Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

asta e gopop runner nu ?:wave:

dap :cheers: mere superb :cheers:

 

--- Mesaj completat în 07 Mar 2008 03:43 -------------
poate fac publicitate (daca da scuze) dau la schimb scuterul meu gopop runner are in jur de 3000 km facuti nu arata decat 300 pentru ca s-a rupt cablu de la kilometraj ,filtru aer schimbat,role schimbate,ulei schimbat perfecta stare de functionare + sistem audio in valoare de aproximativ 1000 ron(la cam atat l-am evaluat) pe un scuter de 125cc avariat doar vizual (dar nu foarte rau) sau pe unul de 80 cc stare buna si vizuala si tehnica cu acte in regula astept raspunsuri sau sunati la 0727825665 (doar din bucureti astept raspuns)

post-33098-1204854209_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mie mie frica de tiruri :D de cand am cazut in fata la un tir de era sa se suie pe mine, ma cam cacao pe mine cand vad cate unu in spatele meu sau ca se baga in depasiri in fata mea :lol: , si mai imi e frica sa nu imi fure coloratii scooteru din fata blocului :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mie frica de tiruri :D de cand am cazut in fata la un tir de era sa se suie pe mine, ma cam cacao pe mine cand vad cate unu in spatele meu sau ca se baga in depasiri in fata mea :D , si mai imi e frica sa nu imi fure coloratii scooteru din fata blocului :D

 

Mi-e imi e frica de examen :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am pierdut buletinul :D ... trebuia sa ma inscriu din februarie :D

 

 

Pfff ... e grav doctore :lol: . Sa vezi cat alergi sa il refaci! NU zic din experientza ... un prieten la pierdut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si s-ar putea sa-ti iei si amenda pt. ca l-ai pierdut. Stiu ca asa a facut si mama si l-a pierdut si daca nu cunostea pe cineva de acolo de la evidenta populatiei sau cum ii zice la departamentul ala al lor isi lua amenda. Dar asta acum 3-4 ani, acum nu stiu cum o mai fi :D .

Si mie mi-e frica de tiruri, acum 1 an pe centura a trecut unul pe langa mine creca avea 100 intr-un pasaj inchis, deci s-a amplificat curentul ala de aer imens care il creaza aproape era sa cad :D ! Mai ales cu astea straine care merg toate peste 100-120 km/h te intorc invers cand trec pe langa tine :D ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratillor da ce fricosi sunteti :D) eu faceam slalom printre tiruri cu inca unu in spate:))) pe la 60-65 pe ora :P tirurile erau cam la 50-55 pe ora ... O sa sara multi ca o sa ai tu frica dupa ce o sa dai in unul / o sa pici in fata lui / o sa fi in vre-un pericol fata de un tir ... dar nu e asa :rose: nu am frica delok de tiruri :rose: le ador :D :D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratillor da ce fricosi sunteti :D) eu faceam slalom printre tiruri cu inca unu in spate:))) pe la 60-65 pe ora :P tirurile erau cam la 50-55 pe ora ... O sa sara multi ca o sa ai tu frica dupa ce o sa dai in unul / o sa pici in fata lui / o sa fi in vre-un pericol fata de un tir ... dar nu e asa :rose: nu am frica delok de tiruri :rose: le ador :D :D :lol:

o sa le adori si deasupra ta :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush daca tirurile sunt limitate la 90..eram asta vara pe E60 faceam un drum mai lung si majoritatea tirurilor veneau pe contrasens...unu mai viteaz creca avea pe putin 120 la ora mia ridicat instant viziera,mai sa o rupa,mi-a dat casca peste cap (s-a oprit din cauza sistemului de prindere) si ma facut ca sa opresc in 20 m ca sa ma stabilizez si sa imi pun totul in ordine...printre alte consecinte - o durere groaznica de gat din cauza smuciturii...de atunci cand vad ca vine tir pe contrasens ma bag cat mai in marginea drumului si incetinesc pina trece de mine...Parerea mea - sunt foarte periculoase pt ca noi suntem "fragili" pe drum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratillor da ce fricosi sunteti :rose:) eu faceam slalom printre tiruri cu inca unu in spate:))) pe la 60-65 pe ora :rose: tirurile erau cam la 50-55 pe ora ... O sa sara multi ca o sa ai tu frica dupa ce o sa dai in unul / o sa pici in fata lui / o sa fi in vre-un pericol fata de un tir ... dar nu e asa :rose: nu am frica delok de tiruri :rose: le ador :D :D :lol:

poi cand merg ei cu 50-55 nu ma tem :rose: ... da cand ma duc eu cu 70 si ei is in spatele meu si vreau sa ma depaseasca, atunci ma tem :P :rose: :rose: .... inafara de asta si mie imi plac tirurile :D :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratillor da ce fricosi sunteti :D) eu faceam slalom printre tiruri cu inca unu in spate:))) pe la 60-65 pe ora :P tirurile erau cam la 50-55 pe ora ... O sa sara multi ca o sa ai tu frica dupa ce o sa dai in unul / o sa pici in fata lui / o sa fi in vre-un pericol fata de un tir ... dar nu e asa :rose: nu am frica delok de tiruri :rose: le ador :D :D :lol:

Nici mie nu miera frica de ele si faceam slalom, pana am cazut in fata unuia de era sa se suie pe mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...