Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

frate dar chiar e de cacao. Idiot e ala care a inventat site-ul ala...si tu esti dus ca scri aici. Poate vrei sa freci ouale tuturor dupa motociclism.

 

Esti penibil!

da dc te bagi? chiar vrei sa ne certam? si sa iti mai fie putin ciuda www.freacaouale.com/ref.php?nume=norbi_bidi

dati un click :P

Suuuper faza

Editat de norbi_bidi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da dc te bagi? chiar vrei sa ne certam? si sa iti mai fie putin ciuda www.freacaouale.com/ref.php?nume=norbi_bidi

dati un click :jump:

Suuuper faza

No offence ba, insa chiar esti un raton trist.

 

Bafta! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o rugaminte, din cauza furtuni mi-a dat scuterul jos, era pus pe crick-ul mare dar.... si mi sa spart o aparatoare de la maini, si carena de jos dreapta sa julit putin si crapat, am lipit eu dar nu sta bine si aparatoarea nu iesa, e scuter nou nu vreau cu carpeli, scuterul e un gopop zip e indentic cu leaderul de la first bike. Daca stie cineva unde pot gasi aceste parti de la scuter il rog mult sa imi spuna sau daca le are cineva :jump: :P

Atasesz si o poza ca sa fie mai usor. Scuterul meu e galben dar nu conteaza culoare ca se poate vopsi :jump:

post-25978-1214927986_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu lam luat de la real aia nu au piese au numai scutere :jump:

Doar de la ei de la reva romania dar am trims un email dar nimic, cred ca nau. :P

 

 

sunai

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa vorbesti tu aiurea, am crezut ca ti-a venit mintea la cap dar tot retardat ai ramas. :jump:

Numai asa sunt pe forumul asta, specimente din astea :jump: :P

 

mda...Romania..superb fratilor!!Astia suntem noi,un neam de cacaoari,mincinosi,si mai ales pusi pe cearta.Putem merge cu totii la gara.Hai pa cosx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ssergiu...nu te lua de el, ca asa e. Romanii, sunt oameni buni o parte, dar o parte chiar de cacao. Tiptil ala e cam infumurat si basinos. N-ai ce sa-i ceri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...Romania..superb fratilor!!Astia suntem noi,un neam de cacaoari,mincinosi,si mai ales pusi pe cearta.Putem merge cu totii la gara.Hai pa cosx

 

Ce ai cu mine ?!? :jump: Eu mam referit la tiptil nu la alti ! :P

Editat de cosx25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ai cu mine ?!? :jump: Eu mam referit la tiptil nu la alti ! :jump:

 

N-am nimic cu tine,dar chiar numai sa ne certam intre noi putem???Daca vreti asa ceva,faceti voi un forum pe www.haisanecertam.ro .Incet,incet o sa se inchida topicuri din cauza certurilor si nesimtirilor,ca mai apoi,conducatorii forumului sa "isi dea demisia".Poate ca exagerez PUTIN,dar e trist...

 

P.S:apropo de "Frecatul oalelor" buhahahaha :jump: :P :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci lipeste-le cu scuipat !

 

nu stiu daca ai fost ironic sau ai incercat sa faci o gluma .... macar fa si tu un smiley ceva si o sa fie primit altfel raspunsu` tau.

 

PUNCT sau va arat ouale alea, cum i`am aratat si lu norbi ??? terminati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cineva pe aici care aduce piese de pe easyparts.nl ? am nevoie de o curea de variator, aruncati un ochi AICI

Editat de 69WRX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...