Sari la conținut

Nos Pe Scuter, L-am Testat Si Nu Am Murit


Postări Recomandate

Am testat azi dupa o noapte nedormita nos-ul pentru scuter , eram entuziasmat. M-am suit pe scuter , mi-am montat trigger-ul , am lasat sa se incalzeasca oleaca motorul si am plecat. Am ajuns pe o portiune de strada dreapta. M-am oprit , mi-am facut cruce si i-am dat bice. Functioneaza destul de bine dar se duce prea repede oxidul de azon din butelii.Oricum se simte cand dai drumu la nos , parca te mai impinge dintr-o data cineva din spate.Acuma ma gandesc sa aduc mai multe sisteme poate ar fi cineva incantat. Apropo, l-am montat eu singur in 15 - 30 de min.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am testat azi dupa o noapte nedormita nos-ul pentru scuter , eram entuziasmat. M-am suit pe scuter , mi-am montat trigger-ul , am lasat sa se incalzeasca oleaca motorul si am plecat. Am ajuns pe o portiune de strada dreapta. M-am oprit , mi-am facut cruce si i-am dat bice. Functioneaza destul de bine dar se duce prea repede oxidul de azon din butelii.Oricum se simte cand dai drumu la nos , parca te mai impinge dintr-o data cineva din spate.Acuma ma gandesc sa aduc mai multe sisteme poate ar fi cineva incantat. Apropo, l-am montat eu singur in 15 - 30 de min.

 

 

Da si tu niste detalii despre cum l-ai montat, de unde ai luat nos-ul si in ce cantitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci sistemul e compus dintr-un trigger unde vine si bagata butelia.Acest trigger are un cablu care vine la filtru de aer. Asta e cam totul. N2O este injectat in cutia filtrului de aer care ajunge dupa aia in motor.Se poate monta la orice fel de motor cu un singur filtru de aer.Ce poze vreti, cu ce? Mai am 2 butelii deci spuneti repede ca se duc foarte repede.Mai astept pareri.O sa incep sa comercializez si poate o sa imi vand sistemul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa aduc eu in 1-2 sapt vreo 3 sisteme...dar daca cineva e interesat vand micul meu sistem.Il vand cam cu 5 mil.Dar nu sunt sigur ca imi place mult prea mult.

 

Ar fi interesati la sistemul asta? Pretul de referinta va fi 200 Euro negociabil.Ma mai gandesc la pret si sa vad cum rezolv cu vama. Si in sistemul asta primesti si 5 butelii de 16 g

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai butelii tot de la mine o sa luati ... la 200.000-300.000 o butelie ... credeti-ma ca nu stiu exact. Trebuie sa fac calcule dar sunt prea entuziasmat. Daca as aduce niste sisteme ar fi cineva interesat?

pai calemazate, bea un ceai si dupa ce iti trece entuziasmul raspunde putin mai la obiect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din anglia le iau dar nu le iau cu factura dar sunt butelii mici mai .. nu sunt butelii mari, sunt foarte mici.

si cat te tine o butelie din asta mica?, 16 g ziceai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...