Sari la conținut

Facerea de bine...


Vizitator _Raul_
 Share

Postări Recomandate

Bine de stiut :

 

http://www.primariatm.ro/epress.php?epress_id=6820

Mesaj completat

Ieri am trecut pe langa un canal aflat in mijlocul benzii fara capac ,pe strada Cluj ,in fata liceului de muzica. Era semnalizat cu o creanga dintr-un copac bagata in gaura. Mergeam in stanga masinii din fata altfel cred ca il luam in plin. Grija mare !

 

http://www.tion.ro/stiri/timis/articol/per...101025-02071429

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Vizitator _Raul_
Care stie de unde pot sa fac rost de 2 litrii de formol? De-ala ce se foloseste in laboratoarele de biologie, pentru pus lesurile la pastrare. Vreau sa pun in borcan o stiuca ;). Stima

 

Vezi la firmele de pompe funebre.

Este un motociclist din Timisoara ce are firma de pompe funebre, numai nu stiu cum il cheama sau cum sa iti spun sa dai de el. Mai intreaba si tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La morga de la Medicina poti incerca, intrarea e din curte.

La morga nu merge, am incercat si cu o mica atentie si nu s-a putut. Cred ca cel mai bine dau de tipul care are firma de pompe funebre.

 

Multumesc frumos!

Editat de Nasty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Manusi pentru practicantii de enduro sau pentru aceia care au nevoie de manusi textile pentru vara gasiti si la magazinul de biciclete de langa Piata Iosefin. Cum mergeti spre Piata Sinaia, dupa ce ati coborat podul, pe partea dreapta. Sa nu il confundati cu First Bike-ul de dinainte de pod.

Am vazut 2 modele f. ok, la aprox. 50 Ron (gri si portocalii). Cum gusturile si preferintele nu se discuta, sper sa nu ma injurati. Ca robustete si protectii sunt ok.

Mesaj completat

 

Mai aveau si ceva Fox-uri sau Thor (nu imi mai amintesc cu exactitate) la 90 si ceva de lei. Manusi de enduro 100 % vandute in magazin de bicle.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stie de unde pot sa fac rost de 2 litrii de formol? De-ala ce se foloseste in laboratoarele de biologie, pentru pus lesurile la pastrare.

Vreau sa pun in borcan o stiuca ;)

 

Stima

cred ca te poate ajuta si un veterinar /farmacie veterinara ... intreba-l totusi si de protectia muncii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* Daca aveti roti cu spite eu stiu 3 spiteri :

 

- Pe strada Cozia, in capatul opus statiei OMV.

Link - http://www.norc.ro/pano/0VG6uEEH/

Poza - post-3763-1269731593_thumb.jpg

 

..am fost eu pe str. Cozia ..omul NU face pentru motociclete, motivat ca nu are stand de centrare..etc., ramane valabil pentru biciclete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut m-ar interesa daca stie cineva pe alcineva care poate sa imi faca o copie dupa o masca de moto......desigur din fibra de sticla sau nah daca mai exista si alte metode....multumesc anticipat!!

 

Dino

0723-349.150

 

E un italian si e super meserias. Vorbeste rar si ai rabdare cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

stie cineva unde se pot multiplica chei moto si cam care ar fi pretul?

 

bobi

`

 

Cel mai cumsecade multiplicator de chei este tipul din Iosefin. Daca vii dinspre gara, inainte sa ajungi la liniile de tramvai din Iosefin pe partea dreapta este o Blanarie, Bijuterie, si dupa aceea o sa observi "Key Center", sau ceva de genul acesta. Le face foarte bine, si are si preturi OK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

stie cineva unde se pot multiplica chei moto si cam care ar fi pretul?

 

bobi

 

..alternative bune (program prelungit): in magazinul BEGA/in IULIUS MALL..cheie simpla (fara cip) ..de Suzuki, Yamaha ... 15 RON

..dar tu ai Honda .. tie s'ar putea sa iti ia dublu ..ca Honda e Honda ! :)

Editat de CDCriss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde pot sa cumpar banda hartie pentru mascare , subtire. pt pin-stripe

 

Sell_masking_tape.jpg

 

Pin striping-ul se face cu mana libera ,pentru ce iti trebuie banda ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca nu stiu sa fac cu mana libera :)

 

 

Daca il faci cu scotch nu mai e pin stripe. Scotch de hartie pentru vopsitori, din ala subtire si elastic, se gasea si la Ovarom pe Miresei la un moment dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

nah... daca ii facere de bine nu conteaza daca e si pt conserva! NU?

unde pot in tm sa lipesc sau repar fisurile sau loviturile de la parbrizul masinii! am luat azi((pe centura, atentie ca ca plimbati pe acolo) una de a facut gaura in stratul ext al parbrizului.

daca se poate oameni cu recomandari ca site-uri am gasit si nu mai am incredere in reclama!

Editat de raoulserban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...