Sari la conținut

West Romanian Bike Week 2006 - Semivarza


Postări Recomandate

Nu sunt prea multe de spus despre aceasta intalnire. Cred ca cei care au fost stiu deja ce injura... distanta, piatra sau distanta pietruita! :banana:

 

Muzica a fost de kko, dar na, gusturi si gusturi.... Important este ca intr-un final, am reusit sa ne simtim bine, dar asta pt ca ne-am unit si ne-am facut de cap (Cine se simte sa stea jos... nu dau nume, doar poze!) :smoke:

 

Serviciul "GRILL" al organizatorilor a functionat perfect, pestele a fost superb... servit mai frumoz ca la Marriott!

 

Pozele....

post-10260-1153665115_thumb.jpg Dezu_ro la serviciu.... :-L

post-10260-1153665160_thumb.jpg Mavi ;)

post-10260-1153665254_thumb.jpg Un "sapator" .... :lol:

post-10260-1153665291_thumb.jpg Fratioru' la "jumpin' parade :ok:

post-10260-1153665353_thumb.jpg Branu' cu "faclia"

post-10260-1153665408_thumb.jpg Mugurelo-Georgel.... specie caritabila... transporturi moca! :P :lol: :laugh:

post-10260-1153665489_thumb.jpg No comment - Prietenii stie (e pana-n 50) de ce! :moron: :D

post-10260-1153665548_thumb.jpg Elementul esential... masa + oamenii din jurul ei! :-L ;)

 

Mai pune cineva??? Tuomo ?!?

P.S. Kali & Tuomo .... I owe you my soul! This is 4 you!!!

post-10260-1153665894_thumb.jpg

Editat de hondaxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 96
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Intradevar....West Romanian Bike Week a fost ceva ce nu poate fi explicat....celor care n-au trait pe propria piele o asemenea aventura.

-nici un robinet cu apa ,singura sursa fiind raul din apropiere care sambata dupa amiaza era de culoare maro

-noaptea de vineri spre sambata in tot asa numitul camping 9locatia de vis a acestui magnific eveniment) a fost intr-o bezna totala.

-raliul MINUNE de sambata care ne-a tinut aproape toata ziua inchisi ca la gradina Zoologica,ma intreb cu se poate suprapune doua evenimente de acest fel...

-Domnul Garcea de la poarta nu stiu ce grad avea(Agent 4 linii :laugh: )care avea impresia ca este cel putin seful politiei din NEW YORK

-Lipsa indicatoarelor spre campingul minunat...au aparut abia sambata dimineata

-CEA MAI PROASTA ORGANIZARE LA CARE AM FOST VREODATA SI COSTUL EXAGERAT AL PRETULUI DE INTRARE PE CARE PRACTIC NU-L INTELEG (N-AM PRIMIT NICI MAGAR O INSIGNA) :smoke:

-Sunt de parere ca daca nu poti face un lucru cum trebuie....lasa persoanele capabile de acest lucru (ASTA IN ATENTIA ASA ZISHILOR ORGANIZATORI) care cred ca au urmarit doar strangerea de ceva banutzi repede fara prea mult efort.....dupa modelul CAMPING SA FIE >>CA PROSTII SE ADUNA,dar va promit ca este pentru ultima data cand mi se intampla asa ceva. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm...destul de trist.Si eu jeleam pe acasa ca nu am putut merge.Pacat ca dupa atatia ani de intruniri in care s-ar zice ca s-a castigat experienta si ar trebui sa fie tot mai bine organizate,se mai intampla din astea. :banana: greu de inteles...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar....West Romanian Bike Week a fost ceva ce nu poate fi explicat....celor care n-au trait pe propria piele o asemenea aventura.

-nici un robinet cu apa ,singura sursa fiind raul din apropiere care sambata dupa amiaza era de culoare maro

-noaptea de vineri spre sambata in tot asa numitul camping 9locatia de vis a acestui magnific eveniment) a fost intr-o bezna totala.

-raliul MINUNE de sambata care ne-a tinut aproape toata ziua inchisi ca la gradina Zoologica,ma intreb cu se poate suprapune doua evenimente de acest fel...

-Domnul Garcea de la poarta nu stiu ce grad avea(Agent 4 linii :laugh: )care avea impresia ca este cel putin seful politiei din NEW YORK

-Lipsa indicatoarelor spre campingul minunat...au aparut abia sambata dimineata

-CEA MAI PROASTA ORGANIZARE LA CARE AM FOST VREODATA SI COSTUL EXAGERAT AL PRETULUI DE INTRARE PE CARE PRACTIC NU-L INTELEG (N-AM PRIMIT NICI MAGAR O INSIGNA) :smoke:

-Sunt de parere ca daca nu poti face un lucru cum trebuie....lasa persoanele capabile de acest lucru (ASTA IN ATENTIA ASA ZISHILOR ORGANIZATORI) care cred ca au urmarit doar strangerea de ceva banutzi repede fara prea mult efort.....dupa modelul CAMPING SA FIE >>CA PROSTII SE ADUNA,dar va promit ca este pentru ultima data cand mi se intampla asa ceva. :banana:

 

Macar Sambata noapte a putut lumea dormii :lol: fata de ploiesti la care am auzit ca a fost jale

Editat de dezu_ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sint destui care au fost si nu injura,chiar le-a placut.Drumul pietruit a fost compensat de peisajul absolut superb,muzica a fost faina dupa unele gusturi(aici nu-i poti multumi pe toti!,decit daca o sa aduci laolalta Kreator,In Flames,Ion Dolanescu,Gica Petrescu(RIP),guta si salam si DJ Zgomot...);surse de apa au fost destule la cabanele de peste drum,locatia a fost foarte limpede explicata chiat aici pe forum,iar pretul modic de 200.000 e pe deplin justificat,avind in vedere ca au trebuit platite atitea trupe,achipamentul de scena si luminile,dezbracatele,chiria locului precum si cheltuielile legate de salubrizare.Organizatorii nu trebuiesc blamati pt.coincidenta ca data de desfasurare a lui WRBW 2006 sa se suprapuna cu data de desfasurarea a unei etape de raliu in zona,prezenta masinilor de curse in zona chiar fiind ceva interesant. Despre preturi in zona,la pensiunea vecina cu cea din intrarea campingului:2 porti mari de cartofi prajiti,2 bucati de pastrav,o bere Beck's = 100.000 lei( :banana: Titiluka).Poate doar daca gateam acasa ieseam mai ieftin.Avind in vedere,de asemeni,ca acest loc este mai greu accesibil decit campingurile de la Brasov,de la Ploiesti sau de la Timisoara,eu cred ca stradania organizatorilor a fost mai mare,iar efortul lor nu trebuie absolut deloc minimalizat(multumiri pe aceasta cale,sint amator pt.participare si anul urmator).

 

DANKE MC TRUST !

 

PS Citeva poze cu imprejurimile,din pacate sint facute cu telefonul...

post-8289-1153680860_thumb.jpg

post-8289-1153680883_thumb.jpg

post-8289-1153680899_thumb.jpg

post-8289-1153680915_thumb.jpg

Editat de 13 Todesengel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai locatia departe de orice sat sau oras a facut ca aceasta intrunire sa fie numai pt. motociclisti a fost singura intrunire la care am participat si au fost numai MOTOCICLISTI ,la unele de anul asta la care am fost motociclisti erau chiar in minoritate, a si a mai fost o chestie a fost singura la care sa putut dormi (nu ca asta mi-ar place sa o spun insa asta e adevaru, mie i-mi plag galagiosi insa daca asta a fost regula asta e). Si apoi sa nu-mi spuneti ca nu va placut shoul enduristilor mai ales cand au dat foc la rampa, INDESTRUCTIBILA motoreta a lui BRANU apropo a calarit-o si UTA dar degeaba, ma face sa cred ca chestia aia nu are moarte.

Preturi sa-l aud eu pe careva ca se plange de 1,5 lei berea sau de 1,5 lei micul de dimensiuni normale (adica cel mai mare de la intrunirile de anul asta si cu painea inclusa) + un gratarel cu ceva cartofi prajiti si salata la doar 5 lei, etc. (cei care ati fost stiti mai bine).

Trupe nu ma dau mare cunoscator ca nu prea le am cu muzica, insa un lucru am apreciat au fost trupe din afara.

Lipsa dusurilor a fost o problema trebuie sa recunostem iar lumina dabia sambata noaptea au reusit sa mai faca rost de un generator ca prize sa fim seriosi de unde din munte?

Astept pozele de la Tepes sa va spuna ele mai bine cum a fost.

La anul sper sa alegeti aceiasi locatie pentru distractie.(deja mi-e dor de racoarea aia sa pot dormi ca simt ca ma sufoc acum intre pereti astia de beton incisi de la bloc).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spre exemplu pe chat a fost anuntat ca exista iluminat si cosuri de gunoi...si???unde au fost ???si in privinta apei...daca tot am dat 2oo.ooo lei nu cred ca mai trebuie sa merg pe la diverse cabane pentru a avea apa necesara spalarii mainilor...asa ca de ce sa nu recunoastem ca organizatorii nu si-au dat toata silinta

P.S.poze sosesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...dupa modelul CAMPING SA FIE >>CA PROSTII SE ADUNA

 

Sunt unul (una) dintre "prostii" care s-au "adunat" la WRBW 2006......si m-am simtit super bine!!!!!!! :banana:

poze mai tarziu....

 

T.

Editat de Titiluka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt unul (una) din "prostii" care s-au "adunat" la WRBW 2006......si m-am simtit super bine!!!!!!!

Ba nu esti, esti "ol´lady" a unuia dintre organizatori :lol:

 

Acum serios:

Exceptand drumul (care nu a fost chiar asa de rau ca ala de la Cluj, doar infinit mai prafuit), si eu m-am simtit bine, a fost chiar OK.

Un mare adevar, a separat motociclistii de "prietenii motociclistilor", un lucru foarte pozitiv care e mai important decat toate "lipsurile si neajunsurile" :laugh:

 

Mancarea nu a fost scumpa, si nici berea, Jacky e oricum bautura de grofi :banana:

Baietii cu din Germania au cantat super, aveam impresia ca sunt inepuizabili.

In rest, animatia scenei a lasat putin de dorit, dar oricum nu asta e scopul intrunirilor.

Pacat totusi ca am ratat Evergreed vineri, dar recuperez eu.

La concursuri s-au dat chiar super-premii, neasteptat de "consistente".

 

Nu stiu de ce se oftica unii si altii, intrarea e intrare peste tot si tot cam atata se plateste peste tot.

Nu te obliga nimeni sa faci prezenta la intrunire, nu itzi baga nimeni mana in buzunar :smoke:

 

Cand s-a dat stingerea, am plecat akasa, nu as fi indraznit sa trezesc vre-un "obosit". Pensionarii ar trebui sa stea acasa pe caldurile astea nu sa strice cheful "tinerilor"

Macar m-am ales cu o super-plimbare. FARA PRAF :-L ca nu era nimeni care sa-l starneasca pe la 3-4 dimineata.

 

Pentru carcotasi:

 

Acum 9 ani cand se tinea intrunirea de la Cluj in chei cum era?

Curgea apa?

Erau WC-uri?

Era drum asfaltat?

Era doar o lada imensa de gunoi si o perfuzie cu apa (cam asta era debitul), si NU SE PLANGEA NIMENI, era super bine si 3 zile parca nu erau de ajuns.

 

Pana la urma azi am ajuns si la o spalatorie si s-a dus praful de motor, si filtrul de aer l-am scuturat bine si am ramas cu o amintire mai mult placuta, decat neplacuta.

Editat de SRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spre exemplu pe chat a fost anuntat ca exista iluminat si cosuri de gunoi...si???unde au fost ???si in privinta apei...daca tot am dat 2oo.ooo lei nu cred ca mai trebuie sa merg pe la diverse cabane pentru a avea apa necesara spalarii mainilor...asa ca de ce sa nu recunoastem ca organizatorii nu si-au dat toata silinta

P.S.poze sosesc

tin sa te contrazic si eu cu ceva. daca te uitai mai bine puteai gasi o gramada de saci pt gunoi iar apa din rau cred ca era f buna pt a te spala pe maini (cred ca e de 100 de ori mai curata decat cea care curge la robinet si de care probabil tie iti era dor sau poate de gustul ei amar). asta e, eu unu nu am injurat decat pe portiunea de drum neasfaltat (cred ca a fost Raiul enduristilor) si imi pare rau ca multi nu stiu sa aprecieze ce e frumos. poate ar trebui sa mai iesiti si voi pe la munte din cand in cand nu numai prin orash , printre masini si sincer se vede cine nu face acest lucru :smoke:

in rest totul a fost super marfa in opinia mea (mult mai adevarat ca la BV) si daca data viitoare s-ar organiza intrunirea in aceeasi locatie, cu sigurantza ca voi fi si eu acolo pt ca a fost "FOARTE TARE FRATE" :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea (desi a fost prima intrunire la care particip si ca atare nu am termen de comparatie) este ca cine a vrut sa se distreze, a avut ocazia sa o faca.

Desi atmosfera sambata arata cam asa:

post-10630-1153718123_thumb.jpg

s-au gasit totusi si ocupatii mai vesele...

post-10630-1153718136_thumb.jpg

 

Despre locatie, nu am cuvinte, sunt un iubitor convins al muntelui si ca atare nu pot decat sa zic de bine si de foarte bine...

post-10630-1153718031_thumb.jpgpost-10630-1153718020_thumb.jpgpost-10630-1153718006_thumb.jpgpost-10630-1153718110_thumb.jpg

 

Pentru mine/noi fiind dintr-un oras mic, am avut si ceva capodopere de vazut, care probabil pe cei invatati cu intrunirile sau cu orasele mari i-au lasat reci...

post-10630-1153718090_thumb.jpgpost-10630-1153718070_thumb.jpgpost-10630-1153718057_thumb.jpgpost-10630-1153718044_thumb.jpg

 

Cu mare parere de rau tre sa admit ca frumusetea peisajului a fost putin stirbita de culoarea maronie a raului dupa ploaia de sambata, dar tot mi-a facut placere sa vizitez cascada...

eu: post-10630-1153718170_thumb.jpg si sotia mea: post-10630-1153718157_thumb.jpg

 

O alta chestie pe care o oarecum regret, nu am apucat sa incerc acea "super strong" cafea facuta de posesoarea acestui superb exemplar: post-10630-1153718188_thumb.jpg (Kali, mersi oricum de oferta) deoarece sambata am ajuns doar pe la amiaza (prea tarziu pt. asa cafea) si am plecat tot sambata seara/noaptea.

Despre concerte, post-10630-1153718200_thumb.jpg nu pot decat sa zic ca ma bucur pentru cei ce au savurat genurile, dar eu nu m-am omorat prea tare dupa muzica.

 

In concluzie, super locatie, bere si mancare ieftine, eu zic ca a meritat... dar tot astept urmatoarea intrunire sa vad daca nu se poate si mai bine... :banana:

Editat de WildPuppy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tin sa te contrazic si eu cu ceva. daca te uitai mai bine puteai gasi o gramada de saci pt gunoi iar apa din rau cred ca era f buna pt a te spala pe maini (cred ca e de 100 de ori mai curata decat cea care curge la robinet si de care probabil tie iti era dor sau poate de gustul ei amar). asta e, eu unu nu am injurat decat pe portiunea de drum neasfaltat (cred ca a fost Raiul enduristilor) si imi pare rau ca multi nu stiu sa aprecieze ce e frumos. poate ar trebui sa mai iesiti si voi pe la munte din cand in cand nu numai prin orash , printre masini si sincer se vede cine nu face acest lucru :moron:

in rest totul a fost super marfa in opinia mea (mult mai adevarat ca la BV) si daca data viitoare s-ar organiza intrunirea in aceeasi locatie, cu sigurantza ca voi fi si eu acolo pt ca a fost "FOARTE TARE FRATE" :lol:

 

 

Si eu sunt de acord cu MisterG , a fost super marfa si totusi a fost mult mai organizat decat la Brasov , mai rau a fost drumul dar la compensat distractia de acolo plus ca au mai spus cativa ca au fost numai motociclisti si asta a fost super si mi-a placut super mult si faza cu dilaii aia cu sariturile a fost super ce sa mai :smoke: :laugh: :-L :-L :P :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot la prima intalnire de gen.....superrr incantat....Bravo pentru organizatori.....si pentru participanti care au facut toata atmosfera cred eu.......iar referitor la conditii si etc...eu zic ca s-a facut tot ce era posibil pentru locatia pe care am avut-o....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea ala cu Iju' albastru cu atas era inepuizabil... :lol:

L-a calarit sambata toata ziua, si inca vreo 2-3 mobre.... :smoke:

Da' nici iju' nu s-a lasat, s-a tinut tare :laugh:

 

Toate 3 sunt ale lui, si junghiu albastru cu atas, si KTM-u' si dragutzenia aia cu nr. de germania in care s-o bagat la un moment dat cu iju (nu tare, da i-o dat una...). La capitolul energie, nici chiar pletosii nu cred ca aveau atata energie ca el. Tot respectul ! :banana:

Editat de WildPuppy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea ala cu Iju' albastru cu atas era inepuizabil... :lol:

L-a calarit sambata toata ziua, si inca vreo 2-3 mobre.... :banana:

Da' nici iju' nu s-a lasat, s-a tinut tare :smoke:

....da da..inepuizabil...dar la un moment dat ..la cat le-o chinuit el cu uta si cu motoristu cela cu suzeta la gat :laugh:) faceau in trio de numa numa......daca ar fi avut si fiarele saracele un cuvant de zis...nu cred ca era de bine :-L

Editat de gabi_efi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu situ altii cum s-au simtit. Pentru mine a fostr prima inrunire la care am fost si la ce citisem pe forum (galagie noaptea, dezorganizare, lipsa de mancare, manele, etc.) ma asteptam la ce e mai rau. Dar a fost foartea bine. Organizarea a fost foarte buna, s-au respectat regulile anuntate pe forum (nopatea singura galagie era cea facuta de cei din corturile vecine care sforaiau :smoke: ), mancarea ieftina si buna (cu 10RON -cotlet, salata, paine si Stela :laugh: ), nu zic nimic de locatie (peisaj, vale, rau, etc) ca o sa vedeti din poze de urat era :lol: , 20RON pentru intrare, un pret ok pentru intrare, mie nu mi s-a parut scump.

Per total, mi-as fi bagat unghia-n gat pana la cot daca nu veneam. A fost super.

 

Draku, 10x man :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e fratilor la munte cu cortul,te speli in rau,mancarea era acceptabila la pret,berea la fel,muzica mie mi sa parut super marfa,cateva trupe au fost beton,drumul pe macadam pe mine care am speeder nu m-a deranjat asa rau,mergi usor si totul e ok,chestia organizatorilor ca nu au pregatit o insigna sau ceva amintire de la WRBW e rusinoasa,ca doar banii le-au intrat in buzunare en-gros,in rest : :banana: :smoke: :laugh:

Editat de jardel23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns si eu pe la aceasta intrunire...

mie mi s-a parut OK exceptand drumu care putea pune ceva pb celor ce nu aveau enduro...

 

nu am stat prea mult si am avut si ceva pb tehnice...

io-s ala din GL cu cablu de ambreiaj rupt...

 

le multumesc pe aceasta cale baietilor din Sibiu : Adi,Cata si nu in ultimul rand lui Mihai, de asemeni baiatului blond care mi-a dat cablu de KTM (m-a tinut pana la Galati fara pb) si baietilor din satul Raul Sadului care m-au ajutat de asemeni sa-mi repar calutul de fier

 

SIBIU - super

SIBIENI - sunteti la sufletul meu

 

astept sa mai vad pozzze !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine, intreaga calatorie a fost o inepuizabila sursa de surprize...

 

Am avut gura aurita cand am spus ca drumul va fi unul test...

 

1. Plecat noaptea, pe autostrada. (Variatii de viteza: 30 - 110 km/h.) Tampiti de toate natiile, carora le crestea a 3-a biluta sau 2 cm in plus la manevre de rahat :laugh:

2. Pe V. Oltului, am intrat ca Zorro intr-o curba (culpa mea). Imediat dupa curba ma asteptau... 10 km de piatra marunta, numai buna pt cazut. (PS: Scapai :lol: )

3. Dealu Negru - oprire pt 2 mici, pe care i-am "rejectat", dupa o stare de rau infernala, cu dureri de cap si tot tacamul, la vreo 30 km de Sibiu.

4. Niste 12-15 km de macadam (fratii mai mari ai celor de pe V. Oltului) pana la campus. Drum misto, da'... nu pt GSXf... :D Tre sa schimb guma pe spate, pietrele au muscat adanc, din pacate.

5. Raliul Sibiului - misto, de altfel, ne-a cam blocat manevrele. Nefiind semnal, trebuia sa mergi pe macadam multicel pana la primul spatiu unde prindeai semnal si nu puteai s-o faci, pt ca zona fusese inchisa.

6. Ma asteptam la mai multa incurajare pt copiii care au cantat. La un moment dat, vocalistul de la Betrayer era supersictirit. Si pe buna dreptate. Au fost 2-3 care au manifestat cate de cat interes...

7. Strip-tease: Tzaca, te iubim, ai fost mortal!. Care stie de unde e tzaca, sa-i transmita salutari de la noi, ne-am distrat pana la dementa! :-L

8. Duminica dimineata... Piatra de incercare...

Plecat la 11, in loc de 7, pt ca Suzi n-a mai vrut.. Bujiile erau negre... Da' cu ce sa le scoti? Norocul meu ca au fost copiii saritori si au pus-o pe roate. Ne-am pupat, le-am multumit... Dau sa bag a-ntaia... POC! Cablul de ambreiaj... deja eram in spume... In fine, l-au facut si pe asta si am plecat.

9. SIBIU - BUCURESTI: 3 depasiri aiurea. La prima dintre ele, un dobitoc m-a atins cu oglinda peste ghidon. Eram pe un pod in lucru, unde (din principiu) depasirea este interzisa. Animalul a fugit, evident.

DJ - 90 - GEO - Cielo argintiu. Cine-l vede are liber sa-i rupa oglinda din dreapta,pt ca io n-am mai avut prezenta de spirit sa o fac. Eram preocupata sa nu zbor peste parapet.

Tarziu deja, goneam spre BV. Ajungem acolo, traversam BV si ne indreptam spre DN1... La intrare pe DN1, POC! cablul de ambreiaj a doua oara... Si uite-asa, am facut curbele alea nenorocite (fo 2 sau 3 km) fara ambreiaj... A fost cumplit, dar a fost o experienta. Nu pot descrie in vbe cum e sa simti ca-ti moare motorul si sa stii ca, daca nu urci serpentinele, ramai cu el acolo. Asta, coroborata cu senzatia cretina ca te duci dreaq pe care o aveam cand aproape ca ratam curbele in ac de par... DABIX, sa traiesti, man, ca mi-ai tinut trena. I-a oprit pe astia in urma mea, ca altfel ma zborseau. Vedeati un poster cu Kali pe parapeti :-L

 

Drum solicitant, una peste alta, am invatat multe despre Suzi, dar si mai multe despre mine... Ca om, nu ca pilot. Frica poate fi invinsa. Gravitatia, de asemenea (dar cu limita :P )

 

Cateva poze...

 

Stege si dezu_ro

post-2978-1153742423_thumb.jpg

 

"U owe me twice" :moron: )

post-2978-1153742495_thumb.jpg

 

La Bruckenthal:

 

post-2978-1153742538_thumb.jpg

 

high_dive_eagle, in Sibiu:

 

post-2978-1153742593_thumb.jpg

 

O poza de pe deal:

 

post-2978-1153742672_thumb.jpg

 

Copiii care au cantat. (Am pozele si in format mare, daca au nevoie de ele, sa-mi dati un mail):

post-2978-1153742736_thumb.jpgpost-2978-1153742745_thumb.jpgpost-2978-1153742757_thumb.jpgpost-2978-1153742770_thumb.jpgpost-2978-1153742790_thumb.jpgpost-2978-1153742803_thumb.jpg

 

Reinbtalnirea cu un vechi prieten: marauder. Unii beau bere, altii ii dau inainte cu ginul tonic, ca e cortul aproape :banana: :D

 

post-2978-1153742887_thumb.jpg

 

Duminica dimineata: depanatorii de serviciu (Va raman datoare, maaaaaa!!!! :smoke: :lol: ) post-2978-1153742945_thumb.jpgpost-2978-1153742973_thumb.jpg

 

 

Si recuperatorul din Predeal, unde am abandonat-o pe Suzi... norway_gl... :ok: ;) High_dive_eagle, cu toata oboseala de pe drum si emotiile cauzate de "participantii la trafic", a avut putere sa se intoarca, impreuna cu norway, in Predeal si sa-mi aduca fata acasa... ;) :P

 

 

post-2978-1153743149_thumb.jpg

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...