Sari la conținut

Road Riders Pitesti 2006


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Poze de la concursul de baut bere:

 

 

 

Liniute cu speedere,si nu numai:

 

 

 

:crack:

 

 

 

Cei mai multi pe un motor (cu atas),dar ce mai conteaza:

 

 

 

Si astea de umplutura:

 

 

 

 

 

 

Nu faceti ca el: :crack:

 

 

Editat de jardel23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie unu mi-a placut intrunirea asta avand in vedere ca a fost si prima nu mi s-a parut sa fi fost un fiasco total asa cum zic unii...

 

se putea mai bine la concursul de liniutze... poate la anul o sa vb organizatorii cu politzia si vor lua aprobare sa se organizeze liniutele dupa linia aia de cale ferata ... pt ca acolo ai si unde sa franezi si unde sa prinzi viteza ...

 

in rest toate bune si la locul lor ... e bine si asa altzii nu fac nici macar atat (ma refer la celelalte grupuri de motoristi din alte orase care .....)

 

PS Dl ADI VITEZA are 2 poze pe baraj facute tare artistic :ok:

sa va arata si cum arata fara MAKE UP !!!!

 

post-7074-1156319651_thumb.jpg cu Make-UP

post-7074-1156319791_thumb.jpg Fara.... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la primul link : " The server at 86.34.235.174 is taking too long to respond."

 

al doilea merge :drink:

 

 

:P la mine nu mere nici primul nici al doilea... :P "The page cannot be displayed!!!!"

:ok:

 

Ce super.... Gata a mers shi la mine.. :hug: Eshti artist! Chiar reusite pozele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce sunt postate atat de putine poze :ok: ....am vazut si in parada si in camping multi dintre cei prezenti au avut aparat foto sau camera video...chiar nu se pot digitiza niste filmulete din parada?....sau de la vre-unul dintre concursurile care s-au desfasurat?...intrunirea de la Pitesti nu a fost un fiasco asa cum am auzit comentarii pe la unii...sau mie una nu mi sa parut a fii.poate daca ar fii postate mai multe poze si filmulete(iar asta o zic fiind convinsa ca aceste filmulete exista)...cei care nu au fost prezenti ar putea vedea cu ochii lor ca nu a fost chiar atat de rau precum se speculeaza....asa ca daca inca mai exista persoane care nu au postat poze sau filmulete, le-as fii recunoscatoare daca ar face-o :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU M-AM FACUT TZANDARI SI ERA SA CAD PESTE NISTE OAMENI

1

ERA UNU CU O BATA CARE MA CAUTA SA IMI DEA IN CAP !CARE CUCURUKU ESTI TU MA ALA A??????ARATA-TI MECLA SA TE VAD SI EU SCUTERIST FARA SCUTER CE EST! :hug: :P :drink:

 

ba sunt tot felu de cacati care intra frate degeaba in chestiile asteasi pseudo motoretisti d-easti care simt fenomenu chiar daca habar nu au despre ce e vorba .genu de oameni complexati care sunt neintegrabili in societate(mama ce tare sunt)care sufera si au o viatza grea.....!!!!

 

Mi-a placut mult cum ai vorbit :P :ok: :lol: :ok: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

DECI

 

In caz ca nu stiti unde sunteti, permiteti-mi sa va readuc aminte ca sunteti la sectiunea " Fotografii de la intalniri moto", nu la concursul "stiu eu pe unul care face pe altul pe viraje" sau alte asemenea. Acea discutie am mutat-o -> /index.php?showtopic=60381

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, mie imi aparea o chestie mai ciudata, dar la cat ma pricep eu in ale tehnologiei, nu am tinut minte, cert e ca nu mai vazusem asa ceva pana acum. Acum, in schimb, mi se incarca pagina, dar foarte greu si vad numai jumatati din prima si ultima poza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Marfa pozele :crack: dupa ce dau bacul acum primesc motor cadou :ok: doamneeee abea astept... sunt mort dupa asa ceva... probabil o sa intru in Road Riders Pitesti :wave: ... l-am vazut pe membrul fondator si mi se pare super de treaba... o sa mai vb cu el ca nu sta departe de mine :hug:) 2 blocuri :eek:

Sper sa ne intalnim cat mai repede la intalniri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marfa pozele :crack: dupa ce dau bacul acum primesc motor cadou :ok: doamneeee abea astept... sunt mort dupa asa ceva... probabil o sa intru in Road Riders Pitesti :wave: ... l-am vazut pe membrul fondator si mi se pare super de treaba... o sa mai vb cu el ca nu sta departe de mine :hug:) 2 blocuri :eek:

Sper sa ne intalnim cat mai repede la intalniri...

 

PuÂştiule, cam aberezi! Nu sunt membru deloc al road riders, fondator, nici atât!

Ai Âşi tu grijă ce postezi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...