Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

He he, pe mine nu ma prinzi :wave: Am programare luni de la 15:00.

Bafta! :burnout:

 

Vladule vi sigur luni la 15? ca eu ma duc si sambata sa fac 1 ora si ma programez si eu la 15 luni daka e. O sa fiu cu un chinez rosu.

 

 

Ps: Am luat psihologicul :crack: la intrebarea ce vreau sa fiu cand o sa fiu mare, iam zis doctorei "Cand o sa ma fac mare o sa ma fac sofer de camion" sa uitat cam urat la mine da mia scris acolo apt :crack:

Editat de sebastyan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mah ... psihologicu` l-am luat ... ma simteam ca la NFS acolo :burnout: :wave: ...

 

@ brick: Cica intai trebuie sa fac 5 sedinte de legislatie, a cate 3 ore si dupa aia dau un examen unde trebuie sa fac 22 de puncte! Dupa ce am luat examenu` ala ma duc la instructor pe poligon si stabilesc cand incep probele practice... plm! D`abia dupa aia dau sala si traseu! E cam mult de invatzat si cam obositor :crack:

 

@ alias: o sa itzi (va) dau PM cand sunt pe poligon, poate ne vedem pe acolo :lol:

@ VladuL: Tu tot la autogeneral esti? Cum ai facut? Ai facut legislatie inainte cum am zis eu mai sus?

 

Brick daca vrei mai multe detalii intra pe messenger! Vezi ca am id-ul la profil! :lol:

 

Bafta! :crack:

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah ... psihologicu` l-am luat ... ma simteam ca la NFS acolo :burnout: :wave: ...

 

@ brick: Cica intai trebuie sa fac 5 sedinte de legislatie, a cate 3 ore si dupa aia dau un examen unde trebuie sa fac 22 de puncte! Dupa ce am luat examenu` ala ma duc la instructor pe poligon si stabilesc cand incep probele practice... plm! D`abia dupa aia dau sala si traseu! E cam mult de invatzat si cam obositor :lol:

 

@ alias: o sa itzi (va) dau PM cand sunt pe poligon, poate ne vedem pe acolo :lol:

@ VladuL: Tu tot la autogeneral esti? Cum ai facut? Ai facut legislatie inainte cum am zis eu mai sus?

 

Brick daca vrei mai multe detalii intra pe messenger! Vezi ca am id-ul la profil! :)

 

Bafta! :lol:

Nu, eu sunt la autovip, nu am facut niciun test de legislatie, dar oricum sunt la zi cu legislatia :)

Azi am avut practica pe masina, plictiseala prin poligon la cernica, apoi 30 de min arse aiurea prin trafic, vechiul obicei de "o mana pe volan, una pe frana de mana" :D in rest totul ceas... Insa tot moto e de mine :crack:

@sebastyan da, deja am programata ora cu instructor Adi Budoi. Ne vedem acolo, eu cu rally lc neagra de respira greu :lol:

 

 

 

Bafta! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea si eu sa va intreb ce a polizat tipul in poza de la 0:29 ca sa ajunga la rezultatul de la 0:34 ...spuneti-mi pls :lol: pt ca vreau si eu sa-mi pun asa :lol: pls care stie sa-mi spuna ... ms anticipat ...

si app am auzit ca e destul de ushor pls spneti-mi ce a polizat ... ms anticipat :lol: fac o bere :) :burnout: :wave: :crack: :crack: :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal..se merta 600 euro pe yamaha asta.. ? faza ii ca mi`o zis gagiu ca o facut actele de 49.. :wave: nuj cata credibilitate are cu ele in fatza politistului.. http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...2000-82026.html :burnout:

 

batjocura , ce stii de unde la furat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns intreg de la Bautianu si presupun ca si cristi si andrei sunt sanatosi. Extrem de palpitant drumul :crack: . Sa ne traiesti Bautiane!! La multi ani frate :crack: . Multi au lipsit! Au uitat de respect :burnout: ?

 

 

 

 

 

 

 

Cu rabdarea treci si marea! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Saptamana asta m-am inscris si eu la A1, dupa ce imi iau permisu o sa ne vedem la circ :wave:

Asta in cazu in care ii conving pe ai mei sa nu vand pOjO`uL :lol:

 

Nu mai e mult! De`abia astept :crack: sa intru in comunitatea voastra :crack:

 

Bafta! :burnout:

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Saptamana asta m-am inscris si eu la A1, dupa ce imi iau permisu o sa ne vedem la circ :wave:

Asta in cazu in care ii conving pe ai mei sa nu vand pOjO`uL :lol:

 

Nu mai e mult! De`abia astept :crack: sa intru in comunitate voastra :crack:

 

Bafta! :burnout:

pai de ce sa ii convingi ... nu ziceai ca iti iei RS 125 ?? ... sau nu ai da Jet-u pe RS ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai de ce sa ii convingi ... nu ziceai ca iti iei RS 125 ?? ... sau nu ai da Jet-u pe RS ? :crack:

 

Pai imi iau 125 ... Da nu vreau sa dau nici jetu`! Si asa, ai mei fac multe compromisuri pt RS`u ala si nu vreau sa le cer prea multe! Eu as vrea sa le pastrez pe amandoua, dar :crack:

 

Ma mai duc si eu la magazin, pana colo-pana colo, etc ... ce fac?ma sui pe RS? Asa un scuter ar fii fost mai bunicel! :burnout:

 

Hai ca facem offtopic!

 

Bafta! :wave:

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George ... Ai mai multe posturi ca mine, zeule (facute intr-o luna)

 

PS: Cui ii place Ludix Blaster? :burnout:

 

Later Edit:

 

Sint peste tot, in Carrefour, Cora, Selgros, Auchan, Metro, Real.

Sint scuterele GoPOP (din 2005 in Romania).

 

www.revaromania.ro

 

^

Yeah :wave: Rullzz

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Later Edit:

 

Sint peste tot, in Carrefour, Cora, Selgros, Auchan, Metro, Real.

Sint scuterele GoPOP (din 2005 in Romania).

 

www.revaromania.ro

 

^

Yeah :burnout: Rullzz

 

:lol: :lol: :lol: :) :) :wave: :crack: :crack: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate gresesc, dar din cate stiu eu, la o PLIMBARE unde participa mai multe scutere/motoare, cei care nu au viteza maxima asa mare sunt lasati sa conduca grupul ca sa zic asa . , altfel, ce plimbare e aia daca unu fuge cu 70km/h in fata si ceilalti se chinuie sa-l ajunga la un semafor de ex, cu 50km/h .

 

daca va intalniti, mergeti toti cu o viteza care poate fi atinsa de fiecare participant :lol:

 

legat de Club, am spus si pe celalalt topic , cel mai frumos suna 49`ers, pentru ca majoritatea au scutere de 49cc :lol: . celelalte denumiri mi se par prea simple si aiurea..

 

bafta si sper sa ne vedem in curand la o plimbare :burnout: :wave:

salutare sunt nou prin zona! Mi-am luat un moped aprillia rs50 ,49cmc din italia ce acte-mi trebuie sa-l inregistrez la primarie , am dat telefon la RAR si mi-au zis sa merg direct la primarie ca nu au treaba cu mine :crack: acum am citit la forum-uri de m-a luat capul nu stiu ce sa mai cred, ori trebuie ori nu trebuie ?? cine a inscris moped acum de curand sa-mi zica si mie va rog din suflet :crack: am tradus actul de vanzare cumparare si talonul ala al ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vladule, nu am ajuns sambata la Ilioara ca mam simitit super nasol, cand te mai ai ore sa imi dai si mie un mesaj prv :wave:

Stai linistit, ca nu ma gaseai acolo :crack: Am zis ca Luni(3martie) am programata ora de la 15:00 :crack:

 

 

 

Bafta! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...