut . Uite cateva indicii :

/index.php?/topic/693073-instructor-categoria-a-in-timisoara/

/index.php?/topic/699120-a-a2-timis/

Bafta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da , se ocupa rugina . Trebuie doar rabdare . On topic : mergi cu toba la orice atelier de tinichigerie si sunt sigur ca vei rezolva problema :) .

Mersi mult Arthur :peace: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TOATE FELURILE DE REMORCI SE POT INCHIRIA DE LA 750 KG LA 2000 KILOGRAME INCLUSIV SLEPURI DE1500-2000 SI 2500 KG + TRACTARI DACA ESTE NEVOIE!



TOATE FELURILE DE REMORCI SE POT INCHIRIA DE LA 750 KG LA 2000 KILOGRAME INCLUSIV SLEPURI DE1500-2000 SI 2500 KG + TRACTARI DACA ESTE NEVOIE!

TEL 0745028879

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au pus bariere in parcarea subterana de la mall. Am intrebat daca trebuie platit si pentru motociclete/scutere si mi s-a raspuns ca nu. In plus, am studiat barierele de la intrare, este loc cam de un metru pe langa :) Acum nu stiu cat este de folositoare informatia, de obicei lumea merge cu mic cu mare la mall (deci cu automobil), eu am pus-o totusi.

Editat de bendix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au pus bariere in parcarea subterana de la mall. Am intrebat daca trebuie platit si pentru motociclete/scutere si mi s-a raspuns ca nu. In plus, am studiat barierele de la intrare, este loc cam de un metru pe langa :) Acum nu stiu cat este de folositoare informatia, de obicei lumea merge cu mic cu mare la mall (deci cu automobil), eu am pus-o totusi.

referitor la chestia asta, desi sunt convins ca proprietatea privata e sfanta si fiecare stabileste regulile in curte la el, cred ca gestul celor de la Mall Timisoara este o nesimtire crasa! sa-ti taxezi clientii la parcare intr-un centru comercial, clienti care vin oricum sa-ti lase bani acolo, e o chestie de un prost gust incalificabil. Prin comparatie in tarile din vest esti atentionat politicos ca ai o durata de parcare maxima de 2 ore daca esti clientul lor....fara bariere, taxe si alte porcarii din astea. Practic Iulius Mall Timisoara s-a prins ca orice ar face, toata gloata timisoarei vine oricum la ei, au reusit sa polarizeze tot orasul acolo, toti prostii dau navala, zi lumina....Stiu, unii vor argumenta ca se parca acolo toata ziua cu nesimtire, ca stateau unii la o cafea 5 ore si tineau locurile ocupate...bla, bla, bla. Marea majoritate a oamenilor care au treaba acolo isi rezolva problemele si cumparaturile si pleaca intr-un interval de timp rezonabil. Pe de alta parte cei de la Mall dau dovada de o ipocrizie crunta : pe de o parte s-au straduit sa aduca tot orasul acolo iar dupa ce au reusit se plang ca e haos in parcare. Mai sa fiu al dracului !! interesanta chestie! Cam atat am avut de spus.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri pe la ora 14, inainte sa se introduca taxa la parcarea subterana, am dat o tura sanatoasa in parcarea exterioara sa gasesc loc de parcare. Bine ca am nimerit la un moment dat in locul din care pleca alta masina :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt pe cale sa imi cumpar alta motocicleta, si ca sa ma hotarasc mai usor as vrea sa vad cum ma simt pe un Marauder 800, Kawasaki VN800 si un Dragstar 650. Daca exista proprietari ai acestor motociclete care sunt dispusi sa ma ajute, le voi multumi (cu o bere).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt pe cale sa imi cumpar alta motocicleta, si ca sa ma hotarasc mai usor as vrea sa vad cum ma simt pe un Marauder 800, Kawasaki VN800 si un Dragstar 650. Daca exista proprietari ai acestor motociclete care sunt dispusi sa ma ajute, le voi multumi (cu o bere).

 

Nimeni, nimic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...