Sari la conținut

Motocicleta facuta una cu pamantul in intersectia Decebal - Independen


trocoloco
 Share

Postări Recomandate

Recuperare rapida celor doi... dar... ahahahaha, ce tari astia de la emaramures. "Doi barbati s-au izbit de caldaram dupa ce motocicleta pe care se aflau au acrosat o masina" . Apoi : "sotia sa, aflata de asemenea pe motocicleta, doar contuzii usoare" => ori sotia lui e barbat, ori erau 3 pe motocicleta :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recuperare rapida celor doi... dar... ahahahaha, ce tari astia de la emaramures. "Doi barbati s-au izbit de caldaram dupa ce motocicleta pe care se aflau au acrosat o masina" . Apoi : "sotia sa, aflata de asemenea pe motocicleta, doar contuzii usoare" => ori sotia lui e barbat, ori erau 3 pe motocicleta :laugh:

o fi fost cici balerina din topicul cu greata.

 

Sanatate multa celor implicati

Editat de |ucif3r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este tatal meu si nu el a fost de vina pt ca cei cu motocicleta s-au grabit sa prinda verde la semafor si s-au izbit de tati ei sunt la spital cu fracturi la umar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recuperare rapida celor doi... dar... ahahahaha, ce tari astia de la emaramures. "Doi barbati s-au izbit de caldaram dupa ce motocicleta pe care se aflau au acrosat o masina" . Apoi : "sotia sa, aflata de asemenea pe motocicleta, doar contuzii usoare" => ori sotia lui e barbat, ori erau 3 pe motocicleta :laugh:

 

...vrei sa spui doua persoane.... reciteste stirea, te rog

 

insanatosire grabnica

 

take care

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D) Doua persoane scrie acum, dar ar fi trebuit sa o citesti atunci cand am postat eu. Trebuia sa fac print screen sa atasez si poza. Garantez ca scria "doi barbati" si nu cred ca sunt singurul care a vazut treaba asta :laugh: Si a mai fost o gafa tot luna asta, si daca nu ma insel, tot la emaramaures, chiar am sa caut acum, unde scria ca "intr-o curba, motociclistul a pierdut controlul volanului" si dupa ceva timp au rectificat.

 

Later: uite aici articolul de care aminteam mai sus, si dupa cum vezi, acum scrie "intr-o curba a pierdut controlul autovehiculului" Click aici

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recuperare rapida celor doi... dar... ahahahaha, ce tari astia de la emaramures. "Doi barbati s-au izbit de caldaram dupa ce motocicleta pe care se aflau au acrosat o masina" . Apoi : "sotia sa, aflata de asemenea pe motocicleta, doar contuzii usoare" => ori sotia lui e barbat, ori erau 3 pe motocicleta :lol:

 

Cred ca erau 3 pe moto, dupa cum se exprima "reporterul" asta:

Vehiculul pe doua roti s-a dezechilibrat, iar soferul si un pasager au cazut lovindu-se de caldaram.

 

Adica soferul si UN pasager au cazut, iar sotia a suferit si ea ceva contuzii... :smoke:

 

Si da, am vazut-o si eu pe aia cu "a pierdut controlul volanului"...tot la emaramures :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...