Sari la conținut

atentie la tepari


soimu
 Share

Postări Recomandate

am deschis acest topic, nu ca sa ma vait sau ceva de genu'.....dar mai sunt si altii ca mine care fac reparatii,modificari .etc.....si nu as vrea sa aiba si ei aceeasi soarta ca si mine

(dupa ce i-am facut niste tobe,a venit si-a luat motoru',urmand sa vina cu banii...asta asa pe scurt...tel inchis..etc)

 

intalnirile sunt inevitabile ....vara abia a inceput

asta e, din pacate manelistii se inmultesc si in randul motoristilor...numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am deschis acest topic, nu ca sa ma vait sau ceva de genu'.....dar mai sunt si altii ca mine care fac reparatii,modificari .etc.....si nu as vrea sa aiba si ei aceeasi soarta ca si mine

(dupa ce i-am facut niste tobe,a venit si-a luat motoru',urmand sa vina cu banii...asta asa pe scurt...tel inchis..etc)

 

intalnirile sunt inevitabile ....vara abia a inceput

asta e, din pacate manelistii se inmultesc si in randul motoristilor...numai bine

 

cat de naiv poti sa fi ? ii dai motocicleta pe promisiunea ca are sa-ti aduca banii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

......

(dupa ce i-am facut niste tobe,a venit si-a luat motoru',urmand sa vina cu banii...asta asa pe scurt...tel inchis..etc)

...... asta e, din pacate manelistii se inmultesc si in randul motoristilor...numai bine

Mah Georgica da' macar numarul de inmatriculare l-ai luat???? Sa il "cunoastem" si noi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah Georgica da' macar numarul de inmatriculare l-ai luat???? Sa il "cunoastem" si noi....

 

nu avea nr....oricum...are 2 tobe de inox sub sha,care suna groaznic de tare(facute de mine :agree: )si moto este alb complet ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu avea nr....oricum...are 2 tobe de inox sub sha,care suna groaznic de tare(facute de mine :agree: )si moto este alb complet ;)

lasa sa intreb si eu pe cineva!

cred ca stiu despre cine e vb si iti dau eu de veste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat de naiv poti sa fi ? ii dai motocicleta pe promisiunea ca are sa-ti aduca banii

am crezut ca e motociclist....

Mesaj completat

lasa sa intreb si eu pe cineva!

cred ca stiu despre cine e vb si iti dau eu de veste!

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vorba despre asta, il gasesti in fiecare seara pe la 6-7 in Mamaia, da ture parcare Aqua - primul sens.

Mi`e rusine sa zic ca a fost si la mars.. da asta e, si se aude ca n`ar avea nici permis..

post-39484-1273487252_thumb.jpg

Editat de anna_125
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vorba despre asta, il gasesti in fiecare seara pe la 6-7 in Mamaia, da ture parcare Aqua - primul sens.

Mi`e rusine sa zic ca a fost si la mars.. da asta e, si se aude ca n`ar avea nici permis..

post-39484-1273487252_thumb.jpg

Mersi anna_125. Soimule, asta e ma?

Oare cat de prost tre sa fii ca sa faci una ca asat? :bandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta cu zx7-le m-a depasit pe mine odata intre eforii , eram cu masina . Are niste scheme omul... app il admir sincer pentru ca poarta costum... pacat ca ii e cam scurt si ii raman gambele neacoperite si e incaltat cu tenesi . In rest... soimule nu poti decat sa ii arunci un cric in mu!e cand se da prin mamaia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fantoma lui Dan Adidas bantuie prin oras ....

Vedeti ma ... v-am spus eu ca se intoarce .... R1 s-a transformat in ZX7 , chiar ca a venit criza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vorba despre asta, il gasesti in fiecare seara pe la 6-7 in Mamaia, da ture parcare Aqua - primul sens.

Mi`e rusine sa zic ca a fost si la mars.. da asta e, si se aude ca n`ar avea nici permis..

post-39484-1273487252_thumb.jpg

da el este...merci frumos anna :agree:

Mesaj completat

Soimule, eu nu as vorbii de franghie in casa spanzuratului.

 

;)

Mesaj completat

da-mi un semn daca vrei sa merg cu tine....

 

 

ms man dar nu e cazu`in schimb poate iesim la o bere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vorba despre asta, il gasesti in fiecare seara pe la 6-7 in Mamaia, da ture parcare Aqua - primul sens.

Mi`e rusine sa zic ca a fost si la mars.. da asta e, si se aude ca n`ar avea nici permis..

post-39484-1273487252_thumb.jpg

are carnet de vre`o 3 ani..e baiat bun numai vb`ti aiurea..am vb cu el de niste piese si mi le`a si montat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mah Geo e baiat bun ....rupe-i capu de bulangiu adica tu-i faci treaba si el nu plateste deci............e plina tara de cocalari cu motoare de sparg seminte si se lauda ca-s jmecheri si prima intrebare pe care ti-o pun este:nu ai cumva o tigara?...Sau poate are Domnul grija si-l lipeste de vre-o conserva.Nu esti singurul si eu am avut incredere da m-am lasat la mana mea de ceva vreme.Shoarecu e cu tine daca e nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, dar e baiat bun ;)))

Ba Georgica succes la recuperarea banilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...