Sari la conținut

Seawolves Bike Fest 3 - Mamaia 2010 / 11-13 iunie


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 103
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mai Sandele mai, nu mai bine te duci matale la opera?ca aia au program relax ce cauti la roackeri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Bucuresti si se plange? pai pana ii dai a 6-a deja ai ajuns.....Intelegeam daca era din Satu Mare, Timisoara... :lol:

...Prea s-au invatat unii sa fie slaviti. Ia sa-i fi bubuit unu' tobe de IJ ( no offence posesorilor de IJ )de nu punea geana pe geana in 48 ore sa vedem atunci cum ar fi fost...

 

LE: ca veni vorba de bubuieli de IJ ( cunoscatorii "stie" :cheers: ), ce mai face baiatul ala din Pitesti, Uta parca, de ajunsese politist? Dupa primele intruniri ajunsesem sa am cosmaruri de la tobele lui... :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Sandele mai, nu mai bine te duci matale la opera?ca aia au program relax ce cauti la roackeri?

 

Un festival moto inseamna un festival de roacari? Daca ai fost pe acolo ai fi vazut ca din toti aia de pe acolo ereau aproape 30% roacari ....sau vine un rocar(rupt de beat) intr-o gasca de 10 oameni si dupa aia spune ...ba noi eream vreo 100,restul ....vreo 10amarati

 

Ai vazut cate touring-uri au fost in parcare,cate SS si cate enduroaice? fata de ceoapare cu proprietari roacari

 

Daca ar canta parazitii la opera m-as duce fara nici un stres se le recit celor ca tine din filozofi mei preferati

 

P.S sper ca nu esti tu cantaciosul ala obosit care sustine concerte la 4 dimineata fara spectatori....ca te-as injura pana cand incepi sa canti balade manelistice cu iz horiental(pardon roack)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde ai dedus tu ca doar cei cu ciopare erau roacari? in viziunea ta, cam ce muzica m-ar coafa avand in vedere ca am fost la seawolves bike fest cu BMW R1100 RT ?

Nu m-as numi roacar (ca sa te citez), dar ceea ce sustii tu este aberant. Cred ca a fost una din cele mai linistite intruniri la care am fost. Daca nici la asta nu ai putut dormi si nu te-ai simtit bine, eu cred ca e cazul sa te reorientezi si sa lasi intrunirile moto pentru unele mai pe gustul tau.

 

PS: kesule, tu erai ma pe scena? Ai ajuns sa cante Iris in deschiderea ta? :smoke:

PS2:@sandu: nu cred ca a fost el, asa ca stai linistit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: ca veni vorba de bubuieli de IJ ( cunoscatorii "stie" :lol: ), ce mai face baiatul ala din Pitesti, Uta parca, de ajunsese politist? Dupa primele intruniri ajunsesem sa am cosmaruri de la tobele lui... :smoke:

Uta e "cel mai mare" motopolitist. l-am vazut la concert la ac/dc ... pe cuvant de pionier ... bmw-ul ala de politie pare tricicleta cu uta in sea:)

 

arde conservarii de numa numa

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Un festival moto inseamna un festival de roacari? Daca ai fost pe acolo ai fi vazut ca din toti aia de pe acolo ereau aproape 30% roacari .

 

2. Ai vazut cate touring-uri au fost in parcare,cate SS si cate enduroaice? fata de ceoapare cu proprietari roacari

 

1. Nenea, cred ca procentul ala era invers.

Sunt cateva cauze: ori n-ai vazut afisul la intrare, ori ai crezut ca-n mamaia nu poate sa duduie decat haus, hip-hop si manea, ori ai trecut prin zona sambata seara cand oameni de 'mamaie' plateau si sa intre sa vada care-i spilu'.

a fost cea mai ok intrunire la care am fost pana acum, uite... io m-am culcat sambata seara (de fapt duminica dimineata) pe la 2 noaptea, si-am dormit bustean pana pe la 10.

 

2. Eu si pretina mea am fost acolo cu 2 nakeduri, cunosc inca 4 insi cu sport si naked care au venit la intrunire, si vreo 3 enduristi....TOTI ROACHERI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: kesule, tu erai ma pe scena? Ai ajuns sa cante Iris in deschiderea ta? :smoke:

PS2:@sandu: nu cred ca a fost el, asa ca stai linistit.

 

O avea Kesu gura mare :cheers: , dar nu il vad cantand pe scena :lol:

Si daca chiar vrea , ii pregatim un loc pe scena , si timp special , si scule , sa faca o demonstratie la noi al festival in august ( cum ramne Kesule ? )

 

BRAVO lupilor de la Constanta pt ce au realizat acolo , anul acesta au avut norock si cu vremea ca a tinut cu ei !!!

 

 

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Nenea, cred ca procentul ala era invers.

Sunt cateva cauze: ori n-ai vazut afisul la intrare, ori ai crezut ca-n mamaia nu poate sa duduie decat haus, hip-hop si manea, ori ai trecut prin zona sambata seara cand oameni de 'mamaie' plateau si sa intre sa vada care-i spilu'.

a fost cea mai ok intrunire la care am fost pana acum, uite... io m-am culcat sambata seara (de fapt duminica dimineata) pe la 2 noaptea, si-am dormit bustean pana pe la 10.

 

2. Eu si pretina mea am fost acolo cu 2 nakeduri, cunosc inca 4 insi cu sport si naked care au venit la intrunire, si vreo 3 enduristi....TOTI ROACHERI.

 

Nenea procentul a crescut atunci cand au venit ne motociclisti la concert,in rest stai lin ca am vazut cati roacari si ne roacari au fost ...mai ales ca am fost cu cortul si am vazut ce misuna pe acolo

 

Recunosc a fost primul festival moto la care am fost(poate si ultimul),dar prefer pe viitor sa imi irosesc energia si timpul liber pe alte chesti mai constructive decat sa m-a streseze un cantacios (cuvant jignitor) la 4dimineata cand sunt rupt de somn si tragand de mine o saptamana sa imi revin fizic....si nu am exagerat cu nimic cand am spus asta

Imi spunea cineva de aici ca nu am antrenament....a avut dreptate omul,recunosc dar nu imi doresc sa ma antrenez in continuare pentru asemenea ..festivaluri.

Poate sunt prea comod dar nu mai vreau sa particip la astfel de festivaluri moto pe viitor...poate niciodata

Nu inteleg pe aia care au sarit de fund in sus dar e o opinie si cine nu ii place ce am spus e treaba lui...n-am nimic cu roacari...dar nu ii plac pe roacari frustrati

 

Atat am avut de reprosat organizatorilor..ca l-au lasat pe cantacila sa sustina concert la 4 dimineata si consider ca nu au fost deloc inspirati cand au permis chestia asta

Cat despre cantacila.Apuca-te gogule de cantat manele daca vrei multi fani(fara numaaaarrrrr) si mai ales sa canti cand vrea muschiu tau la ce ora vrea muschiu tau...neam de traista

Editat de sandu07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vazut cate touring-uri au fost in parcare,cate SS si cate enduroaice? fata de ceoapare cu proprietari roacari

Era suficienta fraza asta ca sa ne faci sa'ti intelegem punctul de vedere. Esti un tip foarte complex si obiectiv.

 

"CANTACIOS'ul bulangiu" erau doi oameni care'au fost aplaudati in cele doua nopti poate chiar mai mult decat au fost aplaudati cei de pe scena. Sambata noaptea "CANTACIOS'ul bulangiu" a venit rupt de oboseala de la catziva kilometri buni ca sa cante la focul de tabara cand a auzit ca sunt circa 50-100 de oameni care'l asteapta... si la insistentzele noastre insistente.

 

Cat despre "non-roacheri" ... in coltzul sud-estic al campingului au dat din poponeata toata noaptea doua fete faine ca sa anime (si au animat'o slava d'nului) atmosfera pentru cei care preferau un disco-clubbing care a rulat si el cat dorit "multzimea" ... chiar cu stroboscoapele si luminitzele colorate specifice :smoke:. Acu'i intreb pe ceilalti... a mai fost cineva care nu a remarcat ca se intampla ceva interesant acolo?

 

Noi iti multumim oricum pentru ca ne-ai onorat cu prezenta... si promitem ca la anul va fi la fel... si chiar mai mult decat a fost anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuck yeah :smoke: , mai venim si la anul :lol:

 

eu am reusit sa dorm, cu toate ca la cativa pasi era "cantecila", care a facut un program frumos si chiar mi-a placut, dar la un moment dat nu am mai rezistat

 

niciodata nu or sa fie toti oamenii multumiti, este imposibil, dar poate ar fi mai bine sa vedem jumatatea plina a paharului, oamenii astia chiar s-au chinuit sa faca ceva frumos si au reusit; nu poate sa fie perfect pentru toata lumea

 

se vede ca nenea sandu n-a mai fost la alte intruniri, unde spre deosebire de aici urlau motoarele toata noaptea si se plimbau nestingherit printre corturi, conduse de mobristi beti morti

 

parerea mea e ca ar trebui sa ziceti saru'mana, pentru 25 lei am avut 3 zile loc de camping, parcare pazita, bautura ieftina, mancare la fel plus o gramada de concerte

 

cu siguranta asta nu a fost o intrunire din care s-a vrut o afacere, ba chiar cred ca s-au scos bani din buzunar...

 

felicitari SEA WOLVES inca odata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuck yeah :smoke: , mai venim si la anul :lol:

 

eu am reusit sa dorm, cu toate ca la cativa pasi era "cantecila", care a facut un program frumos si chiar mi-a placut, dar la un moment dat nu am mai rezistat

 

niciodata nu or sa fie toti oamenii multumiti, este imposibil, dar poate ar fi mai bine sa vedem jumatatea plina a paharului, oamenii astia chiar s-au chinuit sa faca ceva frumos si au reusit; nu poate sa fie perfect pentru toata lumea

 

se vede ca nenea sandu n-a mai fost la alte intruniri, unde spre deosebire de aici urlau motoarele toata noaptea si se plimbau nestingherit printre corturi, conduse de mobristi beti morti

 

parerea mea e ca ar trebui sa ziceti saru'mana, pentru 25 lei am avut 3 zile loc de camping, parcare pazita, bautura ieftina, mancare la fel plus o gramada de concerte

 

cu siguranta asta nu a fost o intrunire din care s-a vrut o afacere, ba chiar cred ca s-au scos bani din buzunar...

 

felicitari SEA WOLVES inca odata!

 

 

Mare dreptate ai Tactil. Am vrut sa va oferim ditractie mare, preturi decente si plaja, toate in acelasi weekend. As fi curios unde in alta parte se poate sta 3 zile in Mamaia, cu bere ieftina, plaja,8 concerte, concursuri , striptease, cantare folk in jurul focului, premii si pentru fericitul castigator( care e din Calarasi ) un weekend la Moeciu intr-un hotel de 4 stele, toate astea la numai 25 de lei. Sa nu uitam ca suntem in plina criza si putini stiu cand de greu este sa organizezi un festival de acest gen. Cu siguranta nu am vrut sa facem o afacere si cred ca s-a vazut acest lucru. Celor care s-au simtit bine ne dorim sa va revedem si la anul, pentru ca distractia voastra a fost multumirea noastra. Celor care nu le-a placut nu le putem spune decat ca e dreptul lor de a alege la anul alta intrunire pentru ca e chestie de gust pana la urma si le respectam decizia. In concluzie VA MULTUMIM DIN SUFLET PENTRU CA NE-ATI ONORAT CU PREZENTA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seawolves a fost organizat foarte ok,din puncutul asta de vedere mi-a placut.Ce nu mi-a placut au fost trupele de rock(prea multe) invitate la cantare...pentru ca ...totusi nu au fost majoritatea participantilor roacari..iar restul de 70% au venit pentru intrurnirea in sine si au fost destul de multi care nu au agreat unele trupe

 

 

Am plecat sambata la 4 dimineata spre mamaia,asta dupa ce am drmit doua ore...ok toate bune si frumoase numa ca nu am reusit sa dorm cand am ajuns pentru ca oameni faceau probe la sonorizare....mi-am spus las' ca dorm la noapte.Pai s-a incheiat concertul celor de la iris(tot respectul pentru oameni aia),au dansat fatucile alea,a fost concursul ala cu ...betivani.....in fine am adormit ca imi picau ochi-n gura de somn si am dormit vreo..doua ore ca i s-a pus pata unui CANTACIOS bulangiu sa sustina el un concert ad-hoc pe la patru dimineata,dar cu cantare pe scena si spectatori(in afara de cateva pitzi bete)corturile in care dormeau aia care trebuiau sa plece dimineata odihniti spre locurile de bastina.Si uite asa s-a dus dracu doata distractia,ca duminica am fost nauc toata ziua din cauza lu' cantacila cel cu multi spectatori

 

Ideea e ca pe mine nu ma mai prindeti la festivalul vostru sa imi cante ciripitori la 4dimineata ca dupa aia numa' eu sa stiu cum ma intorc in bucuresti dupa 48h si 4ore dormite.Imi amintesc ca am intrat in bucuresti dar nu imi mai amintesc cum am ajuns acasa(si nu am baut nimic) eream mult prea obosit.Iar pentru asta nu mai merita efortul de a participa la un festival moto cu concerte pina la patru si jumatate dimineata

ba fratioare uite eu iti dau un sfat ... nu mai veni la intruniri de motociclisti..... stai si te plimba prin bucuresti pe centru sau pe la arc sa vada lumea ca ai motor ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nemultumitului ii recomand intrunirea din Veliko Tarnavo de la sfarsitul lui August, ca sa faca o comparatie, si sa afle ce inseamna sa nu poti inchide un ochi timp de 3 zile de la pacanele si forjari continue + grija ca te trezesti cu cocalaru' peste tine cu tot cu vitezanca obosita, sau ca iesi din cort si gasesti mobra facuta tandari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti-e si cu roackeri astia bre e plin la intruniri de ei, bine ca se gasesc si oameni normali la cap care sa nu fi fost la nici o intrunire pana acum dar care stiu ei sigur ca nu asa ar trebui sa se fie :lol: , o singura chestie ma bucura se triaza domne participantii :smoke: felicitari pentru efortul depus si va multumim ca ne sunteti prieteni :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea procentul a crescut atunci cand au venit ne motociclisti la concert,in rest stai lin ca am vazut cati roacari si ne roacari au fost ...mai ales ca am fost cu cortul si am vazut ce misuna pe acolo.

 

Amice, din ce colt impaienjenit al mintii ai scos-o pe asta? Esti de parere ca trebuie obligatoriu sa-mi las plete si sa-mi iau chopper din moment ce-s "roacar"? Sa ma tatuez? Sa-mi cresc burta? Sa stau imbracat in tricou negru cu trupa favorita, jeansi sau pantaloni de piele si bocanci, in soare la > 40 grade?

Cum puii mei faci tu sa-ti dai seama de preferintele muzicale ale unui om imbracat in slip sau pantaloni scurti, doar uitandu-te la el? A, stiu, simti in urina!

 

Nu inteleg pe aia care au sarit de fund in sus dar e o opinie si cine nu ii place ce am spus e treaba lui...n-am nimic cu roacari...dar nu ii plac pe roacari frustrati

cand pe afis si pe topic sricie:

 

Vineri, 11 iunie - seara blues & soft rock cu:

Nightlosers

George Baice Electric Blues Band

Cyfer

Opera

 

Sambata, 12 Iunie - seara hard rock & heavy metal:

IRIS

Trooper

Bucovina

Incipient

 

Tu ce astepti sa asculti? Nelu ploiesteanu?

Editat de Bulinu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea procentul a crescut atunci cand au venit ne motociclisti la concert,in rest stai lin ca am vazut cati roacari si ne roacari au fost ...mai ales ca am fost cu cortul si am vazut ce misuna pe acolo

 

Recunosc a fost primul festival moto la care am fost(poate si ultimul),dar prefer pe viitor sa imi irosesc energia si timpul liber pe alte chesti mai constructive decat sa m-a streseze un cantacios (cuvant jignitor) la 4dimineata cand sunt rupt de somn si tragand de mine o saptamana sa imi revin fizic....si nu am exagerat cu nimic cand am spus asta

Imi spunea cineva de aici ca nu am antrenament....a avut dreptate omul,recunosc dar nu imi doresc sa ma antrenez in continuare pentru asemenea ..festivaluri.

Poate sunt prea comod dar nu mai vreau sa particip la astfel de festivaluri moto pe viitor...poate niciodata

Nu inteleg pe aia care au sarit de fund in sus dar e o opinie si cine nu ii place ce am spus e treaba lui...n-am nimic cu roacari...dar nu ii plac pe roacari frustrati

 

Atat am avut de reprosat organizatorilor..ca l-au lasat pe cantacila sa sustina concert la 4 dimineata si consider ca nu au fost deloc inspirati cand au permis chestia asta

Cat despre cantacila.Apuca-te gogule de cantat manele daca vrei multi fani(fara numaaaarrrrr) si mai ales sa canti cand vrea muschiu tau la ce ora vrea muschiu tau...neam de traista

Sandel, are dreptate.., m-am saturat de ratati din astia care fac pe greierii scelerati la 3 dimineata.., eu sunt demult antrenat .., nu au altii ani de viata cate intruniri am eu la activ.., numa in ultimii 4-5 ani ca de restul nu mai vorbesc! Ajung duminica acasa rupt si varzuit si am nevoie de juma de spatamana sa ma refac de pe urma retarzilor zgomotosi! O fi si batranetea dar parca as zice ca sunt si foarte multi nesimtiti! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai pe mine la veliko m-a calcat unu cu mobra pe picioare la ora 4 dimineata :smoke: :lol auzi tu problem '. nu se putea odihni omu. pai du-te sanducule la calimanesti , la baile felix etc. stai la hotel , dimineata ai la micu dejun margarina si gem si dupa ai 2 ore de bai termale si impachetari cu namol. pana in pranz esti relaxat si giugiuc ca un bebelus hranit la tzatza.

pana la urma concluzia e ca nu-ti place beutura , nu-ti place rockul si drumul buc-ct este din cale afara de solicitant. vezi ca e un club langa herastrau care te primeste cu bratele deschise. doua etnobotanice pe seara si dati la pariu care ia prima pietoanca in furca :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 nu au altii ani de viata cate intruniri am eu la activ..,  :smoke:

 

Dar la intrunirea asta in cauza, ai fost?

 

Daca "nu" iti dai cu parerea in necunostinta de cauza.

 

Daca "da", spune-ne propria opinie despre aceasta intrunire.

 

 

 

 

 

P.S. Cantaretul (nu cantacios, ca baiatul nu e vre-un amator) nu a cantat intre corturi, ci in afara ariei de campare. 

. Oricum, data viitoare vom amenaja zona de folk la marginea focului ceva mai departe.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar la intrunirea asta in cauza, ai fost?

 

Daca "nu" iti dai cu parerea in necunostinta de cauza.

 

Daca "da", spune-ne propria opinie despre aceasta intrunire.

 

 

 

 

 

P.S. Cantaretul (nu cantacios, ca baiatul nu e vre-un amator) nu a cantat intre corturi, ci in afara ariei de campare. 

. Oricum, data viitoare vom amenaja zona de folk la marginea focului ceva mai departe.

Nu am fost la intrunirea voastra dar prietenii mei au fost si erau foarte incantati.., din poze, filmulete pare reusita( chiar cea mai reusita de pana acum) dar, repet, fie intrunirea cat de tare, daca se gaseste vreun ratacit sa faca vocalize dupa ora 1 noaptea, merita schingiuit, pt ca, compromite si intrunirea si pe cei care au facut efortul de a o organiza! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)

Ba lupilor ba nu mai bine organizati voi un bike fest luna viitoare asa in ciuda lui sandel :P

Superba intrunire si foarte muncita, felicitari!

Florinel se mai gaseste cate un gaozar cu un simt acustic extrem care abea se da pe 2 roti de putin timp, nu stie k la aceste intruniri se munceste f mult, se pune suflet si pasiune , si el poate cauta un hotel linistit si a gresit adresa ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florinel se mai gaseste cate un gaozar cu un simt acustic extrem care abea se da pe 2 roti de putin timp, nu stie k la aceste intruniri se munceste f mult, se pune suflet si pasiune , si el poate cauta un hotel linistit si a gresit adresa ;)

 

Se pare ca tu ai de foarte mult timp permis si iti permiti sa faci remarci la adresa altora gandindute strict la persoana matale....mai bine cauta pe cei cu aceleasi inclinatii si faceti schimb de ,,experienta'' :laugh:

 

Pentru cei care nu au reusit sa citeasca toate postureile mele de pe aist topic am sa mai repet o data,poate de data asta reusiti sa cititi

 

Am plecat la mare si intamplarea a fost ca un uichendul ala sa fie festivalul ...asta.Eu nu am fost singur ci am mai fost cu un amic(alti patru s-au razgandit in ultima clipa ..din n motive)

Ei,ne-am hotarat sa ,,participam'' la aist festival si sa dormin peste noapte in camping,cat am stat prin camping mi-a placut admosfera,oameni foarte civilizati si ok(am stat trei intr-un cort si am tinut afara cizme de 600e si vecinul de langa a avut o pereche de vreo 250-300e si au stat afara si cat am fost plecati si nu a disparut nimic plus ca mi-am lasat si rucsacul pe afara)

 

Din punctul de vedere al organizari nu am ce sa reprosez nimic,am primit pina si bucati de lemn presat(pfl parca se numeste) sa le punem la cric pentru ca in parcare erea pietris si cadeau mobrele de pe cric

Au fost concursuri(eu nu am participat pentru ca am venit sa ma balacesc in mare si sa stau la plaja)a fost parada moto prin oras.....A fost si bere foarte ieftina pentru aia care au venit sa bea si nemaiavand chef sa enumerez tot spun ca per totat festivalul asta a fost foarte ok mi-a placut pana la un anumit punct...ala final mai exact

Nu ma intereseaza iecsemplele date de la alte festivaluri moto unde uni au fost calcati pe picior ca ereau prea beti se eschiveze cand venea mobra peste ei,ca alti au fost violati,acum sunt ,,caliti'' si orice s-ar intampla nu ii mai afecteaza pentru ca nu au avut oo sa se descurce atunci.Eu ma refer la cu totul altceva daca nu puteti sa intelegeti

 

Nu e normal din partea organizatorilor ca dupa ora doua cand s-au terminat concertele,coregrafia fetelor alora si concursul cu betivani la ora patru sa se permita unui/unor frustrati sa urce pe scena sa sustina un concert in fata unor corturi in care dormeau oameni... care dupa o zii de ,,distractie'' prelungita pina dimineata la doua aveau nevoie de cateva ore de somn(asta daca i se pare cuiva ,,normal'' si oarecum civilizat acest lucru)si nu sunt singurul care a spus chestia asta duminica in camping,sunt singurul care a spus asta aici la modul foarte direct

Si nu e vorba despre linkul dat cu focul de tabara,eu ma refer la concertul de pe scena(despre care nu mai recunosteti) la care si RAVERITA v-a reprosat destul de voalat ora nepotrivita la care i sa permis cantaciosului sa urce pe scena....scuzandu-va ca a venit de departe si nu puteati refuza un refulat cu inclinatii de cantaret mediocru.Eu nu pot sa fiu atat de politicos ca ea sa fac referire la modul foarte subtil despre acest lucru(pariez ca uni nici nu si-au dat seama ce a vrut sa spuna raverita)

Degeaba a foarte foarte bine organizat acest ,,eveniment'' daca ati dat cu muci-n ciorba la sfarsit...sper ca la anu' sa nu repetati aceasta greseala

Asta e parerea mea personala despre acest festival daca s-au ofuscat VUVUZELELE de pe forum si au inceput sa faca galagie e strict problema lor,daca vreti sa intelegeti e ok daca nu puteti e problema voastra.Eu nu sunt adeptul spiritului de turma si am personalitatea bine definita(spre deosebire de alti) ca sa exprim cea ce cred despre un anumit lucru cu toate ,,riscurile'' pe care mi le asum spunand asta pe acest forum plin de oameni atotstiutori despre toate cele,stiind ca or sa ma injure toti frustratii.Nu vreau sa fac din nemultumirea mea un foileton pe acest topic dar nu imi plac frustrati care comenteaza jignindu-ma pe mine.Deaia sunt un tip extrem de sensibil iar motto-ul meu e

Fuck enybary fuck the world

Pace voua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...