Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Nu stiu daca sunt limitate, am mers in paralel cu unul cu masina si avea in jur de 110-120 km/h(Tir de Ro). :D Iar alea care nu sunt din Ro si sunt in tranzit in nici un caz nu creca sunt limitate. Parerea mea e ca sunt destul de periculoase din mai multe cauze: curent de aer, unghi mort, nu prea vezi de ele, distanta de franare mai mare etc. Iar de cazut in fata lor nici nu vreau sa ma gandesc, am vazut niste clip-uri de am ramas marcat :lol: ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai fratillor da ce fricosi sunteti :rose:) eu faceam slalom printre tiruri cu inca unu in spate:))) pe la 60-65 pe ora :rose: tirurile erau cam la 50-55 pe ora ... O sa sara multi ca o sa ai tu frica dupa ce o sa dai in unul / o sa pici in fata lui / o sa fi in vre-un pericol fata de un tir ... dar nu e asa :rose: nu am frica delok de tiruri :rose: le ador :D :D :lol:

 

 

esti zeu , bat la pariu ca daca`ti dadea unu vre`o goarna ca sare`ai de pe scuter :D :P :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi zici te rog cat ii sa fac scoala de soferi pt A1?

 

<small>--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 20:47 -------------</small><br/>imi zice cineva cat ii sa fac A1??

A1 costa exact cat costa si A-ul, aici in Bucuresti costa 5 milioane scoala si inca vre-o 2 milioane analizele si taxele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi chiar culmea sa nu vina cei din bucuresti(indiferent ca va fi sambata sau duminica), intrebarea ar fi mai interesant de raspuns pt. cei din afara. Eu unul ajung sambata cu scuterul, cu masina sau pasager pe motor, indiferent de mijlocul de transport, voi fi acolo! Sa ne auzim cu bine! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu la TV.

la traficul din bucuresti ar trebuii totzii sa isi ia scutere sau macar biciclete.... cei care au drum doar in bucuresti macar.. sa poluam si noi mai putzin si sa supravietzuiasca specia omeneasca mai mult timp:D:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu la TV.

la traficul din bucuresti ar trebuii totzii sa isi ia scutere sau macar biciclete.... cei care au drum doar in bucuresti macar.. sa poluam si noi mai putzin si sa supravietzuiasca specia omeneasca mai mult timp:D:D

 

eu am fost prin 2002 intr-o vizita in Firenze,Italia...acolo am obs un lucru interesant - intr-o anumita zi din saptamana,nu mai stiu care,aveau voie sa circule pe strazile orasului doar masinile de transport in comun,bicicletele,scuterele,si tot ce era pe electric (masini si scutere electrice)...restu stateau pe bara... :D creca asta este o solutie (printre altele) radicala si eficienta ca sa te faca sa cumperi ceva nepoluant ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kreatoare .... mie imi ia cca 2.5-3% mixt si zic asa ca mai am putina benzina in rezervor si am facut 160km .... si n`am chef sa stau cu sticla de benzina dupa mine sa vad exact ..... dar mai mult de 3 nu`mi ia :crack::D:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kreatoare .... mie imi ia cca 2.5-3% mixt si zic asa ca mai am putina benzina in rezervor si am facut 160km .... si n`am chef sa stau cu sticla de benzina dupa mine sa vad exact ..... dar mai mult de 3 nu`mi ia :D:D:D

 

misto,consuma mai putin al tau...da nu tre sa stai cu sticla dupa tine...cand incarci benzina ( si faci full :blbl: ) notezi si kilometrajul cat ai...apoi cand mergi iar la benzinarie si incarci te uiti iar la km,scazi si faci calculul...mie ultima data mia iesit 3.3 % (am bagat 3.95 l si aveam 120 km facuti de la ultima incarcare)... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si al meu consuma in jur de 3 cam asa ceva dar nu am cablu de kilometraj :blbl: nu gasesc sami cumpar sa fac un consum exact ... poate ma ajuta si pe mine cineva mersi anticipat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...