Sari la conținut

Accident Timisoara 07.06.2010 masina scoala vs moto


mst
 Share

Postări Recomandate

Stirea asta nu stiu daca e serioasa sau in gluma.

 

Un instructor auto accidenteaza cu masina de scoala pe fiul sau care mergea cu motocicleta.

 

http://agenda.ro/news/news/31283/ciocnire-...otocicleta.html

 

locul 2 : atentie la motociclisti, campania cu stikere " daca as fi copilul tau, m-ai vedea? "

locul 1 : flacaul de a intrat in panoul cu " viteza ucide " ...

 

mai asteptam candidati cu idei bune.

Editat de _Dexter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O vina si nu mica, o are si politia care nu mai baga in seama masinile parcate neregulamentar, in fata trecerilor de pietoni, pe trotuare pe coltul intersectiilor. Se fac ca nu le vad. Nu poti sa te asiguri bine, trebuie de multe ori sa iesi mult pe strada pe care vrei sa intri pentru a te asigura. Vor bani la buget ? Uite banii cum stau pe strazi, numai sa intinda mana sa ii culeaga. Daca salariul il iei oricum, de ce sa te agiti mai mult decat trebuie? A fost o intamplare nefericita, se putea sfarsi cu o tragedie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum se vede pana si noi care stim ce e aceea motocicleta si suntem foarte atenti cand conducem conserva putem avea ghinionul sa accidentam un coleg motociclist intr-un moment de neatentie din partea noastra sau de teribilism din partea lui. Tin sa-i multumesc aici colegului motociclist cu care era sa ma ciocnesc azi de dimineata pe calea Dudesti,am iesit de dupa o duba care mergea incet pe banda 1 si m-am trezit cu el in fata,venea pe contrasens depasind coloana ce statea la semafor. Ii doresc sa-i mai creasca niste neuroni care sa-l tina safe ,departe de rubrica asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... nu vreau sa fiu cinic dar sunt curios ce o sa ii invete pe viitori elevi dupa experienta asta.

 

on topic: bine sunt cu totii ok, chiar daca cu ceva sifonari din partea motociclistului.

 

 

in plus, daca are o scoala auto, poate ar trebui sa faca sesizare la politie referitor la modul de parcarea al celorlalte vehicole in intersectia respectiva. poate macar el are ceva sanse.

 

toate bune

Editat de duncan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in plus, daca are o scoala auto, poate ar trebui sa faca sesizare la politie referitor la modul de parcarea al celorlalte vehicole in intersectia respectiva. poate macar el are ceva sanse.

 

toate bune

 

bine maaaa!

 

iti imaginezi ce viteza iti da politzaiul la faza asta, nu? da-i dracu' de putori....

 

vinovat e tacso ! moarte conservarilor =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Stirea asta nu stiu daca e serioasa sau in gluma.

 

 

Din pacate e serioasa...:)

Motocicleta e a unui prieten de-al meu, i-a imprumutat-o unui amic cateva ore sa se dea cu ea.

ceasu'rau...

 

vorba aia:nevasta,motocicleta si calul nu se imprumuta :)

Editat de Rila
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...