Sari la conținut

Intrunirea De La Galati Va Avea Loc


Toni
 Share

Postări Recomandate

Pentru ca tot mai multa lume, ne intreaba si se intreaba daca la Galati se va tine intrunirea anuntata, va informez ca se va tine si ca se munceste asiduu la organizarea ei. Nu am facut inca nici un anunt pentru ca chiar daca tot programul e stabilit si avem aprobarea de la primarie si banii necesari, inca nu avem toate contractele semnate si nu vrem sa va inducem in eroare ca va veni o trupa sau alta si sa nu vina niciuna pana la urma cum am vazut ca s-a mai intamplat prin alte parti.

Deci intrunirea se tine sigur, perioada: 8-10 septembrie, asa ca pregatiti-va motoarele si timpul liber iar pentru program si alte amanunte va rugam doar sa mai aveti putina rabdare care speram ca va v-a fi rasplatita.

Editat de Toni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite o veste buna!

Pentru mine Galatiul este ultima intrunire la care reusesc sa mai ajung anul acesta, si ma bucur ca se tine!

See ya'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam pe toti cu draga inima!

E drept ca sunt ceva emotii pe ici pe colo, asha cum e shi normal in situatia organizarii pentru intaia oara a unui eveniment de asemenea avengura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca tot mai multa lume, ne intreaba si se intreaba daca la Galati se va tine intrunirea anuntata, va informez ca se va tine si ca se munceste asiduu la organizarea ei. Nu am facut inca nici un anunt pentru ca chiar daca tot programul e stabilit si avem aprobarea de la primarie si banii necesari, inca nu avem toate contractele semnate si nu vrem sa va inducem in eroare ca va veni o trupa sau alta si sa nu vina niciuna pana la urma cum am vazut ca s-a mai intamplat prin alte parti.

Deci intrunirea se tine sigur, perioada: 8-10 septembrie, asa ca pregatiti-va motoarele si timpul liber iar pentru program si alte amanunte va rugam doar sa mai aveti putina rabdare care speram ca va v-a fi rasplatita.

 

Fiind prima intalnire pt galateni nu pot sa lipsesc! :ok:

Sigur o sa fie SUPER!

Si nu o sa vin singur!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e harta galatiului,nu am avut timp sa fac itinerarii,intrunirea se tine aproape de trecerea bac,e un strand acolo,de la sensul giratoriu spre trecerea bac,tot inainte!e un drum care urca spre turnul de televiziune,exact cand incepe panta spre stanga e un drum secundar.pe acolo,cateca curbe si ai ajuns!

rog pe cineva din club sa ma corecteze daca am gresit indicatiile!

o sa pun si o harta editata cu traseele prin oras,cu variante si sper ca si cu alte detalii utile,cum ar fi zone de evitat si benzinarii!asta pentru fiecare intrare in oras in parte!

asta daca nu se intampla ceva neprevazut!

harta_galati.pdf

Editat de lucyfire_legion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e harta galatiului,nu am avut timp sa fac itinerarii,intrunirea se tine aproape de trecerea bac,e un strand acolo,de la sensul giratoriu spre trecerea bac,tot inainte!

 

asta nu e locul unde studiaza stres asfaltul cu frecventa crescuta :ok:

 

avand in vedere ca e asa aproape de oras cum va fi prevenit accesul manelarilor imputiti, al coclalarilor cu masini si al ciorilor borate (atentie, nu sunt rasist, chiar as vrea sa vad niste tigancuse oachese pe acolo :hug: , dar sa fie bune si fara crooncan in dotare) ?

 

 

cu alte cuvinte: exista paza la corturi si impotriva civililor ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE!

1.pentru cei ce vin din nord:au fost lucrari de reabilitare a asfaltului pe linia Tecuci-Galati,atentie la criblura!am vazut multe cioburi pe carosabil,rog pe cineva care a fost recent pe acolo sa posteze despre starea drumului;

2.pentru cei ce vin prin judetul braila:

inca mai sunt indicatoare provizorii(galbene)ce indica un drum spre galati! NU LE LUATI IN SEAMA! au ramas de la inundatii! asa ca raman doua variante:

-pe drumul de centura al municipiului Braila,apoi Sendreni-Galati(intrarea dinspre Tecuci)

-prin municipiul Braila,apoi pe dig spre Galati.ATENTIE! semnele de circulatie in Braila au jumatate din diametrul normal,iar semafoarele sunt in cateva locuri la distante foarte mici unele de altele si nu sunt sincronizate!

va salut cu faru'daca imi mai amintesc de ceva 'capcane' revin!

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...