Sari la conținut

08.08.2010 - SOFER INTRAT PE CIRCUIT MOTO LA CARANSEBES


monsteristu'
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 588
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Happy end :D daca rudele magistratilor ar fi fost lovite in acelasi mod ca si cei accidentati in acea zi, sunt curios care ar fi fost verdictul :)

nu va mai agitati!din cite am citit p'aci(forum) victimele(o parte sau toti) au luat bani sa "tipe mai incet"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citeaza bre toata stirea ca se interpreteaza altceva:

 

Faptul că băiatul Âşi-a recunoscut fapta Âşi s-a împăcat cu cele patru victime, au fost argumente care au cântărit greu în obținerea unei condamnări cu suspendare.

 

http://www.romanialibera.ro/actualitate/ju...ber-221180.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda ... tipic romanesc ...

Acum dupa ce i-au luat banii .. ar trebui sa-l phoote in poponeata nitel ... o tavaleala calumea ... sa-l lege de-o masina si sa-l tarasca pe un drum forestier ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel care a trecut intentionat peste 4 oameni cu masina la festivalul moto este LIBER.

Si nu liber pe perioada judecarii, ci LIBER DE TOT, definitiv, nu va exista un proces.

Nici macar carnetul nu i l-au luat...

Ne afundam rau de tot in tara asta de cacao, nici in Africa nu se intimpla asa ceva.

Mai bine il desfigurau pe loc, asa cum a facut si el cu oamenii aia... au avut incredere in justitie

BAGAMI-AS (cuvant urat) IN EA DE TARA !

 

Aici o baba care darima un gard al vecinului este bagata la pirnaie pentru distrugere si trebuie gratiata de presedintele jucator ca justitia e impartiala, iar un criminal ca asta nu e pericol public, deoarece pista aeroportului nu e drum public !

Deci daca vreti sa omoriti pe unul, scoateti-l pe un drum forestier si treceti cu masina peste el! Faceti 7 luni si ramineti si cu carnetul...

Sunt curios daca dobitocul din Craiova care a omorit in bataie pe batrinul ala care era la plimbare cu nepoata-sa pentru ca a trecut pe trecere in fata lui, nu e si el liber...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu e normal pentru o tara europeana, dar dute tu in America de sud, Mexic, toata Africa, mare parte din Asia inclusiv Rusia, ba chiar in anumite cazuri si in State se mai intampla ca criminal sa scape pe o chichitza de sistem. Noi Paizanii nu o sa avem niciodata drepturi ca cei bogati si influneti. Asa a fost decand lumea si asa va fi si de acum inainte.

Plus daca nu ne convine tara asta de ce nu plecam, sau de ce nu ii dam foc sau de ce nu le dam foc celor care ne supara??? Pt ca ne tragem din Iobagi deaia, si o luam peste fata cu pofta ca ultima curva penala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este singura ABERATIE din Romania.

La tot pasul intalnim lagune ale legii de care profita criminalii si santajistii.

Un om corect, in Romania nu are ce cauta, este constrans de legi si taxe.

Daca esti hot si parsiv esti binevenit si iti desfasori activitatea nestingherit de legea noastra.

SA FIM NOI SANATOSI.

Editat de alex_tr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si aveai vreun dubiu ca se va intampla altfel? Cazurile Paunescu, Nistorescu samd nu te-au invatat nimic?

N-ai auzit de mici arogante de genul omorat om pe trecere si mutat trecerea, mortul vinovat ca de ce n-a stat acasa?

La voi in Craiova a fost un caz in care un cocalar i-a dat unui batran un pumn pe trecere si l-a omorat ca de ce nu traverseaza mai repede. Chiar crezi ca a patit sau o sa pateasca ceva? Mosu' si asa mai avea putin si murea de bunavoie, bine ca s-au mai economisit cateva luni de pensie, si asa e criza.

Legile sunt facute si interpretate astfel incat sa apere smecherii de fraierii care nu se feresc.

Mesaj completat

Ia si un careu de popi:

http://www.evz.ro/detalii/stiri/preoti-car...eni-925625.html

Editat de marcone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie parca tot nu imi vine sa cred ca ala e liber.

 

Da' chiar suntem toti tampiti si nu se poate face nimic cu privire la el ? O plangere undeva ? La mama tribunalului, stiu eu ! Trebuie sa se poata face ceva.

 

Unde se actioneaza in cazuri d'astea ? Si nu caut raspunsuri gen "la el acasa cu surubelnitza in cruce sa il scobesti in ochi si sa i-l faci in tigaie". Sigur a facut cineva dreptul de pe aici si are idee unde se poate depunde o plangere ceva. Un protest un mama dracului numai sa fie asta bagat unde trebuie sa isi lege sapunul de gat sa nu il scape.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie parca tot nu imi vine sa cred ca ala e liber.

 

Da' chiar suntem toti tampiti si nu se poate face nimic cu privire la el ? O plangere undeva ? La mama tribunalului, stiu eu ! Trebuie sa se poata face ceva.

 

Unde se actioneaza in cazuri d'astea ? Si nu caut raspunsuri gen "la el acasa cu surubelnitza in cruce sa il scobesti in ochi si sa i-l faci in tigaie". Sigur a facut cineva dreptul de pe aici si are idee unde se poate depunde o plangere ceva. Un protest un mama dracului numai sa fie asta bagat unde trebuie sa isi lege sapunul de gat sa nu il scape.

 

Atata timp cat cei care au fost accidentati s-au impacat cu el, si sunt de acord cu aceasta decizie, nu are rost sa se bage altcineva si sa faca proteste, plangeri, etc. Ma refer la faptul ca orice ai face tu, eu, altul, nu s-ar rezolva NIMIC. Ar fi doar timp pierdut si nervi la maxim. Profitam de timpul ala si iesim la plimbare... nu putem decat sa speram ca nu dam de vreun individ ca asta pe strada, altceva chiar nu putem face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...