Sari la conținut

Accident Arcul de Triumph


Carturaru'
 Share

Postări Recomandate

... numai dupa bude nu ma uitam eu :peace:

cum naiba ??? in locul tau numai dupa astea ma uitam !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat o decizie (foarte buna zic eu) si o numesc SFAT pentru toti ceilalti care s-au saturat de off-topic :peace: : De acum inainte nu mai citesc decat prima pagina de la un topic de accidente. ATAT ! Pur si simplu ma uit sa vad unde, cand si eventual cum a avut loc accidentul, 2 - 3 comentarii (ca de obicei primele sunt on-topic) si gata. Nu voi mai cauta prin urmatoarele pagini daca se mai stie ceva de motociclist, fiindca ma enervez degeaba, ca tot nu aflu nimic.

 

@Vallach... fie ca ai vrut sau nu, tu esti cel care te-ai c@c@at pe topicul asta :) ; ai tot raspuns initiatorului de parca ai fi putut sa schimbi situatia. Foarte bine a facut ca a deschis topic si ne-a informat cu privire la accident. Era mai rau daca nu aflam acest lucru.

 

Scuze ca am intrerupt contrazicerile, continuati. Eventual legati-va si de postul meu, dar eu nu voi mai raspunde asa ca "have fun" :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las ca ai adoptat atitudinea de mahalagiu de pe forum. :peace:

 

Se pare ca da, desi te asigur ca nu a fost cu intentie, pur si simplu aici s-a ajuns. Ma aplec in fata intelepciunii populare.

Mesaj completat

@Vallach... fie ca ai vrut sau nu, tu esti cel care te-ai c@c@at pe topicul asta :moron: ; ai tot raspuns initiatorului de parca ai fi putut sa schimbi situatia. Foarte bine a facut ca a deschis topic si ne-a informat cu privire la accident. Era mai rau daca nu aflam acest lucru.

 

Intr-adevar, nu am dorit decat sa va arat cat de penibil s-a ajuns cu febra accidentelor. Chiar daca nu a iesit cum mi-as fi dorit, adica decent, cred ca mi-am atins scopul.

Mesaj completat

@Vallach: vezi ca latina aia de care-ti abunda profilul iti cauzeaza direct creierului, atat de vaduvit de anumite forme de relief....

 

O putem schimba cu usurinta in greaca, desi nu stiu cum se zice 'ma pish' dar ma documentez.

 

Cred ca ce e de ajuns e de ajuns. Eu ma retrag daca nu continui sa faci pe desteptul. Iti doresc sa nu mai fii surprins in asemenea moment dificil data viitoare cand mai vezi un motor pe marginea drumului.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg ca azi a fost iar ud afara si a trebuit sa ne dam in punga, dar totusi revenim on-topic? De fapt exista on-topic sau asta e iar o discutie care trebuia postata la "Timp liber"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu intrebi ceva specific sau ai luat-o pe urmele lui Vallach? Ai date despre rider, zi o vorba. Nu ai, inseamna ca nu ai ce sa comunici. Ce v-a apucat cu aceasta caterinca proasta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu intrebi ceva specific sau ai luat-o pe urmele lui Vallach? Ai date despre rider, zi o vorba. Nu ai, inseamna ca nu ai ce sa comunici. Ce v-a apucat cu aceasta caterinca proasta ?

 

Tu esti creatorul topic-ului si in afara de faptul ca fugeai la buda nu ai comunicat nimic, iar acum te iei de altii ca nu stiu despre ce e vorba? Esti de rasu lumii amice.

 

Drop it!

 

Rog adminii sa mute topic-ul la 'phun' asa poate ne mai distram putin pe seama gravitatii situatiei.

 

Scuze, dar nu pot sa ma abtin, ridicolul situatiei ma impiedica!

Editat de Vallach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baiatule, eu am comunicat ca cineva a avut un accident, data, tipul probabil al motocicletei, precum si locul faptei. Tu, in schimb, ai comunicat ca esti suspect de interesat de jetul meu, de budele existente acolo, de "ph", de latina de la personal statement-ul meu, ai comunicat ca esti un neadaptat dupa 6 ani de Capitala si a trebuit sa te intorci unde ai vazut lumina zilei si fel de fel de astfel de prostii. Am scapat ceva? Cand mai multa lume iti spune ca esti penibil (aparent deloc prima oara), te duci si te joci in alta parte, nu? Vorba aia, sa gresesti e omenesc, dar sa persisti in greseala denota fie idiotenie, fie geniu. Care crezi ca sunt sansele sa fi un geniu?

Editat de Carturaru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu intrebi ceva specific sau ai luat-o pe urmele lui Vallach? Ai date despre rider, zi o vorba. Nu ai, inseamna ca nu ai ce sa comunici. Ce v-a apucat cu aceasta caterinca proasta ?

Eu aveam obiceiul sa fiu singurul stapan aici pana la anul nou si am obiceiul asta sa mai mut topicuri de accident fara accident si fara impricinati pe la timp liber. Deci avem accident sau ii dam eject, ca in rest vad ca doar ne balacarim pe aici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca doua persoane spun ca a fost un accident, tu ce crezi, a fost, sau doi motociclisti au vedenii in trafic? Dupa cum vezi mai sus, StarGirl a confirmat, si a si venit cu date suplimentare (neacordare de prioritate), ceea ce eu m-am ferit sa spun, pentru ca nu aveam nici cea mai mica idee despre cum s-a intamplat, cel mult sa banuiesc. Faptul ca nu oi fi tu de acord cu diverse viziuni politice de-ale mele de la alte diverse topicuri nu ar trebui sa te faca mai putin obiectiv si sa te impiedice sa observi ca exista minim un distrus care nu are ce face decat sa se apuce de atacuri la persoana, de parca as fi eu vinovat ca exista aceasta rubrica, si de parca as fi vinovat ca inca ma mai tin ochii sa vad ca cineva a patit ceva in trafic... "Accidente" ar trebui redenumita in "Orgolii de k_k_t" si da, asa s-ar explica niste chestii.

Editat de Carturaru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baiatule, eu am comunicat ca cineva a avut un accident, data, tipul probabil al motocicletei, precum si locul faptei. Tu, in schimb, ai comunicat ca esti suspect de interesat de jetul meu, de budele existente acolo, de "ph", de latina de la personal statement-ul meu, ai comunicat ca esti un neadaptat dupa 6 ani de Capitala si a trebuit sa te intorci unde ai vazut lumina zilei si fel de fel de astfel de prostii. Am scapat ceva? Cand mai multa lume iti spune ca esti penibil (aparent deloc prima oara), te duci si te joci in alta parte, nu? Vorba aia, sa gresesti e omenesc, dar sa persisti in greseala denota fie idiotenie, fie geniu. Care crezi ca sunt sansele sa fi un geniu?

 

1. Am comunicat ca iti pun ratiunea sub semnul intrebarii, pacat ca nu ai inteles acest lucru.

 

2. Lumina zilei am vazut-o la doi pasi de tine asa ca nu o lua pe aratura, oricand te zvarl din RATB ca sa vezi ce bine ma descurc in capitala.

 

3. Care mai multa lume? Tu si Tactil? Imi pare rau, dar el este doar umbra mea, nu il pot considera o persoana.

 

D-nule Moldovan, te rog la modul cel mai serios sa stergi acest topic daca iti sta in putere. In cazul in care chiar a fost un accident serios si nu doar putina vopsea luata de pe carene cineva isi va spune of-ul aici daca va considera de cuviinta. Carturaru' si cei asemenea lui sunt un nou tip de speculant al comunitatilor virtuale, iar acestui topic nu i se va simti lipsa.

 

O seara buna..

Editat de Vallach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De obicei la accidente deschizi un topic cand ai niste amanunte si cand stii ceva despre subiect.

 

Asa, tu ai vazut o motocicleta pe jos, o masina de politie, si mentionezi ca nu ai oprit pentru ca te pisai pe tine.

Da, si ce-i cu asta?

Ai adus vreo informatie noua? De ce ai deschis un topic daca nu stii nimic despre ce s-a intamplat?

 

Poate cel care a cazut nu are cont pe forum, poate cei care il cunosc nu au cont pe forum si mai departe poate nu aflam nimic, ramane doar un topic in care tu povestesti ca ai ai vazut o mobra cazuta peste drum si nu ai oprit ca faceai pe tine.

SI??? Ce-i cu asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu te-ai plictisit de spalat podele la Brno si te-ai decis sa iti lasi o mostra de inteligenta? Get a life...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine a facut ca a deschis topic si ne-a informat cu privire la accident. Era mai rau daca nu aflam acest lucru.

:peace: :moron: Ne-a informat cu privire la ce?

Acuma, pe bune, mergeti in prima pagina si vedeti cate informatii sunt in primul post.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii oameni e incredibili domne...asta inseamna dragi colegi de impartit asfaltul sa ai muuult timp liber. Pacat ca unii il folosesc la scris pagini intregi pe forum si pacat ca am stat sa citesc toate paginile.

Imi pare rau pt acest off-topic dar nu m-am putut abtine...parca a venit CIRCUL in oras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veneam dinspre Casa Presei Libere si la semaforul de la Arc am observat pe dreapta o duba de politie si un R6 sau R1, nu mi-am dat seama exact ce era (combinatie rosu cu alb), pusa pe cric, cu masca fata (inclusiv farurile) asezata pe asfalt. Din unghiul meu (laterala dreapta a motocicletei respective) motocicleta nu era harsaita. Din pacate nu am putut opri ca ma pisham pe mine la propriu si goneam spre casa.

 

Cum nu era tambalau, salvari and shit cred ca riderul este ok....

 

Cine mai afla amanunte sa puna acilea.

 

Aveti grija.

 

Din acest prim topic retineti urmatoarele aspecte:

 

R6 sau R1, pus pe cric sau trantit, fara zgarieturi dintr-un anume unghi

 

..........

 

:peace:

 

..........

 

fara tambalau, salvari and shit, doar o duba de politie

 

..........

 

:moron:

 

..........

 

poate il intrebau de sanatate si ii faceau cadou un proces verbal.

 

 

Multumim pentru informatii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti culmea carturarule, nu ai inteles nimic si indraznesti sa vorbesti despre bun simt.

 

Se pare ca am lipsit cand s-au inversat valorile societatii. Iti recomand sa mai meditezi asupra citatului ce il ai drept personal statement:

 

sic transit gloria mundi

 

PS. ValoXM, nu iti mai apara prietenul cu atata ardoare, pana acum post-urile tale au fost decente. Am locuit si eu in Bucuresti 6 ani si tot nu am adoptat atitudinea de mahalagiu din metrou.

 

 

imi place ca asta e singurul forum de motociclism din lume in care lumea se cearta si se dau lectii de gramatica non-stop, asa tara asa oameni. Vallach tata esti cam frustrat, duci lipsa de cocosel?

 

Despre rider ce se mai stie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...