Sari la conținut

Road Eagles La Plimbare


Ilarie
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 107
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sambata am fost la defilare ! filmu' cred ca e la montaj (poate vedem si un clipuletz aici... :drums: ), pana atunci doua-trei poze statice...

post-18709-1179727383_thumb.jpg

post-18709-1179727407_thumb.jpg

post-18709-1179727425_thumb.jpg

post-18709-1179727440_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, da nu-l chiondaresc eloc in poze pe spectralul de Leobăietrrrăăău. (au, mama).

Este este ... numa nu-i mai căta pleata aia de depeÂşar. S-a tuns. Vezi că stă tolănit la soare Âşi doarme.

Defect profesional :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine o fi fratilor! :wave: :clap: Bere , plimbari, corturi! Asta viatza boema :) !!!!!!!!!!!

La cit mai multe va doresc si sper sa prind si eu ceva ceva mai la urma asa :( !!!

Sa nu terminati toata berea pina vin eu aks :drums: !

P.S. Astept pozele dela defilare din Focsani :P !!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine o fi fratilor! :drums: :wave: Bere , plimbari, corturi! Asta viatza boema :) !!!!!!!!!!!

La cit mai multe va doresc si sper sa prind si eu ceva ceva mai la urma asa :( !!!

 

lasa frate ca ajungi tu acasa si recuperezi...stiu ca e nasol sa privesti pozele de la iesirile noastre in conditiile in care esti la mama dracului,dar nu ne putem abtine.sa nu te superi daca o sa te mai chinuim pe parcursul acestei veri! :clap: pana la urma nu tre sa-ti faci sange rau,pt ca nu e chiar asa misto pe cat crezi.ce crezi ca facem?bem,ne dam cu motorul,bem,facem caterinca,bem,ne dam iar cu motorul,mai facem un gratar,stam la cort,facem caterinca,bem,bem,bem...si dupa ce ne trezim ne dam iar cu motorul!!! e chiar nasol!suntem superficiali si monotoni...hai ,te salut,ca tre sa plec...iar o iau de la capat,mama ei de treaba:ma dau cu motorul,beau,stau la cort,fac gratar si caterinca... :P te salutam frate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi, frate Subaru, crezi ca am si eu vreo sansa sa castig vreun concurs la Magic efemul ala, ca il ascult, da vaz ca nu dati premii la motoristi.

Leoo, unde esti bre? Ca vaz ca pe intrapol intri, da pe aici neam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi, frate Subaru, crezi ca am si eu vreo sansa sa castig vreun concurs la Magic efemul ala, ca il ascult, da vaz ca nu dati premii la motoristi.

 

daca o sa lucrez vreodata la MOTO FM,tu vei fi primul premiat :wave: !sa-ti traiasca flacaul si sa ne vedem sanatosi la Motorrock! :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, sa nu uiti sa-mi aduci husa, ca ploua la Bucuresti zilnic. Ca Parintele ma minte de saptamana trecuta ca mi-o trimite, dar fix pix. Bah, si cum mai creste piticul, trag o fuga la Focsani, sa-i beau tot vinu lu socru-su lu Cel Aratos si Preacuvios Ilarie, sa moara neamu bulibasii de la Ivesti..oricum, pana atunci, cred ca ne vedem macar sambata la Ploiesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i ca sa va multumesc din nou tuturor pentru suportul de toate felurile pe care mi l-ati dat sambata si, in acelasi timp, sa va zic ca a fost bine sa fiu cu voi. :cheers: Lesson no. 1: Pay more attention to young cows on the side of a slippery road !!!!

Pe de alta parte, piciorul se drege si de-abia astept sa ma duc sa-mi iau fieru' !!!

 

Cateva poze proaste, dar care spun cate ceva despre: locuri frumoase, good fellas, fum de fripturi si picioare sfaramate. :cheers:

 

Grija mare la vaci si pietris sub roti !

post-18709-1180340318_thumb.jpg

post-18709-1180340344_thumb.jpg

post-18709-1180340371_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i ca sa va multumesc din nou tuturor pentru suportul de toate felurile pe care mi l-ati dat sambata si, in acelasi timp, sa va zic ca a fost bine sa fiu cu voi. :cheers: Lesson no. 1: Pay more attention to young cows on the side of a slippery road !!!!

Pe de alta parte, piciorul se drege si de-abia astept sa ma duc sa-mi iau fieru' !!!

 

Cateva poze proaste, dar care spun cate ceva despre: locuri frumoase, good fellas, fum de fripturi si picioare sfaramate. :cheers:

 

Grija mare la vaci si pietris sub roti !

fierul tau e in siguranta,daca aveam un biker in plus,il aduceam de duminica...bafta si insanatosire grabnica!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, sa nu uiti sa-mi aduci husa, ca ploua la Bucuresti zilnic. Ca Parintele ma minte de saptamana trecuta ca mi-o trimite, dar fix pix. Bah, si cum mai creste piticul, trag o fuga la Focsani, sa-i beau tot vinu lu socru-su lu Cel Aratos si Preacuvios Ilarie, sa moara neamu bulibasii de la Ivesti..oricum, pana atunci, cred ca ne vedem macar sambata la Ploiesti.

 

Care vin, ca noi nu am vazut o picatura! S-ar putea sa ai o surpriza si sa gasesti butoaiele pline cu iaurt. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bey, sa va fie rusine! Ati uitat de tata vostru care este departe. Lasa ca ma intorc eu si pre multi am sa popesc...

 

:crack:

 

:cheers:

dupa ce ca nu stai p-acasa(acu esti la road eagles prishtina,probabil),n-ai nici motor...dar ai pretentii de tatic :lol: CONSERVARULE!!!cand te intorci,fi amabil si vino cu un motor,asa ,sa intri si tu in randul lumii,si popeste-ne cu o damigeana de vin,sa nu se vada om cu persoana :cheers: and :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

18-19 August 2007

Vama Veche - Balchik

 

 

Sarut mana parinte! Nu stiam ca ai valeitati artistice..... si impartasim si o alta pasiune (fotografia) mi-ar place sa facem schimb de experienta..daca se poate in aceleasi spatii legumicole la sud de Dunare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...