Sari la conținut

Enduro Touring & Adventure


dorin-moto
 Share

Postări Recomandate

Fain traseu ti-ai gasit Radule, vorba lui Irinel Columbeanu: mistooo'''

Dar am o intrebare: mentorul traseelor, Dorin, a imbatrinit ? Nu mai poate, decat sa stea la masa si sa baloteze carnati ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Raducule....imi par cunoscute pietrele alea! Parca le am mai vazut undeva. In orice caz cand ai anuntat iesirea nu ai gresit cu nimic. Felicitari! Daca mama ta iti face si supa aia de pui strecurata pentru camelbag sigur nu o sa mai ai probleme cu motoritu fara bere si votca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto. Traseul asta m-ar interesa si pe mine sa-l fac la un moment dat. :P

 

E un traseu bun pentru o tura de o zi, mai ales ca mai sus de Valea Draganului te poti opri si praji ceva de mancare, iar ca distanta e la doar 90km de Cluj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain traseu ti-ai gasit Radule, vorba lui Irinel Columbeanu: mistooo'''

Dar am o intrebare: mentorul traseelor, Dorin, a imbatrinit ? Nu mai poate, decat sa stea la masa si sa baloteze carnati ? :P

....cred ca o imbatranit, sau motoru o fi de vina?

 

Raducule....imi par cunoscute pietrele alea! Parca le am mai vazut undeva. In orice caz cand ai anuntat iesirea nu ai gresit cu nimic. Felicitari! Daca mama ta iti face si supa aia de pui strecurata pentru camelbag sigur nu o sa mai ai probleme cu motoritu fara bere si votca.

De astazi Raducu nu mai consuma nici un fel de alcool. Il stimulez sa se dea cu motoreta si sa faca sport.Supa tat imi pun in camelbag, numa sa ii zic din timp la mama )))

 

Radule...la asa ceva vroiai sa venim si noi? Pai urca Mircea intr-o roata pe acolo...pe cea din fata !!! :moron:)

Mircea cu siguranta se plictisea, mai si baga de vina ca e prea mult "asfalt", de isi uzeaza cauciucul etc.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot "tiptil" vre-o 700 :P

post-4028-1303937671_thumb.jpg

Te-au lasat sa intri pe pietonala in Sibiu, nu s-au luat jandarmii de tine? :moron:

Parcul acvatic din Brasov spune mai exact unde e, cat e intrarea, facilitati, etc :D

Biserica Neagra ti-a fost lene sa mai faci cativa pasi sa-i faci o poza din fata? :P

Editat de Dane_Bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-au lasat sa intri pe pietonala in Sibiu, nu s-au luat jandarmii de tine? :P

Parcul acvatic din Brasov spune mai exact unde e, cat e intrarea, facilitati, etc :moron:

Biserica Neagra ti-a fost lene sa mai faci cativa pasi sa-i faci o poza din fata? :P

S-au mai luat, am mai impins motorul, de alea :D . Chiar inainte de podul de la intrarea in oras cum vii dinspre Sighisoara pe drepta. Am o arhiva plina de poze cu Biserica Neagra, acum am salutat-o doar, remarcind cu placere ca se renoveaza la standarde internationale intreaga piata. La fel si in Sibiu se reda culoarea splendidelor piete medievale.

Mesaj completat

La Paradisul Acvatic preturile sint cam mari si cam gindite psihologic . Incep de la 30lei/2ore. Dar daca pui la socoteala imbracatul/dezbracatul, dusul, practic nu apuci in ora si ceva ramasa sa te bucuri de mai nimic. Asa ca eu iau de fiecare data 3 ore cu 40 lei. Asa ai timp de sauna turceasca, de inot pe saturate in olimpic, de admirat Timpa din bazinul de afara (apa calda ca lumea) de dat pe tobogane si daca nu e inghesuiala te si desfeti pe saturate in jacuzzi. Se intra si iese pe baza de card, asa ca iti calculeaza automat timpul petrecut inside. Daca e mai putin nu iti restituie nimic, insa daca depasesti si cu 5 min, te pun sa platesti o ora intreaga.Nici sa iei 2 ore si sa platesti apoi diferenta nu e convenabil ca iesi mai scump. Stiu si ei ca 3 ore este numarul cistigator, de aia au umflat pretul la 3 ore. O zi intreaga este doar 10 in plus, adica 50lei. E cam scumpa distractia dar merita, e curat, civilizat si fain.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze de la iesirea enduro-touring de azi:

5669824853_44a5793308.jpg

5669825139_be4f2891a0.jpg

5669825665_8b59bbc016.jpg

5670395026_0f32159c48.jpg

5670395298_cc9aca0f8c.jpg

5669826395_f6c09db303.jpg

5670396034_741dae5222.jpg

5669827141_81a39c225d.jpg

5670396948_b259c5f5bc.jpg

5670397362_91acc87a50.jpg

5669828375_466ce63b2f.jpg

5669828761_edd092af20.jpg

Mesaj completat

Si inca cateva de acum fro 4 zile de la Garbau...

5670450708_a692335d3b.jpg

5669881773_b793b43b56.jpg

25042011(005) by AndreiGha, on Flickr

5669882043_fa6a92b901.jpg

25042011(006) by AndreiGha, on Flickr

Gata!

Mesaj completat

Cine vine la o iesire pe dealuri ACUM? E o vreme ca in filme! :X

 

http://www.crimetime.ro/video/ge/vid/Nzg1OA==

- No mai! Cine-i vinovat?

- Da mai conteaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos :blbl:

Si, ce parere are despre noua achizitie...isi merita banii? Face fata solicitarilor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

padis .. ghetarul focul viu si prietrele galbene ..fauna si folra

 

DSC09361.JPG

DSC09366.JPG

DSC09371.JPG

DSC09291.JPG

DSC09296.JPG

DSC09315.JPG

DSC09255.JPG

 

 

partea trista .....se tai tot ce inseamna lemn cu nerusinare ......crima din padis

 

DSC09373.JPG

 

si sa nu uit ceva prieteni mici

 

DSC09350.JPG

DSC09319.JPG

DSC09280.JPG

 

 

 

aventura contiua :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi-tasking Radu asta...si catzarator, si cumparator, si bucatar...pescar, vanator sau altele nu esti Raducule? Ca nu spun de "beutor" in public :blbl:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bratucule.....astia cu achizitia mea cu tot m-or umilit.....mai trebe mult antrenament :laugh

 

inseamna ca ceva n-a fost ok la antrenament.. trebuia ori mai multa bere, ori mai multe gratare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...