Sari la conținut

A Murit Ghost Rider?


Buggy12000
 Share

Postări Recomandate

voi ati vazut trailerul asta ? pare meserias filmul ... si ghost rider nu o sa moara niciodata . este un brand la fel ca pepsi sau coco coca :cheers: :friends:

:drink: ...s oricum..e imposibil sa fie doar unul singur...sunt mai multi dar unu singur e maestru...cel care apare in cele mai multe din filme...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 200
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mda...interesant topicul...eu am vazut doar juma dintr-un film cu GR, bun motociclist, aiurea ideea..parerea mea...aduce o imagine proasta lumii motociclismului, dar, e totusi o arta sa mergi asa...chiar de va muri, am gasit oameni in acest topic care sa-l inlocuiasca cu brio :what: bicker boy sa traiasca :friends: pt ca stie sa-l stapaneasca :D pustiu...ia-ti un moped, nu una de 125, asa, ca al meu si iesi cu el in oras, echipat frumos...si o sa aflii atunci ce riscanta e viata pe dooroate, ca nebuni sunt multi...si risti sa intre odata in tine un inconstient care si-a luat visul lui de conserva...la partea cu visatul, ca iti iei r1, respectele mele...dar eu zic sa te mai gandesti la viata ta...cand vezi cata lume cunoscatoare iti spune ca e riscant, eu cred ca stiu mai bine decat tine, nu?daca tot urmaresti forumul, arunca un ochi si la ce se spune de moatoarele puternice pt incepatori, la timpul de reactie in caz de belea, la timpul si distanta de franare, la tehnicile de franare, etc....si astea se dobandesc in timp...sa te vad eu pe tine cum o sa iti convina tie sa mergi cu r1 linistit, fara sa ii dai gaz, simtind ditai motoru cum urla la tine sa ii dai gaz :cheers: incearca sa iti iei ceva mai mic, si il carenezi cu carene de r1..si atunci o sa faci furouri si o sa fii si in siguranta :drink: take care

 

cat despre GR...topicul asta sta de mult pe aici, dar nici un rezultat vad...chiar sunt curios...daca ar fi murit, vedeam la stiri :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suzuki GSX-R1000K5 "Black edition".

16500€ incl Original helmet and leather suit!!

 

Suzuki GSX-R1000K5 "Police edition".

13000€ incl original Swedish police jacket, police helmet and leather suit!!

 

Suzuki Hayabusa "turbo special".

27000€ incl Original helmet and leather suit!!

(The world record bike with 346.25km/h wheelie 2006)

 

Minimoto trike.

2000€!!

 

BMX.

500€

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu o fi murit si le vinde fanii lui? :friends:...hai sa-l anuntam :cheers: :drink:

saracu' o fi murit si voi va radeti....Astept adevarul ,cat e nevoie si pana in 2050.Admin si Thomas nu inchideti topicul.e kriminal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saracu' o fi murit si voi va radeti....Astept adevarul ,cat e nevoie si pana in 2050.Admin si Thomas nu inchideti topicul.e kriminal.

 

cum sa-l inchida frate? noi cum mai aflam daca a murit sau nu ala? :friends: de juma de mileniu se tot discuta...cand o muri sa imi ziceti si mie...daca murea, parerea mea, dadeau la stiri :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inchideti naiba topicul asta.Oamenii au accidente pe strazile noastre si voi deschideti subiect ca a murit Ghost Rider.Sincer mie nu-mi pasa daca a murit sau traieste.Eu cred ca e arestat daca nu a murit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...