Sari la conținut

R1 Rossi Replica


SabinRace
 Share

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

radem glumim..... da cand o dam in balarii...... mai las-o dreacu de treaba, ce texte......

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

da bai flacau este motocicleta mea acum, si eu am scoso la vanzare ! care este problema ta defapt..? ca mergi cu o batjocura de motoreta de serie , stok de care se gasesc pe toate drumurile si n`ai ceva frumos in care s-a investit si timp , si multa munca si foarte multi bani dupa care si bebele intorc capul pe strada ? am scoso la vanzare pt din tertze motive numai pot conduce un timp motociclete ,nu ca motocicleta ar avea ceva . Este o superbitate , merge impecabil n`are nici cel mai mic defect .

 

Sabine nu`i mai lua ma in seama fitar paharnicii de ras .. nu sunt in stare sa-si schimbe singuri un set de placutze de frana si isi dau cu parerea despre munca titanica a unui om . Vai de viata voastra de capiati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sabine nui mai lua in seama pe saraci ca habar nare ce inseamna munca serioasa si banii investiti cu cap! Astia e niste baicari uanabi care merge pe motoare stoc s care abia are bani de benzina! Ai un motor foarte reusit! Chiar arat bine si respekt faptul ca ai refuzat sa pui sticare cu balariile alea de Agv si altele. Si eu m-am apucat de tuning de cand l-am vazut pe Chip Fuse facand un Mustang din carbon. Pentru invidiosi, carbon se scrie cum se vede. Uite proiectul de care m-am apucat acum 2 ani. Am luat un motor de la un prieten si l-am transformat cu o groaza de bani si timp! L-am dat pe 10.000 euro si vreau sa iau o Jawa de 3 juma. Din pacate nu am facut poze de-a latul lucrarilor asa ca nu am decat dinainte si dupa:

Inainte

Dupa

 

Sper satz placa lucrarea mea ca am vazut ca esti un adevarat guru al customizarilor de baicuri. Esti pa sistem turbo cum ar spune Vasilica, prietena mea care are un cbr repsol replica facut tot de mine. Apropo te saluta si ea si a zis ca vrea si ea un r1 rosi ca ii place de el mai nou.

Editat de grumpy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator SEKTU

Nu ma pot abtine , lesin de ris cind citesc topicul asta. Oare de ce ?

In alta ordine de idei , ma duc sa ma delectez cu niste LUCRARI ADEVARATE , transformari radicale si de invidiat , la coltul cioparistilor. E acolo un pusti , cu un ciopar facut dintr-un moped , profesor , nu altceva. Si e doar un pusti. Mai sint si altii , mai "vechi". Aia sint chiar exemple de urmat.

Pt. cine are urechi sa vada si ochi sa auda "Uita-te , uita-te prin faina , cu luneta submarina".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sabin ... poate tehnic te pricepi, sa modifici de asemenea, dar ... vizual ... nu prea le ai si as recomanda sa platesti pe cineva pentru astfel de chestii. Ca doar nimeni nu le poate face pe toate :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sabine, cum e frate motoreta ta model 2003, model cu o toba pe partea dreapta, fabricata in 2005 cand se fabrica modelul cu 2 tobe sub sa ? asa scrie in anuntul de pe bikeshop. adica vrei sa zici ca in 2005 se fabricau 2 modele de r1 in paralel ? sa nu imi zici ca asa scrie in acte ca nu prea tine argumentul asta, poate fi o greseala. macar scrie in anunt ca e fabricata 2004, nu 2005.

 

citat din anuntul de pe bikeshop: "motocicleta este modelul 2003, ,dar fabricata in 2005(scrie pe acte),si inmatriculata in 2007." completare: condusa de o baba pana la piata, o data la 2 saptamani.

 

cam dubios ... fi bun si posteaza un scan dupa cartea de identitate sa vad si eu grozavia pe care oricum nu o sa o cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma pot abtine , lesin de ris cind citesc topicul asta. Oare de ce ?

In alta ordine de idei , ma duc sa ma delectez cu niste LUCRARI ADEVARATE , transformari radicale si de invidiat , la coltul cioparistilor. E acolo un pusti , cu un ciopar facut dintr-un moped , profesor , nu altceva. Si e doar un pusti. Mai sint si altii , mai "vechi". Aia sint chiar exemple de urmat.

Pt. cine are urechi sa vada si ochi sa auda "Uita-te , uita-te prin faina , cu luneta submarina".

 

/index.php?showtopic=395076

 

 

@Sabin succes in continuare :cheers:

Editat de WickedAssHell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Dragi Motociclisti.

 

De joi, proprietarii de R1 sunt invitati dupa ora 18 la Bikers Club Otopeni ptr asi impartasi experientele cu R1. In fiecare Joi dupa 18.

 

Suntem destul de multi si consideram ca a venit timpul sa ne ajutam reciproc in a stapani si intretine cat mai bine aceasta motocicleta.

 

Daca n-ai R1 dar te atrage acesta moto si vrei sa sti mai multe despre ea. Sau daca tu ai orice altceva dar prieteni de-ai tai au R1 si vin, esti bine venit.

 

Daca ai Yamaha Super Sport Sau SBK.

 

Daca iti place Rossi sau orice legat de aceasta Firma Moto, noi te invitam alaturi de fanii Yamaha.

 

Nu vedem Joi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...