Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In primul rand va multumesc de primirile calduroase . :bigstar:

Nu va faceti griji ca nu sunt chiar asa de destrablat sau cu idei care ar putea fi periculoase/ :bigstar: /

Era o sugesti inofensiva dar acuma ca vad ca se face mare caz... scuterul meu nu este cel mai rapid garantat si demonstrat!! Ma-m gandit ca e o comunitate si ca nu egzista politie in ea. Aaa..ce sa zic imi cer scuze daca am ofensta sau suparat pe vreunul din voi sau daca inconstient am incalcat o regula.

Cat despre intalnirii sper ca de data asta sa fim mai multi ca sa apucam macar sa ne cunoastem toti. \\Dar pana atunci multa bafta !

 

 

 

 

Life is what you make it !! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jentile si chestia aia mai deschisa la culoare unde tii picioarele...carenajul ala crem...alb sa fie:D.merci mult de tot

PS:si aparatoarea aia mica gri d ela roata din fata,ertieruld e la frana pe fata si capacul de la transmisie.toate albe.sar`mana:D

post-27026-1201809322_thumb.jpg

post-27026-1201809374_thumb.jpg

Editat de baietzii_ctl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jentile si chestia aia mai deschisa la culoare unde tii picioarele...carenajul ala crem...alb sa fie:D.merci mult de tot

PS:si aparatoarea aia mica gri d ela roata din fata,ertieruld e la frana pe fata si capacul de la transmisie.toate albe.sar`mana:D

:bigstar:

post-21173-1201814458_thumb.jpg

post-21173-1201814582_thumb.jpg

Editat de mihaiand
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este Alias.....putin mai dur cu noii veniti...........iar provocarile care pot duce la intamplari nefericite, astea le lasam pe seama profesionistilor. Noi suntem doar o gasca de prieteni care impartaseste senzatia placuta de a merge cu scuterul, de a face un gratar, o partida de pescuit.....etc. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar a iesit super tare...multumesc mult de tot baieti....iar cu murdaritul cam asa e...dar de....`baba sufera la frumusete`....oricum si acu se jegareste usor ca`i la fel de deschis....dar cre ca o sa fac toate alea albe :bigstar: .mi se pare ca ar da f bine....voi ce spuneti?

arata bine asa cu alb :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand va multumesc de primirile calduroase . :bigstar:

Nu va faceti griji ca nu sunt chiar asa de destrablat sau cu idei care ar putea fi periculoase/ :bigstar: /

Era o sugesti inofensiva dar acuma ca vad ca se face mare caz... scuterul meu nu este cel mai rapid garantat si demonstrat!! Ma-m gandit ca e o comunitate si ca nu egzista politie in ea. Aaa..ce sa zic imi cer scuze daca am ofensta sau suparat pe vreunul din voi sau daca inconstient am incalcat o regula.

Cat despre intalnirii sper ca de data asta sa fim mai multi ca sa apucam macar sa ne cunoastem toti. \\Dar pana atunci multa bafta !

Life is what you make it !! :crack:

 

 

Imi cer scuze daca te-am ofensat. Dar ce sa zic avem si noi niste reguli pe-aici nu de alta dar ceea ce-ai propus tu nu se potriveste cu scopul CSR si nici cu motivul intalnirilor :crack:

Te astept duminica la intalnire, poate se lasa cu un gratar daca sunt destui amatori (cel putin 5-6) :bigstar:

 

 

<small>--- Mesaj completat în 01 Feb 2008 10:11 -------------</small><br/>

Asa este Alias.....putin mai dur cu noii veniti...........iar provocarile care pot duce la intamplari nefericite, astea le lasam pe seama profesionistilor. Noi suntem doar o gasca de prieteni care impartaseste senzatia placuta de a merge cu scuterul, de a face un gratar, o partida de pescuit.....etc. :bigstar:

 

 

Mai nebunaticilor cineva trebuie sa va bage mintile in cap, altfel va apucati si violati babe, spargeti banci sau eu stiu ce alte actiuni de-astea educative :bigstar:

 

PESCUIT - ce bine suna, cat m-a ars la buza sa merg la o copca n-am avut curaj ca se rupea gheata cu mine :bigstar: Dar imediat ce se mai incalzeste putin mergem la un pescuit, la iunceput la free si pe urma mai vedem!

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt toti scuteristii care sunt pasionati de "2 roti" dak nu aveti ce face cititi aici http://www.plasmatv.evolink.ro . S-a mai postat aceste reviewuri insa erau fragmentate...aici is complete...mie mi s-au parut foarte utile informatiile si de aceia le-am adunat intr-un blog.!!!

 

http://www.plasmatv.evolink.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt toti scuteristii care sunt pasionati de "2 roti" dak nu aveti ce face cititi aici http://www.plasmatv.evolink.ro . S-a mai postat aceste reviewuri insa erau fragmentate...aici is complete...mie mi s-au parut foarte utile informatiile si de aceia le-am adunat intr-un blog.!!!

 

http://www.plasmatv.evolink.ro

interesant...hai sa fac si eu reclama :bigstar:

 

Scutere.Evonet.Ro - cateva informatii utile nu v-ar strica :bigstar: ...a si Codul Rutier pentru mopede !.. cititi cei care nu-l cunoasteti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...