Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Albe am vrut initial de cand am vopsit-o ca ar fi dat frumos cu albastru ,dar se murdaresc repede . Argintii nu ma gandisem pun pe lista pana marti-miercuri , deocamdata negru ar fi prioritar ..O sa mai intreb sa vad care se pricepe in photoshop poate ma ajuta sa imi fac o idee.

Editat de kamikaze_wtf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Albe am vrut initial de cand am vopsit-o ca ar fi dat frumos cu albastru ,dar se murdaresc repede . Argintii nu ma gandisem pun pe lista pana marti-miercuri , deocamdata negru ar fi prioritar ..O sa mai intreb sa vad care se pricepe in photoshop poate ma ajuta sa imi fac o idee.

se murdaresc dar se vede super frumos.in loc de 30min pregatire inainte de iesire prelungim la o ora :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici poti vedea cum arata pe negru si argintiu.

 

Frumoasa rau a ta ,nu incerci si geamul sa ii pui folie putin fumurie? Legat de jante negre vad ca arata cam ciudat cu albastrul ,deci raman la alb si gri.Maine ma duc si in drum ma hotarasc.

 

Si inca ceva ,pe unde mergi de ai asa curate cauciucurile?

Editat de kamikaze_wtf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa rau a ta ,nu incerci si geamul sa ii pui folie putin fumurie? Legat de jante negre vad ca arata cam ciudat cu albastrul ,deci raman la alb si gri.Maine ma duc si in drum ma hotarasc.

 

Si inca ceva ,pe unde mergi de ai asa curate cauciucurile?

 

Cred ca ar arata putin cam in plus daca as face parbrizul negru.

 

Referitor la cauciucuri, nu merg decat pe sosea. Nu ies pe drumuri neasfaltate.

 

Daca tot vrei sa le revopsesti poate iti place asa:

 

http://forums.sv650.org/showthread.php?t=137997

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva o schema electrica a unui sv /2002 si sa-mi spuna de ce fire ma pot 'lega' pt montarea unui al-II-lea contact pt oprirea de urgenta pe care doresc sa-l montez in partea din spate a motocicletei?

Ma intereseaza varianta cea mai simpla.

Multumesc,

FLR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care vrei sa treci de la V2 la 4L, dar vrei sa ramai la Suzuki, tot pe la 650 neagra si dezbracata, frumoasa si intretinuta, cu ceva mai multi cai dar ceva mai putin cuplu si mai confortabila? :D

 

 

Schimb Bandit cu SV, detalii in semnatura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti sigur ca lantul e de vina ? Am eu 2 lanturi second... la momentul dezmembrarii nu faceau "galagie". provenienta SV 650 /2001 aprox.65.000km

Intinzatorul isi face treaba?

Daca lantul e intins peste limita la care "lucreaza intinzatorul" am o solutie, adica am 2 intinzatoare cu surub si contrapiulita . Mecanicul va sti sa intinda lantul.

Salutare tuturor .Si eu sunt un "proaspat" SV-ist ..........nu prea am cu ce ma lauda in materie de motociclism asa ca o sa-i las pe altii.As dori sa-l intreb pe calin_cz daca a dat intinzatoarele fiindca m-ar interesa si pe mine .Daca da sa-mi lase un mesaj pe mihay.ilie@yahoo.com. Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...