Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

mia venit motoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu` spre surprinderea mea macheta nu este doar o bucata de "plastic" modelata ...ci se invart rotile , frana fata si ambreaju (plastic moare) , ghidonu se misca ...sa numai zic ca merge schimbatoru` =)))))))))) atashez pozele ...si chiar nu`mi pare rau ca am de 35 lei pe el ... e super de ornament si de jucat ( cand dau in mintea copilului :wink: )

 

 

scuzati calitatea pozelor ..camera veche de 5 ani

post-18872-1202837984_thumb.jpg

post-18872-1202837993_thumb.jpg

post-18872-1202838004_thumb.jpg

post-18872-1202838018_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mia venit motoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu` spre surprinderea mea macheta nu este doar o bucata de "plastic" modelata ...ci se invart rotile , frana fata si ambreaju (plastic moare) , ghidonu se misca ...sa numai zic ca merge schimbatoru` =)))))))))) atashez pozele ...si chiar nu`mi pare rau ca am de 35 lei pe el ... e super de ornament si de jucat ( cand dau in mintea copilului :wink: )

scuzati calitatea pozelor ..camera veche de 5 ani

 

 

mare c.r.e.t.i.n esti :kiss:

Editat de Luc1f3r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

brick tu ai mai facut pina acum comanda pe easyparts?daca da,in cat timp iti vin produsele,cat costa transportul,cu ce se face transportul (curieratul),care este modalitatea de plata....vad ca la unele chestii au preturi bune si ma interesau si pe mine niste detalii daca zici ca ai facut comanda....

Da am facut de 3 ori comanda pe easyparts....mai departe ti-a dat redeye raspunsul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mia venit motoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu` spre surprinderea mea macheta nu este doar o bucata de "plastic" modelata ...ci se invart rotile , frana fata si ambreaju (plastic moare) , ghidonu se misca ...sa numai zic ca merge schimbatoru` =)))))))))) atashez pozele ...si chiar nu`mi pare rau ca am de 35 lei pe el ... e super de ornament si de jucat ( cand dau in mintea copilului :wink: )

scuzati calitatea pozelor ..camera veche de 5 ani

 

sa il stapanesti sanatos si sa ai multi kilometri cu el (kilometri pe covor,bineinteles)...

Editat de dezkreator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mia venit motoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu` spre surprinderea mea macheta nu este doar o bucata de "plastic" modelata ...ci se invart rotile , frana fata si ambreaju (plastic moare) , ghidonu se misca ...sa numai zic ca merge schimbatoru` =)))))))))) atashez pozele ...si chiar nu`mi pare rau ca am de 35 lei pe el ... e super de ornament si de jucat ( cand dau in mintea copilului :wink: )

 

 

scuzati calitatea pozelor ..camera veche de 5 ani

 

si eu sunt fericitul posesor al unei Aprilia rsv 1000 transformata tuning :kiss:

post-12750-1202838307_thumb.jpg

post-12750-1202838353_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am o macheta cu un bmw m3... e masina de colectie f bine lucrata ..se deschide si capota si are motoru redat destul de bine...a primit-o varumio de la reprezentanta din germania cand si-a luat masina si mi-a dat-o mie... :kiss: O sa i fac poze cand am baterii incarcate sa ma dau si eu mare :wink:

Mias lua si eu o macheta cu vreun motor dahabarnam de unde?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveam si eu cateva da sunt printre vechituri :lol:))

 

chiar penibil ala cu "mare (cuvant urat) ce esti" :lol:) :kiss: :)

omu poate a vrut sa fie amuzant dar nu a fost

 

asa ne alintam noi ... nu stiai ca lucifer e printesa mea ?? :lol:)

 

el se oftica ca are moto de 600 si yo mi`am laut de 1000 :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti cu capu !!! in casca :kiss: :-" :)

 

<small>--- Mesaj completat în 13 Feb 2008 10:27 -------------</small><br/>daca tot e vb de machete si alte chestii asemanatoare .. :lol: sa postez si eu ! :wink:

tu esti mai nebun asa :lol: ... mai bine pune scrumiera aia casca :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANUNT! :wink:

 

 

Pentru cine este interesat. Eu ma-m angajat recent la o pizzerie cu scuterul meu ca livrator salariu destul de bun plus tipsss foarte bun // Mai au nevoie de 3 baieti cu scutere proprii. Pizzeria se numeste Pizzeria Napoli si este situata la obor pe strada Ion Maiorescu nr. 61 langa terasa florilor. Pizzeria este Recent deschisa iar patronii sunt super de treaba. Cine este interesat lasa-ti un mesaji.. Sorry de off topic .. :kiss:

 

 

 

 

 

 

 

 

Gloria nu este a celui ce castiga! Ci a celui care se ridica dupa fiecare batalie. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor care stie de unde sa iau si yo un cablu de km de piagio lung de app 100cm(deci e mai lung decat la scuterele de 49)?in afara de piese-scutere.ro k nu au..

ia-ti unu de dacie :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chem in ajutor talentul si imaginatia din interiorul vostru.

 

Am putin farul ciobit cum o sa va desenez intr-o poza, mai are si prinderile rupte, si momentan e lipit cu silicon. Vreau sa-l lipesc definitiv de carena..si sa-l chituiesc si unde e ciobit. Spuneti-mi si mie ce forma i-ati da va rog. Doar sa-l fac "evil look" sau altfel? Ca am mai vazut incercari chiar misto...vreau sa tin cont si de functionalitate, adica sa nu influenteze modul in care bate lumina pe drum :cheers:

 

Sa va arat: unde e incercuit cu rosu e ciobit, l-am acoperit momentan cu silicon

post-16432-1203259968_thumb.jpg

post-16432-1203260006_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un super scuter, proaspat renovat. Merge ca nou si arata ca nou. Benelli 491RR:

-RAR ITP valab. pana in 2009;

-inregistrat;

-anul de fabricatie 1999; 8CP, 18000 km parcursi (2000 dupa segmentare);

-a fost cumparat cu 700 de euro anul trecut in iunie varza, s-au investit peste 400 de euro in el;

-fuge 110 km/h, urca repede in viteza;

-49cmc exact, fara kit si alte vrajeli, segmentat in Septembrie 2007;

-toba&filtru de aer sport;

-asigurare valabila pana in Septembrie 2008;

-a fost un scuter fff bine intretinut, poti vedea evolutiile renovarii, aici: /index.php?...29499&st=30

-Tel: 0726192093, sau id de mess: kobraksmov (doar id, nu verific e-mail-urile);

-Pretul este de 790 de euro negociabil;

-ai o poza cu starea sa initiala, ultima;

-un link de pe bikeshop: http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...1999-79647.html

-scuterul nu il dau de bun, il dau de fffff bun, vreau sa trec la o categorie ceva mai mare;

-daca esti din judetul Brasov, nu mai trebuie decat act de vanzare-cumparare si sa consemnam in certificatul de inregistrare apoi, drum bun!

post-20825-1203264579_thumb.jpg

post-20825-1203264596_thumb.jpg

post-20825-1203264631_thumb.jpg

post-20825-1203264685_thumb.jpg

post-20825-1203264704_thumb.jpg

post-20825-1203264745_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieeeeei sapt asta ma motorizez si yo :huh::D:D imi iau un hornet din 98 in rate :huh::D , cu toate ca doream un cbr 600 f sport dar ma complicam (multi factori ) ... ;) atasez si sitte`ul ca mi`e lene sa trag pozele .. sper sa nu se sup vre`un adm :ok::D

http://forum.seawolves.ro/viewtopic.php?t=11

hai vladule cu gpz`u ala mai repede :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...