Sari la conținut

Facerea de bine...


Vizitator _Raul_
 Share

Postări Recomandate

Nu am fost personal, dar am auzit de bine de la cei ce au fost la baieti.

 

Parser Auto - Timisoara

Adresa: Bv. Liviu Rebreanu nr 5

 

 

nah... daca ii facere de bine nu conteaza daca e si pt conserva! NU?

unde pot in tm sa lipesc sau repar fisurile sau loviturile de la parbrizul masinii! am luat azi((pe centura, atentie ca ca plimbati pe acolo) una de a facut gaura in stratul ext al parbrizului.

daca se poate oameni cu recomandari ca site-uri am gasit si nu mai am incredere in reclama!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu am fost personal, dar am auzit de bine de la cei ce au fost la baieti.

 

Parser Auto - Timisoara

Adresa: Bv. Liviu Rebreanu nr 5

 

Daca adresa asta e aproximativ vis-a-vis de Mol(colt cu Brancoveanu)....recomand si eu. Am fost acolo sa imi repar parbrizul; motivul acelasi ;)

E un tip cumsecade si meserias, fan Poli, suparat pe politicieni si asculta Radio Guerilla !

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rezolvat cu plomba de parbriz! rebreanu nr.5 estem frate cu remetea mare(la ei am fost, daca vremea in tm e urata te trimit in remetea)!

buba zic eu a fost serioasa asa ca nu m-am asteptat sa o faca ca in reclamele ce le-am vazut(a ramas o suprafata mata pe ext si in int). ochiu meu critic nu imi potoleste grija ca peste ceva timp va trebui sa inlocuiesc parbrizul (intr-un anumit unghi vad marginile bulei si vreo 3 firicele)dar nah, ce o fi o fi!

post-43689-1295442400_thumb.jpgpost-43689-1295442731_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari , unde gasesc si eu in TM fibra de sticla + intaritor pentru constructia unui bugspoiler ?

Mesaj completat

gasit , luat! dar nu in TM :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
doresc sa stiu unde gasesc in timisoara un cabinet veterinar care poate rezolva o problema dentara la catelul meu(smaltul e atacat) http://img828.imageshack.us/i/dsc00323u.jpg/

multumesc anticipat!

Cel mai complex cab veterinar(clinica,de fapt) din Tm sunt cei din Fraidorf(pe fosta linie de tramvai 3,dupa liceul auto,si dupa fostul "turn Eifel" pe stanga.intreaba.Daca nu au ei(poate stiu) alti nu cred.insa si preturi pe masura.

http://www.pet-vet.ro

Editat de akruno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciclop

Nu e buna la Ciclop.e "kober" ,(mai eftina)am folosit pe coturile de evacuare ca Cross-er(dupa cum zice eticheta-incalzit,oprit,etc) si s-a ars din prima tura(cu mirosurile de rigoare).

incearca la "Mipa"..Gheorghe Lazar,cum vii de la Bila,dupa semafor(cu linia de tram),prima sau a doua la stanga,si 10m de la colt.ai sa-i vezi(vand vopsele auto.Si sunt mai OK.

Editat de akruno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e buna la Ciclop.e "kober" ,(mai eftina)am folosit pe coturile de evacuare ca Cross-er(dupa cum zice eticheta-incalzit,oprit,etc) si s-a ars din prima tura(cu mirosurile de rigoare).

incearca la "Mipa"..Gheorghe Lazar,cum vii de la Bila,dupa semafor(cu linia de tram),prima sau a doua la stanga,si 10m de la colt.ai sa-i vezi(vand vopsele auto.Si sunt mai OK.

ms de info , o sa incerc si la ei , am fost la PALINAL si nu au vopsea termorezistenta...mai caut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms de info , o sa incerc si la ei , am fost la PALINAL si nu au vopsea termorezistenta...mai caut

Poti sa incerci si pe net,au diferite culori de vopsea termorezistenta, aici:http://www.romimoto-piese.ro/category/21006030505

Comanzi on-line,si iti vine coletul ramburs!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa incerci si pe net,au diferite culori de vopsea termorezistenta, aici:http://www.romimoto-piese.ro/category/21006030505

Comanzi on-line,si iti vine coletul ramburs!

Mersi pentru link dar stiu de astea ...ma gandeam ca exista o alternativa la vopseaua din spray ceva mai calitativ ...deci mai caut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa le multumesc baietilor de la MOTORZONE pentru tot ce au facut ca sa-mi mearga mandra !

Baietii astia sunt un exemplu de profesionalism,promptitudine, curatenie, atentie si bun simt !

Ceilalti ar putea sa invete de la ei foarte multe !

Multumesc frumos inca o data, baieti !

Cele bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se cromeaza undeva in timisoara? (am mai intrebat si ieri pe unii, altii, dar din motive obiective nu mai tzin minte ce raspunsuri am primit :laugh: )

 

Sebicu'... , unii , altii , ti-au zis asa : In Timisoara nu se mai cromeaza din pacate dar este in Lugoj o firma care cromeaza dar are contracte destul de mari si sunt putin cam mofturosi (cel putin asa erau anul trecut).Dai sarci pe goagal la "Cromare Lugoj" si gasesti firma.Au un numar acolo si.....poate ai noroc.

Daca nu ai noroc atunci in Timisoara mai poti croma in Italia.... :laugh:

Acolo o sa-ti iese beton piesa dar ...costa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sebicu'... , unii , altii , ti-au zis asa : In Timisoara nu se mai cromeaza din pacate dar este in Lugoj o firma care cromeaza dar are contracte destul de mari si sunt putin cam mofturosi (cel putin asa erau anul trecut).Dai sarci pe goagal la "Cromare Lugoj" si gasesti firma.Au un numar acolo si.....poate ai noroc.

Daca nu ai noroc atunci in Timisoara mai poti croma in Italia.... :laugh:

Acolo o sa-ti iese beton piesa dar ...costa.

 

:laugh: asa mi'or zis intradevar ... dar io nu eram in mine ...

Multzam

... iar sorin sa nu mai faca antireclama alcoolului ca isi falimenteaza singur barul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apelez la cei cu experienta. Rezervoarele se pot sabla apoi vopsi in câmp electrostatic?Cine a facut asa ceva rog un pm cu un nr de tel sa vad si eu rezultatul. Mersi!

Editat de CASYTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...