Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

Eu vin doar sa va vad si sa va fac poze... :)

 

PS: invartim si noi roata diseara?

Ce VTEC suparat ti-ai pus la avatar :cheers: Eu nu am scos viespea inca. Va urma...

Mesaj completat

noip...nu o sa vrea! crezi ca nu s-au mai strans grupuri asa? :o

Am auzit ca nu merge. La mine nu e problema ora, odata ce sunt somer. Problema ar fi banutii, dar se fac ei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Exista asa ceva si mai ieftin....aripa+aparatoare lant?

 

http://www.barracudamoto.ro/accesorii-moto...3&tip=Honda

Stiu pe cineva care face din fibra de carbon, am luat eu la hornet am dat undeva la 200 ron, iti puneam si niste poze dar e problema cu netu ,daca e iti pun cand se va remedia situatia daca vrei :o HAI PRIMAVRA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu pe cineva care face din fibra de carbon, am luat eu la hornet am dat undeva la 200 ron, iti puneam si niste poze dar e problema cu netu ,daca e iti pun cand se va remedia situatia daca vrei :o HAI PRIMAVRA

 

Ok....astept poze....merci !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

cine ma ajuta si pe mine cu dimensiunea diametrului farului de hornet 2001??mersi mult

:o

 

daca vrei sa pui far de hornet pe gs sa stii ca se poate...fara absolut nici o modificare....am pus eu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok....astept poze....merci !

uite si ceva poze sunt 2 modele, daca e iti dau un nr de telefon daca vrei si vb cu el mai exact ca eu am luat vara trecuta si poate a schimbat pretu sau vreun model mai nou :o

post-51163-1267020608_thumb.jpg

post-51163-1267020661_thumb.jpg

post-51163-1267020733_thumb.jpg

post-51163-1267020777_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am nevoie ca sa imi montez oglinzile de niste reductii,care sa aiba intr-o parte filet de 8 in cealalta filet de 10.Vreo idee unde as putea sa gasesc?

Astazi mi-am scos motorul din service:schimbat ulei furca+ semeringuri,ulei motor+filtru,bujii,carburatie,placute......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am nevoie ca sa imi montez oglinzile de niste reductii,care sa aiba intr-o parte filet de 8 in cealalta filet de 10.Vreo idee unde as putea sa gasesc?

Astazi mi-am scos motorul din service:schimbat ulei furca+ semeringuri,ulei motor+filtru,bujii,carburatie,placute......

pe loius sunt 5 euro bucata sau pereche nu stiu prea multa germana :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. de ieri sunt si eu posesor de un hornet 600 din 2002 doar ca am nevoie de ajutor in legatura cu urmatoarele piese (e lovita destul de bine): far,ceasuri bord, un disc de fata, telescoape,jug,aripa fata,radiator si galeria de evacuare. cine are sau daca stiti pe cineva care are de vanzare va rog sa-mi da`ti de veste pe yahoo pamul2004@yahooo.com ori la tel 0723059839. ajutati un disperat inainte de caderea primaverii ... salutari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut am mai postat despre niste faruri care as dori sa le pun pe Hornet ...au mai aparut si alte variante ...post-48350-1267048632_thumb.jpg

urmatoarea este de productie "not china" imi place designul,si c;ar ca nu e foarte calitativa dar totusi e foarte eftina post-48350-1267048782_thumb.jpgpost-48350-1267048813_thumb.jpg ce ziceti?

iar cu farul de la Yam MT3 --e fain el dar chestia e ca are doar un bec si necesita schimbari electrice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. de ieri sunt si eu posesor de un hornet 600 din 2002 doar ca am nevoie de ajutor in legatura cu urmatoarele piese (e lovita destul de bine): far,ceasuri bord, un disc de fata, telescoape,jug,aripa fata,radiator si galeria de evacuare. cine are sau daca stiti pe cineva care are de vanzare va rog sa-mi da`ti de veste pe yahoo pamul2004@yahooo.com ori la tel 0723059839. ajutati un disperat inainte de caderea primaverii ... salutari.

Banuiesc ca ai dat o nimica toata pe ea, daca e in lipsa de cele enumerate de tine. Este un baiat care a luat un Hornet de la Stefan + ului cu piese de schimb. Cand va intra Stefan poate iti da mai multe detalii despre noul proprietar si ai noroc de una alta. Dar cu greu o vei repune pe picioare complet pentru ca nu gasesti usor piesele.

Spor la reparat si bine ai venit in stup!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se strang mai multi pt cursul de la amckart, contati si pe mine. vreau si eu sa l fac.

 

@georgian: ma intereseaza si pe mine o aripa spate pt viespea mea. pt modelul urmator face omul? daca da, lasa mi si mie un nr de tel. mersi.

 

:o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca ai dat o nimica toata pe ea, daca e in lipsa de cele enumerate de tine. Este un baiat care a luat un Hornet de la Stefan + ului cu piese de schimb. Cand va intra Stefan poate iti da mai multe detalii despre noul proprietar si ai noroc de una alta. Dar cu greu o vei repune pe picioare complet pentru ca nu gasesti usor piesele.

Spor la reparat si bine ai venit in stup!

Gandesc pozitiv si sper ca intr-o luna maxim doua sa reusesc sa o pun pe roti. Astept donatorii de piese (nu gratis :o ) La magazin nu indraznesc sa merg sa fac comanda pt piese noi de tema sa nu ma duca la bani cat as fi dat pe una noua , ``au preturi nesimtite``. Va salut .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. de ieri sunt si eu posesor de un hornet 600 din 2002 doar ca am nevoie de ajutor in legatura cu urmatoarele piese (e lovita destul de bine): far,ceasuri bord, un disc de fata, telescoape,jug,aripa fata,radiator si galeria de evacuare. cine are sau daca stiti pe cineva care are de vanzare va rog sa-mi da`ti de veste pe yahoo pamul2004@yahooo.com ori la tel 0723059839. ajutati un disperat inainte de caderea primaverii ... salutari.

 

salutare....din pacate,desi am o gramada de piese,fata nu o am.doar un disc pe fata am,cel de pe stanga parca.pe mess nu ti-am raspuns ca merge tare greu ca stau pe tel :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare....din pacate,desi am o gramada de piese,fata nu o am.doar un disc pe fata am,cel de pe stanga parca.pe mess nu ti-am raspuns ca merge tare greu ca stau pe tel :D

mie imi trebuie cel de pe dreapta dar mai mult ca sigur nu conteaza ,ar trebuii sa fie la fel, eu acum trebuie sa o intind la lucru. da-mi un mesaj cu nr tau de tel. si am sa te contactez. o zi buna si merci . te salut cu respect. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi trebuie cel de pe dreapta dar mai mult ca sigur nu conteaza ,ar trebuii sa fie la fel, eu acum trebuie sa o intind la lucru. da-mi un mesaj cu nr tau de tel. si am sa te contactez. o zi buna si merci . te salut cu respect. :o

 

 

galeriile le am eu cu sau fara toba stock.

tel 0753 285 383 - Jhon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...