Sari la conținut

Garaje in Timisoara


maephisto
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 333
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare,

as avea si eu nevoie de un garaj sa tin mobra, sa mai mesteresc.

pun la bataie sculele si know how-ul pe langa banii de inchiriat

post-43689-0-62463500-1462340557_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

nu cade asa usor la vant( nu neg ca husa se comporta ca o vela).

si prin cartier nu sunt curenti de vant asa puternici, se sparg de masinile parcate, vegetatie etc daca ar fi cazul de te miri ce furtuna.

aseara cand am venit de la serviciu era un golf4 parcat, efectiv, la o palma de motocicleta.

 

ps: de ce zic ca nu e de la vant, pentru ca a stat pe cricul lateral ,fara sa cada , pe vant puternic, cu crengi rupte samd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, urmeaza sa imi iau si eu o motocicleta si am nevoie de un loc unde sa o pun la somn zilnic in zona Steaua(Calea Sagului, peste drum de noul Mall). Nu am pretentii, si la curte e bun, doar sa nu fie in strada si sa fie relativ aproape de casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,daca intereseaza pe cineva loc in garaj in complexul studentesc la restaurantul Dinar (fostul Camelot )sau salon Monica este disponibil din 1 iunie,tel 0724552088 Sebastian


» Post actualizat in 20 May 2016 09:30

Salut,daca intereseaza pe cineva loc in garaj in complexul studentesc la restaurantul Dinar (fostul Camelot )sau salon Monica este disponibil din 1 iunie,tel 0724552088 Sebastian

pretul este de 15 euro pe luna....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cum ziceam. Am nevoie de un loc unde sa tin mobra. Sa nu mai patesc dastea. 20160514_100747.jpg

Un vecin cu spirit civic si a notat nr masinii ce mi a rasturnat motocicleta si azi m a acostat. Aveti idee cum gasesc detalii despre TM11(sau12)FAT culoare rosu (citroen)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un vecin cu spirit civic si a notat nr masinii ce mi a rasturnat motocicleta si azi m a acostat. Aveti idee cum gasesc detalii despre TM11(sau12)FAT culoare rosu (citroen)

 

Pai daca vecinul e dispus sa depuna marturie ca l-a vazut si da cu subsemnatul la o declaratie atunci presupun plangere la politie.. si afla ei rapid a cui ii. .... daca vor :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca vecinul e dispus sa depuna marturie ca l-a vazut si da cu subsemnatul la o declaratie atunci presupun plangere la politie.. si afla ei rapid a cui ii. .... daca vor :(

 

Da, asta e singura varianta legala, cu plangere la politie. Problema care se va pune e ca de ce plangerea nu s-a facut atunci (chiar daca autorul era necunoscut)....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din Timisoara, logonicul meu a murit pe motor. Vreau o plimbare, o excursie, o iesire, orice, vrea sa ma simt iarasi pe motor. Cineva prin zona dispus?


» Post actualizat in 23 May 2016 18:36

Sunt din Timisoara, logonicul meu a murit pe motor. Vreau o plimbare, o excursie, o iesire, orice, vrea sa ma simt iarasi pe motor. Cineva prin zona dispus?

Daca mi-ar si functiona tastatura ar fi genial :)). ideea e... i want a ride, a walk, anything. o plimbare pe motor. thx ^^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne pare rau pentru pierderea suferita... dar e un pic ciudata cerea ta pe un topic despre garaje.

 

Completeaza si tu datele la profil sa nu creada lumea ca user-ul tau e doar o clona a cuiva care vrea sa faca misto.

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,daca intereseaza pe cineva loc in garaj in complexul studentesc la restaurantul Dinar (fostul Camelot )sau salon Monica este disponibil din 1 iunie,tel 0724552088 Sebastian . mai este un loc disponibil..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut,

Nou posesor de Hornet, caut un garaj in zona parcului Bucovina, sau in imprejurimi. Am vazut acolo un garaj cu moto, langa casa alba, dar nu am nici o informatie.

As vrea sa-l pot lasa peste noapte, si iarna, fara sa surubaiesc la el. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut, e un garaj de inchiriat pe Aradului, dupa semaforul de la Piata Verde. Garajul e aproape fata in fata cu al meu, asa am vazut anuntul. Nu am nici un interes legat de acel garaj dar as prefera prefera sa am vecin un motorist decat un conservar... habar n-am pret sau alte detalii, daca e cineva interesat sa-mi dea PM si o sa iau nr de tel de pe anunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din păcate am rămas fără garaj.

Știe careva un garaj sau loc pt o motocicletă în zona Timocului /Andrei Saguna / Traian /badea cartan sau împrejurimi?

Am nevoie destul de urgent pt ca a rămas mobra afară!

Contact aici sau 0723039705 Alin

Editat de AlinAnicai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...