Sari la conținut

Accident Azi ?


popescud
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Honda Hornet de 900 model mai nou a intrat sub rotile remorcii unui camion ce venea de pe constrasens dupa ce motociclistul a negociat gresit un viraj .

 

Norway_GL a ajuns acolo imediat dupa accident insa baiatul incetase din viata :crack: (.... muzica inca se mai auzea in castile ce le avea in urechi).

 

Sa se odihneasca in pace :crack: ... o simpla greseala l-a omorat.

 

Mai multe detalii nu stiu .

 

Edit : Inger`Albastru a postat ... o greseala ca nu a dat sign off BooBoo.

Editat de BooBoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Honda Hornet de 900 model mai nou a intrat sub rotile remorcii unui camion ce venea de pe constrasens dupa ce motociclistul a negociat gresit un viraj .

 

Norway_GL a ajuns acolo imediat dupa accident insa baiatul incetase din viata :crack: (.... muzica inca se mai auzea in castile ce le avea in urechi).

 

Sa se odihneasca in pace :crack: ... o simpla greseala l-a omorat.

 

Mai multe detalii nu stiu .

 

Edit : Inger`Albastru a postat ... o greseala ca nu a dat sign off BooBoo.

 

 

 

Multumesc ! era finul meu si m-a anuntat politia de accident acum o ora jumate ! Era un baiat tare bun ! Dumnezeu sa te ierte Razvane ! Odineasca-se in pace !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog eu nu mai mergeti si voi cu viteza si cu muzica care sa va distraga atentia, mai ales pe drmuri nationale ce necesita atentie maxima, citesc zilnic despre persoane care mor de parca ar fi ceva normal....cel ce a murit nu a suferit f. putin dar cei dragi vor suferi etern, cand mergeti cu viteza ganditi-va la cei apropiati, nu la voi

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...dumnezeu sa-l odihneasca...

 

din cate am inteles de la un prieten care a ajuns la 5 minute dupa accident locatia e undeva intre cheia si intrarea spre ''muntele rosu''...(cam trei curbe inainte de aceasta...)...se pare ca a fost prins intre rotile din spate ale acestuia ... macar el nu a suferit...

 

condoleante familiei...

 

P.S. de unde era ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...dumnezeu sa-l odihneasca...

 

din cate am inteles de la un prieten care a ajuns la 5 minute dupa accident locatia e undeva intre cheia si intrarea spre ''muntele rosu''...(cam trei curbe inainte de aceasta...)...se pare ca a fost prins intre rotile din spate ale acestuia ... macar el nu a suferit...

 

condoleante familiei...

 

P.S. de unde era ?

 

 

Era din Bucuresti ! ...Balta Alba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta a fost aseara in jur de 9:30pm?

Nu pot sa cred. Am trecut pe acolo. Am depasit coloana si in dreptul accidentului am vazut un TIR oarecum pe contrasesns si un trabant cam terfelit. Cei care deja erau acolo nu m-au lasat sa opresc. E vb despre acelasi accident? Ce mizerabil...

 

Odihneste-te in pace, Razvane!

Editat de Ikarus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta a fost aseara in jur de 9:30pm?

Nu pot sa cred. Am trecut pe acolo. Am depasit coloana si in dreptul accidentului am vazut un TIR oarecum pe contrasesns si un trabant cam terfelit. Cei care deja erau acolo nu m-au lasat sa opresc. E vb despre acelasi accident? Ce mizerabil...

 

Odihneste-te in pace, Razvane!

R.I.P. :crack: :crack: pacat,pt o muzica ascultata in casti,ultima clipa de neatentie sa fie fatala...cand esti cu muzica in casti atentia se ditribuie si acolo,te fura viteza nu mai ai viteza de reactie si te intalnesti cu situatii de urgenta unde tb sa controlezi fiara de sub tine...mergeti mai incet fratilor,mai bine ajungem mai tarziu la destinatie decat sa nu mai ajungem nicaieri!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razvan era cel mai bun prieten al meu si eram ca fratii! Dumnezeu sa-l odihneasca! Cel mai bun suflet pe care l-am cunoscut vreodata!

Razvane n-o sa te uitam niciodata! O sa fii mereu in inimile noastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...