Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

Stiu pe cineva care face din fibra de carbon, am luat eu la hornet am dat undeva la 200 ron, iti puneam si niste poze dar e problema cu netu ,daca e iti pun cand se va remedia situatia daca vrei :o HAI PRIMAVRA

 

Ok....astept poze....merci !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut.

cine ma ajuta si pe mine cu dimensiunea diametrului farului de hornet 2001??mersi mult

:o

 

daca vrei sa pui far de hornet pe gs sa stii ca se poate...fara absolut nici o modificare....am pus eu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok....astept poze....merci !

uite si ceva poze sunt 2 modele, daca e iti dau un nr de telefon daca vrei si vb cu el mai exact ca eu am luat vara trecuta si poate a schimbat pretu sau vreun model mai nou :o

post-51163-1267020608_thumb.jpg

post-51163-1267020661_thumb.jpg

post-51163-1267020733_thumb.jpg

post-51163-1267020777_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am nevoie ca sa imi montez oglinzile de niste reductii,care sa aiba intr-o parte filet de 8 in cealalta filet de 10.Vreo idee unde as putea sa gasesc?

Astazi mi-am scos motorul din service:schimbat ulei furca+ semeringuri,ulei motor+filtru,bujii,carburatie,placute......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am nevoie ca sa imi montez oglinzile de niste reductii,care sa aiba intr-o parte filet de 8 in cealalta filet de 10.Vreo idee unde as putea sa gasesc?

Astazi mi-am scos motorul din service:schimbat ulei furca+ semeringuri,ulei motor+filtru,bujii,carburatie,placute......

pe loius sunt 5 euro bucata sau pereche nu stiu prea multa germana :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. de ieri sunt si eu posesor de un hornet 600 din 2002 doar ca am nevoie de ajutor in legatura cu urmatoarele piese (e lovita destul de bine): far,ceasuri bord, un disc de fata, telescoape,jug,aripa fata,radiator si galeria de evacuare. cine are sau daca stiti pe cineva care are de vanzare va rog sa-mi da`ti de veste pe yahoo pamul2004@yahooo.com ori la tel 0723059839. ajutati un disperat inainte de caderea primaverii ... salutari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut am mai postat despre niste faruri care as dori sa le pun pe Hornet ...au mai aparut si alte variante ...post-48350-1267048632_thumb.jpg

urmatoarea este de productie "not china" imi place designul,si c;ar ca nu e foarte calitativa dar totusi e foarte eftina post-48350-1267048782_thumb.jpgpost-48350-1267048813_thumb.jpg ce ziceti?

iar cu farul de la Yam MT3 --e fain el dar chestia e ca are doar un bec si necesita schimbari electrice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. de ieri sunt si eu posesor de un hornet 600 din 2002 doar ca am nevoie de ajutor in legatura cu urmatoarele piese (e lovita destul de bine): far,ceasuri bord, un disc de fata, telescoape,jug,aripa fata,radiator si galeria de evacuare. cine are sau daca stiti pe cineva care are de vanzare va rog sa-mi da`ti de veste pe yahoo pamul2004@yahooo.com ori la tel 0723059839. ajutati un disperat inainte de caderea primaverii ... salutari.

Banuiesc ca ai dat o nimica toata pe ea, daca e in lipsa de cele enumerate de tine. Este un baiat care a luat un Hornet de la Stefan + ului cu piese de schimb. Cand va intra Stefan poate iti da mai multe detalii despre noul proprietar si ai noroc de una alta. Dar cu greu o vei repune pe picioare complet pentru ca nu gasesti usor piesele.

Spor la reparat si bine ai venit in stup!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se strang mai multi pt cursul de la amckart, contati si pe mine. vreau si eu sa l fac.

 

@georgian: ma intereseaza si pe mine o aripa spate pt viespea mea. pt modelul urmator face omul? daca da, lasa mi si mie un nr de tel. mersi.

 

:o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca ai dat o nimica toata pe ea, daca e in lipsa de cele enumerate de tine. Este un baiat care a luat un Hornet de la Stefan + ului cu piese de schimb. Cand va intra Stefan poate iti da mai multe detalii despre noul proprietar si ai noroc de una alta. Dar cu greu o vei repune pe picioare complet pentru ca nu gasesti usor piesele.

Spor la reparat si bine ai venit in stup!

Gandesc pozitiv si sper ca intr-o luna maxim doua sa reusesc sa o pun pe roti. Astept donatorii de piese (nu gratis :o ) La magazin nu indraznesc sa merg sa fac comanda pt piese noi de tema sa nu ma duca la bani cat as fi dat pe una noua , ``au preturi nesimtite``. Va salut .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. de ieri sunt si eu posesor de un hornet 600 din 2002 doar ca am nevoie de ajutor in legatura cu urmatoarele piese (e lovita destul de bine): far,ceasuri bord, un disc de fata, telescoape,jug,aripa fata,radiator si galeria de evacuare. cine are sau daca stiti pe cineva care are de vanzare va rog sa-mi da`ti de veste pe yahoo pamul2004@yahooo.com ori la tel 0723059839. ajutati un disperat inainte de caderea primaverii ... salutari.

 

salutare....din pacate,desi am o gramada de piese,fata nu o am.doar un disc pe fata am,cel de pe stanga parca.pe mess nu ti-am raspuns ca merge tare greu ca stau pe tel :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare....din pacate,desi am o gramada de piese,fata nu o am.doar un disc pe fata am,cel de pe stanga parca.pe mess nu ti-am raspuns ca merge tare greu ca stau pe tel :D

mie imi trebuie cel de pe dreapta dar mai mult ca sigur nu conteaza ,ar trebuii sa fie la fel, eu acum trebuie sa o intind la lucru. da-mi un mesaj cu nr tau de tel. si am sa te contactez. o zi buna si merci . te salut cu respect. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi trebuie cel de pe dreapta dar mai mult ca sigur nu conteaza ,ar trebuii sa fie la fel, eu acum trebuie sa o intind la lucru. da-mi un mesaj cu nr tau de tel. si am sa te contactez. o zi buna si merci . te salut cu respect. :o

 

 

galeriile le am eu cu sau fara toba stock.

tel 0753 285 383 - Jhon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se strang mai multi pt cursul de la amckart, contati si pe mine. vreau si eu sa l fac.

 

@georgian: ma intereseaza si pe mine o aripa spate pt viespea mea. pt modelul urmator face omul? daca da, lasa mi si mie un nr de tel. mersi.

 

:o

Am vorbit cu cel care face inainte sa pun nr si a zis ca mai face , pretu si modelu tot acelasi a ramas . Acuma sa sune cine vrea si primeste mai multe detalii, daca e modelu cu codita ascutita nui problema poate face . Nr lui 0745438700

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimb chopper honda vtc750 shadow 2005,cardan,negru,impecabila,turatie joasa, cu honda hornet noul model 2007,2008 (in functie de stare cu sau fara diferente)

 

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...005-268788.html

nu prea urmaresc topicul asa ca pt cei interesati preferabil sa ma contacteze la tel 0721161655

post-41618-1267096464_thumb.jpg

post-41618-1267096478_thumb.jpg

post-41618-1267096489_thumb.jpg

post-41618-1267096497_thumb.jpg

post-41618-1267096504_thumb.jpg

post-41618-1267096519_thumb.jpg

post-41618-1267096538_thumb.jpg

post-41618-1267096557_thumb.jpg

post-41618-1267096587_thumb.jpg

post-41618-1267096645_thumb.jpg

post-41618-1267096716_thumb.jpg

Editat de fenderaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...