Sari la conținut

Lume-lumeeeeeeee *15-17 Sept*


IraSciBil
 Share

Postări Recomandate

Hei , dar nu ati zis nic' ......

Este intrare , nu este......

O sa ne frece unii din nou cu tevile de la ragalii scoase?!?!?!?!?

Program chiar nexam?

Adica poate e mai interesant asa....

Dar, totusi......tre sa fac aproape 300 de km. si tre sa si merite...... :angryfire:

NUUUUUU???????????

plus o gramada de bani pe cazare......... :angryfire:

Daca e vreunu´cu teava scosa de la motor o sa i-o infigem in poponeata sa faca partz mai cu zgomot

intrare nexam

si ce daca sunt 300 km, bani de benzina sa ai la tine si de alcool, ca daca te inbibi calumea nu-ti mai trebuie cazare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 256
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai sa-ti explic ceva: nu este intrunire este INTALNIRE!

Nu este facuta de vre-un club! Este facuta de MINE! Cu ajutorul tatalui meu si a Primariei din Breaza!

De frecat la cap cu tobele....sunt motociclisti...nu spirala lui Bivolaru! Nu pot interzice sa-si scoaata tobele! De fapt...nici nu prea vreau, ca nu vine nimeni la bai si la tratament!

Program...decat sa bag o gramada de bani in niste trupe la care o sa fie 1-2 spectatori....prefer formatia MP3, cu muzica de calitate sau pe baetii care vor canta in jurul focului de tabara la chitara! :angryfire:

Au facut altii muuult mai multi km pe motocicleta pt. o intrunire iar cand au ajuns acolo...era de tot c...l! Dar au incercat sa se distreze...si au reusit!

Gramada de bani bagata in cazare....o poti amortiza stand la cort! Cu toate ca preturile la cazare...sunt mai mult decat rezonabile la ce zona este! :angryfire:

Daca ajungi pe la noi...o sa te intampin cu brateele deschise + un pahar mare de tzuica de prune! :angryfire:

 

 

P.S. Nu era nevoie sa scrii cu BOLD! Vedeam oricum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vreunu´cu teava scosa de la motor o sa i-o infigem in poponeata sa faca partz mai cu zgomot

intrare nexam

si ce daca sunt 300 km, bani de benzina sa ai la tine si de alcool, ca daca te inbibi calumea nu-ti mai trebuie cazare...

 

Faza cu teva imi place....... :angryfire:

Dar de baut nu beau..... :angryfire:

Si imi place sa dorm....sau sa ma culc mai bine zis

 

 

hai sa-ti explic ceva: nu este intrunire este INTALNIRE!

Nu este facuta de vre-un club! Este facuta de MINE! Cu ajutorul tatalui meu si a Primariei din Breaza!

De frecat la cap cu tobele....sunt motociclisti...nu spirala lui Bivolaru! Nu pot interzice sa-si scoaata tobele! De fapt...nici nu prea vreau, ca nu vine nimeni la bai si la tratament!

Program...decat sa bag o gramada de bani in niste trupe la care o sa fie 1-2 spectatori....prefer formatia MP3, cu muzica de calitate sau pe baetii care vor canta in jurul focului de tabara la chitara! :)

Au facut altii muuult mai multi km pe motocicleta pt. o intrunire iar cand au ajuns acolo...era de tot c...l! Dar au incercat sa se distreze...si au reusit!

Gramada de bani bagata in cazare....o poti amortiza stand la cort! Cu toate ca preturile la cazare...sunt mai mult decat rezonabile la ce zona este! ;)

Daca ajungi pe la noi...o sa te intampin cu brateele deschise + un pahar mare de tzuica de prune! :finger:

P.S. Nu era nevoie sa scrii cu BOLD! Vedeam oricum!

 

Nu-i vorba de bai si tratament......

Seara chiar imi place linistea.

Daca, esti cu BOLD (tupeu) , iti iese mai bine in viata....si am zis sa incerc si eu .....

Daca, beau tuica de prune ma fac prastie... oricum intentia conteaza.

Preturile sunt BUNE salariul e cam mic :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sa fie eu stau in Comarnic , intru zilnic pe acest site si......nu am aflat pina azi de asa ceva. Felicitari organizatorilor si sper sa iasa bine . Asa ca simbata ma urc in masina de la Bucuresti , merg la Comarnic imi iau etz-ul, ca Bmw-ul l-a stricat un idiot de conservar care mi-a taiat calea , si ne vedem acolo.

 

Asa si daca vretzi careva cazare prin Comarnic cred ca se gaseste si acolo , sunt vreo 2 vile .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Live broadcasting frrom Breaza! Direct de la sursa! Maine se anunta vremea excelenta....sambata la fel! Pregatirile sunt in toi! Noi va asteptam! :angryfire:

 

 

 

P.S. Sa va luati haine mai groase ca seara este destul de frig!!!(destul spre foarte):angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: :angryfire:

Din Ploiesti se organizeaza vro` plecare ceva sau e fiecare pe cont propriu, ca pe sectiunea de PL riplaiz 0?

 

vineri adica maine la ora 18:00 la Petrom (vis-a-vis de Metro, km 6). Acolo ne adunam . Intarziatii peste ora 6 vin pe cont propriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sisule pe unde o luoam? pe drumul asfaltat sau prin paduri? Nu de alta dar sa stiu ce cauciuc sa-mi cumpar.

 

Ne vedem pe Talea.

Ba nu stiu pe unde o iei tu cu CBR-ul dar eu cred ca nu ies pe DN , o sa incerc ETZ-ul(am cu ce :angryfire: ) prin padure ca si asa nu am mai fost pe acolo de cind aveam 17 ani si invatzam sa merg pe moto

 

Asa ca :angryfire: ne vedem acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu stiu pe unde o iei tu cu CBR-ul dar eu cred ca nu ies pe DN , o sa incerc ETZ-ul(am cu ce :angryfire: ) prin padure ca si asa nu am mai fost pe acolo de cind aveam 17 ani si invatzam sa merg pe moto

 

Asa ca :angryfire: ne vedem acolo

 

asta da enduro comarnic - talea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai m-a sunat rablamentul de stephon si mi-a spus urmatoarele:

sa tin topicu' ON TOP asa ca UP!!!

vremea este superba( i :angryfire: to that) seara este frig(nu-i problema bem niste tuica)

eu unu mi-am pus deja berea la rece pentru tren si plamani incordati la maxmin(cica nu se mai fumeaza in tren :angryfire: ) si astept orele 18 sa ma tirez la aharhie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai m-a sunat rablamentul de stephon si mi-a spus urmatoarele:

sa tin topicu' ON TOP asa ca UP!!!

vremea este superba( i :angryfire: to that) seara este frig(nu-i problema bem niste tuica)

eu unu mi-am pus deja berea la rece pentru tren si plamani incordati la maxmin(cica nu se mai fumeaza in tren :angryfire: ) si astept orele 18 sa ma tirez la aharhie

de ce nu se mai fumeaza bah in tren?....... hai ca sun la 143.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu se mai fumeaza bah in tren?....... hai ca sun la 143.......

 

ca se da amenda... intre 1mil si 5mil...

 

 

 

@amra

IN NICI UN TREN...

acum problema esta daca are nasu destule procese verbale in gentuta aia a lui plina cu spaga de la calatori :angryfire:

Editat de brocko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar trebuie sa merg singur pana in Ploiesti?

chiar nu se strange nici un grup in Bucuresti asta seara?

 

dupa cate vad se pare ca nu prea e nimeni care s-a anuntat ca pleaca astazi...

da maine dimineata o sa plece un grup /index.php?showtopic=61538

Editat de brocko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractie placuta! Sa prindeti vreme frumoasa!

 

Din motive de traditie in familie la cules via nu voi ajunge la Breaza. Va urez asfalt uscat si distractie maxima!

 

 

De data asta sunt si eu de acord cu survolaj :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar trebuie sa merg singur pana in Ploiesti?

chiar nu se strange nici un grup in Bucuresti asta seara?

 

Azi as pleca eu... pe la 6-6.30

 

Andy

0723 622.680

sau mai bine YM: andrei_stefan_balan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...