Sari la conținut

Gume Mitas


Postări Recomandate

chemtraders, intersectia 13 septembrie-trafic greu (sos. progresului) in curte la Marmosim (acuma s-ar putea sa vinda si din magazinasul din complexul Mirano care este peste drum, aceeasi adresa, in acelasi complex cu KawaMotors)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am saturat de gume scumpe gen michelin s12 sau bf-goodrich si as dori sa imi spuneti de unde pot sa cumpar gume mitas

 

Nu stiu cat dai tu pe S12, dar nici nu se compara cu nici un Mitas. In functie de sursa poti sa gasesti la 130 - 150 E perechea de S12. O pereche de Mitas costa 90. La durabilitate Michelin tine mai mult decat dublu.

 

Un prieten a chelit un Mitas la un singur concurs de enduro. poza atasata dupa a 2-a zi de concurs

post-1160-1156403940_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa suni la numarul asta si in doua zile ai gumele acasa..0744506624..zoli..eu am iesit la 100 de euro cu tot cu montat...le trimite prin posta cu ramburs..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cat dai tu pe S12, dar nici nu se compara cu nici un Mitas. In functie de sursa poti sa gasesti la 130 - 150 E perechea de S12. O pereche de Mitas costa 90. La durabilitate Michelin tine mai mult decat dublu.

 

Un prieten a chelit un Mitas la un singur concurs de enduro. poza atasata dupa a 2-a zi de concurs

Da un`sa dat frate omul ala ?? De a chelit guma aia asa sau i-a dat de a iesit fum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da un`sa dat frate omul ala ?? De a chelit guma aia asa sau i-a dat de a iesit fum.

 

la concursul de enduro de la poiana marului. A fost destul de multa piatra si omului ii place sa mearga mai tare. Au fost approx 200km pe o yamaha WR 426.

Dar asta e un caz extrem.

 

Oricum, imi sustin ideea - e mai eficient sa mergi cu Michelin decat cu Mitas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Nu stiu cat dai tu pe S12, dar nici nu se compara cu nici un Mitas. In functie de sursa poti sa gasesti la 130 - 150 E perechea de S12. O pereche de Mitas costa 90. La durabilitate Michelin tine mai mult decat dublu.

 

Un prieten a chelit un Mitas la un singur concurs de enduro. poza atasata dupa a 2-a zi de concurs

 

 

mitas-ul din poza seamana cu un C-12 sau un C-02....am patit-o si eu la fel cand l-am bagat pe piatra

crampoane rupte si crapaturi in jurul celor intregi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre calitatea cauciucurilor Mitas inca nu ma pot pronunta dar despre seriozitatea importatorilor pot spune ca sunt ok.Am facut comanda, au intarziat vreo 3 zile dar avand in vedere ca si eu lucrez cu vama consider ca-i o intarziere absolut normala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...