Sari la conținut

Mam Ruuupt!


Ducati_Boy749
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 156
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pozele astea sunt facut la ceva timp dupa accident!

MIam rupt nada fundului! :crack: ....scuze de expresie! Da am casco la el...da pana il repara vine iarna!! :crack: ....si degeaba il am atunci!! ASTA E !

 

 

Dar armura ai avut pe tine??? Si cand zic armura nu ma refer doar la casca si o perecehe de blugi d-aia de firma care se rup mai greu(cica).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fitzobiker si scarba draq :what: :crack:

 

PS: nu m-am putut abtine :what:

 

:crack: :what:

 

 

E o IDIOATA! Las-o, nu merita!

 

Ai dreptate, dar nu suport cind vine o wannabe de asta, care habar n-are ce e aia sa gusti asfaltu', si face asemenea comentarii de (cuvant urat).

In fine...chiar ca nu merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt...nu eram asa de bine blindat! aveam o geaca..da nu era de piele....si avea protectii minime! nu mam gandit nici o clipa ca o sa se intample ce sa intamplat!

 

bine ca aveam casca pe cap! ca voiam sa plec de acasa fara ea! :crack:) ....cineva a avut grija de mine acolo sus! :crack:

 

ranila alea pe care le vedeti sunt dupa ceva vreme! si nu sunt toate ! :what:)

ALELUIA!!!

 

 

Acum am citit. Armura o portzi oricand... ca doar nu iti propui intr-o zi " domne azi vreau sa cad, hai sa imi iau armura"...nu sti cand te intalnesti cu asfaltul, asa ca daca ai armura ..poart-o!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

greseala de pilotaj, exact. :crack:) sunteti patetici.

 

Patetica esti tu. Ce motoare ai condus si citi km ai facuti? Comenteaza cind ai dreptu', pina atunci jet pe trotuar si rezuma-te la privit si intrebat "Cit baga la ora? " .

Unde plm scrie ca n-ai voie sa te dai pe-o roata? Deci da, e greseala de pilotaj. Jet la sectiunea "Incepatori" .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stii ca nu mai pot eu de "cat baga la ora". esti total paralel.

 

tanti, ne lashi!!! :crack: :what: :what:

 

nu e forum de gastronomie sau croitorie!!! :what: :what: :crack:

 

te bagi deampula prin toate topicurile fara a avea macar o idee vaga despre cum e sa conduci o motocicleta

 

scuze de offtopic :crack:

 

 

 

 

 

 

 

----------------------

 

bah ashtia cu vitezane, avetzi draq grija cand va ridicatzi pe o roata :banana: ca nu cred ca e asha simplu cum pare :banana: prea multe variabile shi daca nu calculezi bine una eshti jos. shtiu oameni cu multa experientza care au pus-o jos dupa un wheelie!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sint, dar macar eu am motocicleta si stiu sa ma dau cu ea. Tu nu ai si nu stii sa mergi, deci esti si mai paralela. Salivare placuta in continuare cind le mai vezi pe strada :crack: .

 

daca am carnet se cheama ca stiu sa merg. asa ca mucles!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tanti, ne lashi!!! :crack: :what: :what:

 

nu e forum de gastronomie sau croitorie!!! :what: :what: :crack:

 

te bagi deampula prin toate topicurile fara a avea macar o idee vaga despre cum e sa conduci o motocicleta

 

scuze de offtopic :crack:

----------------------

 

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele astea sunt facut la ceva timp dupa accident!

MIam rupt nada fundului! :what: ....scuze de expresie! Da am casco la el...da pana il repara vine iarna!! :crack: ....si degeaba il am atunci!! ASTA E !

 

Una dintre poze are si o data pe ea , sase a doispea 2003 sau doispe a sasea 2003 si zici ca pozele sunt facute la ceva timp dupa accident. Asa ca zi cinstit: ai avut o pierdere de memorie sau chiar iti place sa te bagi in seama ? Toate cele 3 poze sunt facute cu aparate diferite.

 

p.s. Eu am avut pojar cand eram mick. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca am carnet se cheama ca stiu sa merg. asa ca mucles!

 

Asta e bancu' zilei :what: . Cum stii sa mergi, pe jos la alimentara dupa seminte si cola? :what: . Esti delicioasa, parol :crack: .

 

P.S.

Auzi, ma inveti si pe mine sa fac jaloane? Hai, te rog eu mult. Am auzit ca e f f greu si nu stiu pe nimeni sa ma ajute :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate maxima! Fierul se repara, mai greu cu tine :crack:.

 

Luc_zxr - du-te si bea ceva rece...chiar nu-mi imaginez un om la varsta ta sa se ia de o toanta pe forum. Las-o in durerea ei ca nu rezolvi mai nimic...tot pe a ei o va tine. Hai bafta maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate maxima! Fierul se repara, mai greu cu tine :what:.

 

Luc_zxr - du-te si bea ceva rece...chiar nu-mi imaginez un om la varsta ta sa se ia de o toanta pe forum.

 

Uff, chiar trebuia sa imi aduci aminte ca sint batrin :what: ?

Ai dreptate, da' ma plictiseam si nah....s-a nimerit papushica aia "pasionata 100%" ( :crack: ) sa si-o caute cu luminarea :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uff, chiar trebuia sa imi aduci aminte ca sint batrin :what: ?

Ai dreptate, da' ma plictiseam si nah....s-a nimerit papushica aia "pasionata 100%" ( :crack: ) sa si-o caute cu luminarea :what: .

 

Hehe, sorry "pushtiulica" :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...