Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

baieti..nu si-a adus nimeni motor din germania? m-ar tenta si pe mine ceva... si as vrea sa stiu..cam care sunt preturile... m-am uitat eu pe site-urile de specialitate deci. se gasesc la preturi rezonabile pe acolo? germania, belgia. daca stie careva. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti..nu si-a adus nimeni motor din germania? m-ar tenta si pe mine ceva... si as vrea sa stiu..cam care sunt preturile... m-am uitat eu pe site-urile de specialitate deci. se gasesc la preturi rezonabile pe acolo? germania, belgia. daca stie careva. :D

Daca o sa cumperi motoreta de 125 din germania o sa fie limitata la 80km/h(dar unii nemti au pus un intrerupator la CDI si limiteaza mobra cand vor :burnout: )Sper ca la anu sa imi cumpar si eu un XT125 din Germania :blbl:

Preturile fata de Romania sunt mai mici si mobrele sunt si mai ingrijite

Editat de adysme55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, podul IOR e pe Liviu rebreanu. De la Obor o iei pe Mihai bravu in sud, spre muncii. Dupa ce treci de pasajul de la muncii, faci stanga in intersectia aia mare (de la baba Novac, e imensa are vreo 6 strazi in ea). Apoi mergi drept vreo 2 statii de bus pe sos campia Libertatii pana la semafor unde faci dreapta (vei avea IOR-ul in stanga). Urmatorul semafor stanga si ai ajuns dupa 200 m la pod. Sper sa nu fie tarziu.

Mersi de info insa azi dimineata la 7 eram deja acolo, am aflat intre timp ca e totuna cu titan :blbl:

 

Am luat si eu azi permisul :D Incredibil, dar din 2 comisii am fost singurul admis!

 

 

Bafta! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de info insa azi dimineata la 7 eram deja acolo, am aflat intre timp ca e totuna cu titan :D

 

Am luat si eu azi permisul :unsure: Incredibil, dar din 2 comisii am fost singurul admis!

 

 

Bafta! :burnout:

 

felicitari :blbl:

Editat de madendre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de info insa azi dimineata la 7 eram deja acolo, am aflat intre timp ca e totuna cu titan :blbl:

 

Am luat si eu azi permisul :unsure: Incredibil, dar din 2 comisii am fost singurul admis!

 

 

Bafta! :burnout:

 

Felicitari si sa-l "folosesti" sanatos!Ce categorii ai luat,A si B? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de info insa azi dimineata la 7 eram deja acolo, am aflat intre timp ca e totuna cu titan :D

 

Am luat si eu azi permisul :unsure: Incredibil, dar din 2 comisii am fost singurul admis!

 

 

Bafta! :burnout:

Sa ne cinstim ca si eu tot ieri l am luat :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti.. pt toba...este ceva vopsea speciala? ca maidemult am vrecat tzeava aia care duce la toba si putin sub toba si a aparut niste puncte de rugina. :burnout:

cu ce vopsea imi pot da si eu p'acolo? ca nu as vrea sa imi iau un tub sau.. ca nu imi trebuie multa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti.. pt toba...este ceva vopsea speciala? ca maidemult am vrecat tzeava aia care duce la toba si putin sub toba si a aparut niste puncte de rugina. :burnout:

cu ce vopsea imi pot da si eu p'acolo? ca nu as vrea sa imi iau un tub sau.. ca nu imi trebuie multa

nu stiu daca rezista mult vreo vopsea pe acolo....sunt vopsele la spray care sunt cotate la 600-700 grade dar nu dau viata prea lunga la stratul de vopsea care il asezi pe evacuarea catre toba...

app...o astfel de vopsea caut si eu,pentru acelasi scop...eu nu am puncte de rugina dar as vrea sa o vopsesc ca sa arate frumos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vopsit eu toba cu un astfel de spray. Incearca la Selgros.

Am mai scris parca... Daca nu uitati aici

apropo clodius..iti rezista vopseaua care ai dat-o pe gatul de evacuare de la cilindru la toba?ca vreau sa fac si eu asta dar mie sa nu muncesc degeaba si sa tina o saptamana...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stie unde gasesc oglinda pt semnalizatoru fata la suzuki ap50? :burnout: am cautat pe easyparts si nu am gasit nimica, pls care ma poate ajuta dau o bere :blbl: sau un model care are la fel semnalizatoarele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...