Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mumu :D

 

<small>--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 22:00 -------------</small><br/>mumu :jump:

 

cum ziceai?

 

"Imi place aia de la Salam...reggaeton"

 

"Vreti nebunia lui salam?

NU!

Si eu!" :P

salam,tza,reggaeton,tza :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ps:Stiu ca nu ma insel doarece are numarul SSS => Sorin Super Smecher

Pps:Gilerik hai nu fi suparat .....

Sorin Super Smecher LOL

Nu stiam de la ce vine :) :P :) :D :jump: :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deacord cu faza sa iti iei prima data carnet, caci dupa ce ai motoru acasa nu poti sa te stapanesti sa nu il scoti la o tura ...

Apropo ati vazut accidentu ala in care un tip dupa ce i-a ajuns un kawasaki ZX6R din strainatate, a iesit la o tura mica prin spatele blocului sa le arate pretenilor noua achizitie, fara casca, cu scoala neterminata(avea doar o ora la activ) si s-a bagat intr-o masina. Greseala i-a fost fatala pt ca a murit. La un juma de ora dupa ce ia ajuns acasa a si murit cu el :) , Mi se pare foarte nasol pt el si familie :D . Asa ca mare grija si nu lasa ca pasiunea sa intreaca ratiunea :)

mare pacat !! nu vrea sa fiu carcotas .. dar eu ma gandesc ca daca a murit .. avea ceva viteza cand s-a lovit de masina .. sau ce a fost acolo, ceea ce in spatele blocului nu prea e permis ---> adica daca tot esti in neregula macar sa fii cat de cat prundent :| oricum .. batem campii degeaba !! Dumnezeu sa il ierte!!:| :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare pacat !! nu vrea sa fiu carcotas .. dar eu ma gandesc ca daca a murit .. avea ceva viteza cand s-a lovit de masina .. sau ce a fost acolo, ceea ce in spatele blocului nu prea e permis ---> adica daca tot esti in neregula macar sa fii cat de cat prundent :| oricum .. batem campii degeaba !! Dumnezeu sa il ierte!!:| :)

eu am auzit ca a dat drumu prea tare la ambreiaj si s-a dus direct in masina:|....in fine :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat ai dat pe ea?

tu ai roti de 10 inch ?

 

da .... 3.50-10 , si pe cauciucu asta nou scrie 100/90-10 ....si asta vazusem dupe ce am semnatat la curierat acolo ma panicasem ... am crezut ana fii atent ca mi`a trimis cauciuc mai mare... ma duc intr`un suflet cu guma la scuter am masurat cu ruleta am pus cauciuc pe cauciuc , am rasuflat usurat se potriveste.... asta e putin mai lat :) :P :) si am dat 141 ron .... dar m`a rupt la transport 32 lei , ca au trimisi cu fanu`,si yo le`am zis alta firma ... in fine ,cred ca a uitat omu` ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

In sfarsit m-am inscris si eu la A1! Prima tentativa a fost la scoala D!nu, unde m-au enervat aia si m-am certat cu ei! Eu incercam sa le explic ca exista A1, ei ca nu, ca poate vreau cursuri pt moped si nu stiu cum le zice ...

Pana la urma vine unu ... Cica "Auzi pustiu`, A2 nu vrei?" Si m-am certat cu el! L-am luat cu d`alea "Mah nene, matale vezi-ti de conserva mata` , cand te-oi suii mata pe scuter sa vezi cum e si sa ai cateva mii de km pe el (8.000 in cazu meu), atunci sa vorbesti!" ... Ma rog, neinteresant!

 

Pana la urma, am aterizat la autogeneral azi, unde am intalnit o femeie super de treaba care m-a ajutat si cu completarea contractului si cu instructoru, mi-a explicat mura in gura unde e poligonu` si tot n-am inteles :D ... etc.

Deci am completat contractu, am achitat prima rata (200 lei), am vorbit cu instructoru si mi-a spus ca intai sa termin orele de legislatie care dureaza 2 saptamani, de pe 1 pana pe 14, iar progamarile sunt de 3 ori pe saptamana (marti, joi si sambata) ...

Dupa astea 2 saptamani, incep pregatirea in poligon! :)

 

Maine ma duc sa dau testu psihologic :jump: si sper sa il trec ^_^

 

Sunt nerabdator! :P :)

 

Bafta! :haha:

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

In sfarsit m-am inscris si eu la A1! Prima tentativa a fost la scoala D!nu, unde m-au enervat aia si m-am certat cu ei! Eu incercam sa le explic ca exista A1, ei ca nu, ca poate vreau cursuri pt moped si nu stiu cum le zice ...

Pana la urma vine unu ... Cica "Auzi pustiu`, A2 nu vrei?" Si m-am certat cu el! L-am luat cu d`alea "Mah nene, matale vezi-ti de conserva mata` , cand te-oi suii mata pe scuter sa vezi cum e si sa ai cateva mii de km pe el (8.000 in cazu meu), atunci sa vorbesti!" ... Ma rog, neinteresant!

 

Pana la urma, am aterizat la autogeneral azi, unde am intalnit o femeie super de treaba care m-a ajutat si cu completarea contractului si cu instructoru, mi-a explicat mura in gura unde e poligonu` si tot n-am inteles :jump: ... etc.

Deci am completat contractu, am achitat prima rata (200 lei), am vorbit cu instructoru si mi-a spus ca intai sa termin orele de legislatie care dureaza 2 saptamani, de pe 1 pana pe 14, iar progamarile sunt de 3 ori pe saptamana (marti, joi si sambata) ...

Dupa astea 2 saptamani, incep pregatirea in poligon! :)

 

Maine ma duc sa dau testu psihologic :haha: si sper sa il trec :lol:

 

Sunt nerabdator! :) :D

 

Bafta! ^_^

 

bafta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vrei sa iti iei ... daca vinzi Jet-u ?

 

RS nou! Adica asa mi-au zis ... ca imi cumpara, acum eu stiu!

 

Poa` sa fie si SH!

 

Poa` sa fie si CBR ... 125 sa fie :P

 

Da totusi ... o sa incerc sa ii conving sa imi ia RS :) e prea frumos! :jump: :)

 

PS : Cine imi spune si mie cand se intalnesc motoristii la arc si la ce ora? Merci :D

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Psihologicul e usor, doar trebuie atentie. Si eu am ore pt A luni de la 15:00 tot la Ilioara, o sa fiu cu un Rally negru si bata de fier sub sa :)

 

 

Bafta! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Psihologicul e usor, doar trebuie atentie. Si eu am ore pt A luni de la 15:00 tot la Ilioara, o sa fiu cu un Rally negru si bata de fier sub sa :)

Bafta! :P

 

Pai d-aia nu-ti trage scuterul......ca ai sub sa toate alea: bata de fier, bata de lemn, bata de plumb, ancore de vapoare, corabii.........etc :D

Haideti ca poate ne vedem la Ilioara........ca mai tre` sa fac si eu 2-3 ore, asa ca sa-mi aduc aminte cum mai e cu poligonul ala.

Ce bine ar fi daca ar da politita cazierul la domiciliu....exact cum comanzi o pizza, veneau acasa...le lasai si tu o spaga acolo...de seminte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai d-aia nu-ti trage scuterul......ca ai sub sa toate alea: bata de fier, bata de lemn, bata de plumb, ancore de vapoare, corabii.........etc :lol:

Haideti ca poate ne vedem la Ilioara........ca mai tre` sa fac si eu 2-3 ore, asa ca sa-mi aduc aminte cum mai e cu poligonul ala.

Ce bine ar fi daca ar da politita cazierul la domiciliu....exact cum comanzi o pizza, veneau acasa...le lasai si tu o spaga acolo...de seminte :crack:

 

Baieti cand sunteti prin Ilioara dati o sarma si in 5 min sunt in poligon daca sunt prin zona :crack:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :wave: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti cand sunteti prin Ilioara dati o sarma si in 5 min sunt in poligon daca sunt prin zona :lol:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :crack: :wave:

He he, pe mine nu ma prinzi :crack: Am programare luni de la 15:00.

 

 

 

Bafta! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...