Sari la conținut

Accident Mortal Pipera B 12 KWA


Shorty
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 248
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acolo e mereu haos in trafic. Ar fi o treaba sa blocam giratoriul de langa benzinarii. Daca se blocheaza ala nu mai intra/iese nimic din zona.

 

Daca a-ti organiza acest mars v-am fi recunoscatori, iar Adrian sigur s-ar fi bucurat, motocicleta a fost una dintre marile lui iubiri.

 

Va multumim pt ca datorita voua s-a aflat si poate sunt sanse mai mici ca ceva sa dispara de la dosar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o mare de motociclisti fara pancarde, tricouri, orice care sa arate ......de ce.... e o mare de motociclisti nu are valoare

 

o sa ne injure toata lumea

 

daca e sambata sau duminica multi sunt plecati si motociclisti si oameni care sa ne vada ....

 

impact maxim ai la 16.00 - 19.00 cand lumea e in trafic ..cu siguranta ca vom fi injurati ....DAR SI VAZUTI

 

iti trebuie un sponsor care sa faca tricouri albe cu numele scris cu rosu

 

o mare de motociclisti cu tricouri albe sangerii atrage atentia...............SI TRANSMITE MESAJUL pentru care ne.am strans

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o mare de motociclisti fara pancarde, tricouri, orice care sa arate ......de ce.... e o mare de motociclisti nu are valoare

 

o sa ne injure toata lumea

 

daca e sambata sau duminica multi sunt plecati si motociclisti si oameni care sa ne vada ....

 

impact maxim ai la 16.00 - 19.00 cand lumea e in trafic ..cu siguranta ca vom fi injurati ....DAR SI VAZUTI

 

iti trebuie un sponsor care sa faca tricouri albe cu numele scris cu rosu

 

o mare de motociclisti cu tricouri albe sangerii atrage atentia...............SI TRANSMITE MESAJUL pentru care ne.am strans

cumparati tricourile si imprimarea o fac eu gratuit la fel si 2sau 3 bannere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumparati tricourile si imprimarea o fac eu gratuit la fel si 2sau 3 bannere

 

 

felicitari mosu pt acest gest

 

cei ce vor sa isi ia tricou sa il cumpere cat mai mare sa treaca peste geaca ca nu mai este vara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU NE MAI OMORĂĂI!

PE ÂŞOSEA AVEM ACELEAÂŞI DREPTURI!

 

 

ÎNĂSPRIREA PEDEPSELOR PENTRU

CEI CARE COMIT ACCIDENTE MORTALE!

 

 

DACĂ JUSTIĂIA NU FUNCĂIONEAZĂ, ATUNCI VREM

OCHI PENTRU OCHI, DINTE PENTRU DINTE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TU AI BANI PENTRU UN HUMMER AURIT,

NOI STRĂNGEM BANI PENTRU UN ASASIN PLĂTIT!

Mesaj completat

Pentru a scapa de bataia de cap cu aprobari & shit, protest organizat si alte birocratii d'astea, frumos ar fi ca la o ora "H" mai multi motociclisti sa vina la locul accidentului "intamplator" si sa aprinda o lumanare!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sugestie - nu cred ca politia are ce sa faca unor motociclisti care circula in sensul giratoriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"CINE OMOARA TREBUIE SA PLATEASCA" de scris pe tricou

 

daca era fiica lui Uzunov cu prietenul ei pe motorul ala ? si la volan un motociclist oarecare pe 4 roti in ziua aia ?

 

"Ne pare rau dl. Uzunov... condoleante pt. fiica dvs. ... sa fiti tare, o sa treaca..."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o poezie sau 10 randuri nu se vor vedea pe tricou

 

deci pe spate as scrie ADRIAN TRUSCA

ZIUA DECESULUI SAU VARSTA

 

TOTUL CU ROSU

Mesaj completat

"CINE OMOARA TREBUIE SA PLATEASCA" de scris pe tricou

 

daca era fiica lui Uzunov cu prietenul ei pe motorul ala ? si la volan un motociclist oarecare pe 4 roti in ziua aia ?

 

"Ne pare rau dl. Uzunov... condoleante pt. fiica dvs. ... sa fiti tare, o sa treaca..."

 

 

E MULT PREA GENERALIZAT

 

FACEM MARS PENTRU un om

NU PENTRU TOTI CARE UCID

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma prezint. Faceti topicul sticky va rog. Sa ne adunam cateva sute si sa chemam presa. Daca jigodia asta a dat-o cu "statu pe loc" dupa ce a omorat un copil si refuza sa-si asume responsabilitatea in mintea mea este o ucigasa. Sper ca atunci cand procedurile legale vor fi epuizate si se va afla in libertate sa fie si tratata ca atare. Dar pana atunci macar un mars e de bun augur ca sa nu se ingroape povestea sub pres.

 

Deci prima oara a sustinut ca l-a lovit ca avea viteza mare iar apoi ca era incadrata regulamentar sa faca stanga desi martorii au vazut-o mergand sute de metri pe contrasens. E incredibil. Pur si simplu incredibil. Japita ordinara.

Topicul l-am facut sticky inca de ieri de cand unii au raspuns pozitiv la instigarea mea din titlul modificat/adaugit cu "bagam un protest, ceva?"

 

Si mie mi se pare o idee buna (mai ales daca suntem putini si e ceva ne-autorizat) sa circulam cat mai mult si cat mai legal in sensul ala giratoriu pana ni se face foame sau sete sau ne amortesc mainile de atata tinut motorul de coarne...

 

In alta ordine de idei e voie sa vin pe scuter (ca nu am de gand sa scot motorul la plimbare in acest sfarsit de saptamana din motive de Ozzy Osbourne)? Bine, daca nu e voie si daca trebuietrebuie, dar atunci macar sa nu propuneti ca ora de intalnire 9 dimineata...

 

Apropos, la ce ora ne intalnim si unde?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cate nebunie e in bucuresti, voi vreti sa "incomodati" traficul? cu siguranta va iesi scandal .. PREZENT respect-039.gif

Vad ca te pregatesti sa mergi ca ti-ai sters datele de la profil de genul tipul motocicletei si numarul sa nu te astepte baietii cu sapca alba pregatiti :laugh:

 

Are cineva o propunere de loc de intalnire si ora? In principiu acolo se poate ajunge pe Barbu Vacarescu - Pipera sau pe lacul Tei sau Doamna Ghica - Petricani. Bine, se poate veni si dinspre satul Pipera din partea aialalta. Sau ne intalnim direct in sensul giratoriu la ceva de genul 11AM?

Ar fi si cealalta idee sa ne intanim "spontan" sa punem o lumanare la locul acidentului, dar mie nu mi-e clar care e locul exact al accidentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este o singura benzinarie in sensul ala giratoriu. nu ai cum sa o ratezi!

Deci e fix in sensul giratoriu?

Si care ar fi ora optima pentru asa ceva? Eu ma gandeam la un 10-11, dar ar trebui sa ajungem la consesn ca altfel de la 10 pana la 11 poate unii trebuie sa mai intre in OMV-ul ala ca daca nu raman fara benzina macar se plictisesc de atatea cercuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru mine orice ora e buna.numa sa nu fie 7 dimineata ca nu ne vede nici dracu , facem frigu ca tantalaii si prind asfaltul ud pe autostrada. spuneti-mi si mie exact strada cu OMV-ul sa nu ratacesc aiurea. mersi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana acum nu vad ok organizarea...daca se poate numi organizare

 

10 15 moto invartindu.se in cerc ca mustele la un (cuvant urat)

credeti ca va veni vreo televiziune?????

 

o sa apara 2 echipaje de politie care oricum nu au treaba si o sa sparga gasca instant

 

am fost la un miting pentru ALEX acum 2 sau 3 ani

cu tricouri, organizare si televiziuni a iesit ok

 

nu prea e loc de facut chiciuri in amintirea unui om

 

nu trebuie ceva organizat putem sa stabilim un loc de plecare si un traseu dar sa stati in sens giratoriu imi suna rau

 

cadem in linie dreapta dar minte invartindu.ne in cerc si cu presiune de la autovehicule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...