Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma refeream la latimea motocicletei, nu a cauciucului .

 

--- Mesaj completat în 27 Jul 2007 20:57 -------------
E ceva de genu' portita si nu voi putea sa bag perpendicular cu ea motorul (nu e spatiu).

post-12332-1185559048_thumb.jpg

Editat de klin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici ai dreptate.

Oricum poate negociez putin si daca il iau pe firma imi convine mai mult. :blink:

:bigstar:

Apropo,ce ziceti ... Ar rezista un RS 650 de km in 2 zile ? :blink:

 

In legatura cu rezistatu :wave: .

Vineri: Constanta - Buzau (250 km) , pauza o ora in buzau, inapoi Constanta inca 250 km. Deci vineri 500 km.

Sambata: Constanta - Buzau (250 km)

Duminica: Buzau - Constanta (250 km)

500 km intr-o zi, o mie km in 3 zile :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vreo 80 la 5000 ture in a 6`a, deci nu, nu am mers in 5000 ture. Pe autostrada 120-130, slobozia-buzau 80-90, e infect drumul, denivelari peste denivelari, ma doare curu si acum. Zici ca am facut dragoste cu Reverse

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vreo 80 la 5000 ture in a 6`a, deci nu, nu am mers in 5000 ture. Pe autostrada 120-130, slobozia-buzau 80-90, e infect drumul, denivelari peste denivelari, ma doare curu si acum. Zici ca am facut dragoste cu Reverse

:bigstar: :)

 

--- Mesaj completat în 03 Aug 2007 09:54 -------------

la cat schimbati asha rs-urile ?:blink:

cand iau alocatia :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sal ,,, nou p site ,,, intrebare , vreau rs 125 ,,, da ma "bazaie" o problema : zgomotu scos de 2 timpi ,,, se poate pune ceva pe rs ca sa nu mai sune urat ,,, ms

Un 2 timpi va ramane un 2 timpi,doar sa ii schimbi motorul cu unul in 4 timpi,eu personal pun accent pe cum merge decat pe cum suna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal ... akm cateva zile plec sa imi strange carenele k s au slabit ..dehhh motor la mana a 2 .... ajung unde trebuia ma trezesc fara carena dreapta eu pr durm, mers oarecum linistit 120-130 ajung spre surprinderea mea fara carena ..... CUMPAR CARENA DREAPTA MODEL 97-99

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei care isi cumpara rs-uri noi....am un sfat...de fapt...aprob un sfat:)....FACETI-LE RODAJU CALUMEA!

 

eu la rs-u meu nu i-am facut un rodaj prea stralucit..si se vede:D....i-am schimbat deja un set discuri ambreiaj:) si bazaie ceva pe la motor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei care isi cumpara rs-uri noi....am un sfat...de fapt...aprob un sfat:)....FACETI-LE RODAJU CALUMEA!

 

eu la rs-u meu nu i-am facut un rodaj prea stralucit..si se vede:D....i-am schimbat deja un set discuri ambreiaj:) si bazaie ceva pe la motor....

:cheers: cum dracu frate?,asta cu ambreiajul nu o inteleg neam,am motorul din toamna si am facut cateva mii bune si nu are nici pe dracu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...