Sari la conținut

IMZ M72


valicaddy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Atunci vinde-l si gata, ce te tot lamentezi. Sunt altii care vor M-uri.

 

da, M-uri care trebuie sa coste 5 euro, dar numai functionale si cu acte, altfel nu. Cu vopseaua originala daca se poate. Nu stiu ce sa zic, am o retinere. Poate il pun in casa, mobilier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde dracu sa mai gasesti asa ceva.

Scoate-l la plimbare la Smaeb, mai vede lumea cate un M si incepe sa le scoata de la ascunzatoare.

 

În altă ordine de idei, mi-au venit piesele de cj 750 care vreau sa le pun pe M. Nu mi se par a fi de calitate extraordinara, cele rusesti vechi mi se par mai bine facute. Cele nemtesti de acum deja sunt raiul pe pamant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În altă ordine de idei, mi-au venit piesele de cj 750 care vreau sa le pun pe M. Nu mi se par a fi de calitate extraordinara
cata dreptate ai!!

 

Scoate-l la plimbare la Smaeb, mai vede lumea cate un M si incepe sa le scoata de la ascunzatoare.

 

buey, da' stii ca ai scos un porumbel interesant??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, M-uri care trebuie sa coste 5 euro, dar numai functionale si cu acte, altfel nu. Cu vopseaua originala daca se poate. Nu stiu ce sa zic, am o retinere. Poate il pun in casa, mobilier.

 

 

da, M-uri care trebuie sa coste 5 euro, dar numai functionale si cu acte, altfel nu. Cu vopseaua originala daca se poate. Nu stiu ce sa zic, am o retinere. Poate il pun in casa, mobilier.

am place cum vorbesti si mie miar placea asa o piesa an camera ,,dormitor ,,dar multi nu poate sa aprecieze, uni bogatasi rasariti cumpara caruri din lemn cu roti de lemne an curte noi de sa nu avem ce ace ne place la un pahar de bere si sa dai o pedala si sa cante sa vorbeasca sa povesteasca asta ami doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut pe la garaj si printre altele am pus de proba un far si un rezervor de M la uralul "nou", am senzatia ca arata mai bine asa. ma enerveaza aerul de chopper pe care il are cel nou lasat bone stock. hm, M72 ramane cea mai tare motoreta boxer de la rusi, parerea mea.

Editat de valicaddy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aloo adminuu! Mutati afara lighioanele care isi fac de cap pe acest topic.

 

kariciu ala din spate de zici ca era suport de pahare? :)

era suport girofar :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-20619-1234702074_thumb.jpgpost-20619-1234702074_thumb.jpgsi eu cu ceva foto de la uramtorul m :burnout: sper in 2 luni sa fie gata :hug:

 

Hai sa va mai pun cateva poze cu M-ul meu cel dezmembrat. :huh:

post-263-1234458924_thumb.jpg post-263-1234458934_thumb.jpg post-263-1234458963_thumb.jpg post-263-1234458982_thumb.jpg

 

Si bunicul M-ului.

post-263-1234459028_thumb.jpg

 

abia astept so vad gata ;) la cum arata tre sa iasa ceva super misto :agree:

post-20619-1234702066_thumb.jpg

Editat de dany_oldmoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Ma, motorul de R45 e relativ nou, nu fac astia replici.

Nu stiu daca merge la niprogena, ma gandeam daca o merge pus pe cadru de M, din cauza diferentei de cadru.

 

 

 

la cat estimezi costul unui motor de-asta???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, motorul de R45 e relativ nou, nu fac astia replici.

Nu stiu daca merge la niprogena, ma gandeam daca o merge pus pe cadru de M, din cauza diferentei de cadru.

ei nu fac, le e rusine?

 

de mers merge daca te agiti un pic, nu inteleg de ce vrei sa folosesti unul din ala. cuita n-ai s-o poti pune, si tot asa. munca in zadar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...