Sari la conținut

Aseara La Titan


kriminal
 Share

Postări Recomandate

Mama mea!!!!! Imi pare rau pentru tine! Pe mine nu stiu cat m-ar fi tinut nervii!!! Eu am dat peste un ursa din asta polar, dupa accident, cand am ajuns la Spital (la Universitar).Un imbecil frustrat, care cand a auzit ca am avut accident cu motorul, mai sa ma ia la bataie, ca ce puii lui cautam eu pe motor, ce cratitza nu mai e buna???? Oameni frustrati, care nu pot nimic in viatza si se descarca pe cei care pot, daca au sansa sa li se ofere aceasta ocazie.

In ceea ce priveste situatia ta, singurul ajutor il poti primi de la agentul care a asistat la accident.Pe el cauta-l si incearca sa obtii o declaratie atat de la el cat si de la taximetrist.Cu aceste declaratii (in copie) si cu contestatia ta, mergi in Candiano Popescu si faci reclamatia. Declaratiile in original le pastrezi.Daca nu o rezolvi asa si ajungi in instanta, ai pus-o!!!! Nu ai prea multe sanse.Din pacate!

Ai grija de tine si bafta multa.

 

bea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Speram sa nu postez niciodata aici in postura asta, dar iata-ma. Ieri (28 aug) pe la 18:30 eram cu un prieten (Borris) la Titan la intersectie (pe Nicolae Grigorescu, mergand spre Diham). Eu eram in fata lui cand am plecat de la stop, mergand pe banda a treia (banda libera in fata) dar nu mergeam tare, pastram viteza masinilor de pe banda doi. La un moment dat, un taxi (care semnaliza, ce-i drept) apare brusc de pe banda doi, fiind aproape oprit cand a ajuns pe banda (vroia sa intre prin scuar pe celalalt sens de mers). Eu aveam bordura in stanga si sirul de masini in dreapta, deci evitarea a iesit din discutie. Am franat cat am putut, dar mi-am dat seama ca o sa intru in el si am culcat motocicleta, care a alunecat pana sub masina lui. Eu m-am rostogolit de vreo 2 ori pe asfalt. M-am ridicat imediat, am inceput sa urlu la ala, mi-am evaluat fizicul (genunchi stang julit zdravan, palme julite, incheietura mainii stangi un pic umflata si degetul mare de la dreapta luxat), mi-am dat seama ca nu e nevoie de spital, ma uitam la motocicleta ca prostul, nu mai stiam ce sa fac. Aveam casca si geaca, casca nici nu a atins pamantul, geaca mi-a salvat coatele si umerii. Manusile le lasasem acasa ca idiotul. Chiar in spatele nostru era un Passat de la politia rutiera, tipul a oprit, m-a intrebat daca vreau sa merg la spital, am zis ca nu. Vazuse toata faza si a concluzionat ca taximetristul e vinovat ca nu s-a asigurat.

Motorul meu.. cam varza. Carene stanga si dreapta sparte, suport far spart, maneta ambreiaj rupta, un capac de la carterul motor spart.. I-am zis politistului ca nu pot sa merg asa pe ea, ca nu pot actiona ambreiajul, el mi-a constatat pagubele la fata locului si mi-a zis sa mergem la sectia de politie de la Baba Novac (accidente sector 3) sa-i dea aluia amenda pentru neasigurare la schimbarea benzii si sa-mi dea ala RCA-ul lui. Ei bine, asta a fost partea buna. De aici se nasoleste treaba :P

Mergem la politie, luam declaratii, scriem, semnam, asteptam pana ne sar ochii (se facuse deja cam 21:00). Omul cu taxiul se calmase, isi cam recunostea vina. Eu ma calmasem ca am scapat totusi ieftin. Cand intram intr-un sfarsit, eu ma asteptam ca totul sa fie o formalitate, mai ales ca stiam ca politaiul care vazuse faza cu ochii lui mi-a dat dreptate. Singura problema la care ma asteptam era sa faca taximetristul galagie, caz in care ii inchideam gura spunandu=le sa-l contacteze pe agentul care a fost martor. Buuuun.

Surpriza! Taximetristul destul de umil, nu avea treaba ("dom'le io recunosc ca am cam gresit, am partea mea de vina"), DAR domnul agent (sau ce p* mea o fi fost) Radacina, din prima: "Dom'le voi astia motociclistii sunteti un pericol in trafic". Se uita pe declaratii, dupa care: "A, pai e clar, ati intrat in spatele taxiului, nu ati pastrat distanta, de ce nu aveti grija cu motoarele astea, mergeti toti ca disperatii!" Eu ii zic, ca nu dom'ne ca mi-a aparut in fata si bag argumentul (credeam eu) infailibil: sunati-l pe agentul X ca a vazut tot evenimentul. Dar el: "Nu dom'ne nu ma intereseaza ce a vazut el, eu ma ocup de caz!". Cand am auzit, sa lesin. Ne-am certat apoi vreo doua ore, timp in care mi-am facut nervi cum nu mi-am facut in viata mea si cum sper sa nu imi mai fac vreodata. Mi-am pastrat totusi cat de cat cumpatul si l-am luat la intrebari pe prost. Ii demontam fiecare argument si cand nu mai avea ce zice, iesea afara si fuma o tigara.

A ajuns sa sustina ca orice vehicul de pe drumurile publice trebuie sa opreasca in 2 metri de la viteza de 40 km/h. I-am zis ca eu am facut o facultate chiar de profil (Autovehicule Rutiere) si ii pot demonstra oricand ca nu exista vehicul inmatriculat care sa poata face asa ceva. Asta l-a intaratat si mai tare, la modul "aaa, omul are si carte, stie sa-mi zica din carti". Singurul argument la care apela cand nu mai avea ce zice era ca l-am lovit in spate si nu in lateral cum ar fi trebuit daca era asa cum am zis eu. Si o tot tinea pe a lui cu motoretele care sunt periculoase in trafic, mai ales eu, pentru ca nu am putut opri in 3-4 metri de la viteza de 40 km/h. Dupa aceste doua ore interminabile, omul a scris pe procesul verbal ca taxiul mergea pe banda trei si eu nu am pastrat distanta si am intrat in el, dupa care mi-a dat amenda. Eu am scris ca nu sunt de acord, am semnat, am scris si ca nu sunt de acord sa-i dau RCA-ul... si acuma ramane sa gasesc o cale sa-l f*t pe prost pentru ca mi-a mancat doi ani din viata in alea doua ore. Aaa, si taximetristul era de parte mea "dom'le io ii dau RCA-ul, recunosc ca nu l-am vazut", de-astea zicea. Cu el chiar nu mai am nimic, ba am si uitat ca trebuie sa-mi fac motorul pe banii mei, cel putin momentan. Dar politaiul ala o sa mai auda de mine. Mi se pare INCREDIBIL sa ma scoata pe mine vinovat in conditiile in care si eu si taximetristul ziceam cam acelasi lucru si colegul lui, pe care nu a binevoit sa-l contacteze, dupa ce a vazut faza, a zis clar ca omul e vinovat.

Acum o sa ma duc la Candiano Popescu sa depun o contestatie, sper sa iasa ceva.

Scuze pentru postul cam lung, dar m-am mai descarcat si eu. :D

De invatat: protectii peste tot, TOT TIMPUL, niciodata nu poti fi prea precaut, mai ales ca in Ro mori cu dreptatea in mana.

Bafta si sa nu aveti parte de magarii din astea niciodata!

 

 

reclama-l pe politai ca obstructioneaza. asta e hartuire " voi astia cu motoarele..."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc la toata lumea pentru sprijin si sfaturi. Am inceput deja demersurile. Am facut declaratia dar trebuie sa o duc maine la 8 la Candiano, ca atuncea e program. Am un prieten al carui tata e politist (chiar la accidente) si a zis ca situatia e foarte naspa pt ca:

1. Lovitura a fost in spate si legea p*lii din Ro zice ca ala care loveste e vinovat, fara prea multe alte interpretari sau exceptii

2. Agentul care a concluzionat ca ala e vinovat probabil nu o sa vrea sa isi f*ta colegul contrazicandu-l pe fata.

3. Declaratia a trebuit sa o fac foarte politicoasa, pentru ca si cel care o analizeaza e tot politai si "corb la corb nu scoate ochii". Adica nu m-am luat foarte tare de d-nul Radacina Marcel, doar am relatat faptele dintr-un punct de vedere foarte obiectiv. Nu am mentionat ca asta avea ceva impotriva motociclistilor.

 

Intr-adevar (da-i Doamne romanului mintea cea de pe urma) trebuia sa ma duc la spital, atunci se lasa cu masuratori, agentul care a zis ca ala e vinovat constata ce trebuia pe acolo, si scapam mai sigur. Eu am zis sa nu se intre la alte belele pentru cateva julituri, mai ales ca taximetristul nu era asa tare-n gura. Daca stiam ca politistu lu peste prajit o sa deduca el ceva asa de deosebit din declaratii, as fi cerut spital si alte alea.

 

Atunci cand am scris declaratiile, am cazut oarecum intr-o "capcana" ca sa zic asa (de, lipsa de experienta la chestii de genul asta si-a spus cuvantul). Dupa ce am intrat acolo, ala ne-a tot batut la cap sa scriem si la cati metri eram de el, cand am inceput sa franez, cati metri m-am rostogolit pe jos, pe ala daca eu aveam viteza, pe mine la cati metri de el am cazut, faze de-astea. Eu am adaugat si detaliile astea, pentru ca omul parea sa aiba momente de luciditate in care isi da seama intr-un final cam cum vine treaba si face ce trebuie. Dar dupa aceea incepea iar: "a, pai e clar, nu am ce sa-ti fac, amenda si iti faci motoru pe banii tai"

... si iar incepeam sa ne certam.

 

Aaa, si la faza cu presa: Guess what? Stiti ce aveam la gat in timp ce vorbeam cu el? Legitimatia de presa!!!!! Lucrez la o revista auto, lucru pe care l-am adus in atentia "organului". Nu a parut foarte intimidat de acest fapt. Dar oricum nu ramane aici. Imi fac motorul pe banii mei, ceea ce inseamna ca o sa merg o vreme cu carenele crapate (ca restul e relativ ieftin si usor de reparat). Dar vreau capul lui Radacina asta... m-a intaratat groaznic.

 

Aa, si inca o faza de invatat: in momentele dinaintea accidentului imi aduc aminte ca imi mai lasasem un pic garda jos, adica nu mergeam cu paranoia care imi este caracteristica, si care mi-a pazit pielea foarte bine pana acum. Am observat ca sistemul paranoia se activeaza automat cand merg cu pasager, si acuma ca prinsesem cativa km fara pasager eram un pic mai agresiv, nivelul prudentei scazuse (legal vb nu e vina mea pentru accident, dar daca as fi mers in stilul paranoia cu care eram obisnuit poate reuseam cat de cat sa evit.. cine stie?)

Din nou: precautie maxima, toti sunt dusmani in trafic si vor sa va omoare (nu e chiar asa dar asa trebuie sa va purtati), ochii-n saispe. Protectii la tot ce se poate proteja.

 

Geaca de la Axa s-a comportat admirabil, mi-a aparat pielea extrem de bine si nici nu s-a nasolit (reclama gratuita :D ).

 

Sper ca nu v-am plictisit enorm! Bafta nesimtit de multa! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ne dai si noua adresa si numele tovarasului militian in cauza, asa sa ii facem vreo vizita la spital ;-)

poate pateste ceva saracul :P

nu te speria un mare procentaj din politisti au creierul cat o nuca :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ne dai si noua adresa si numele tovarasului militian in cauza, asa sa ii facem vreo vizita la spital ;-)

poate pateste ceva saracul :D

nu te speria un mare procentaj din politisti au creierul cat o nuca :crack:

Numele este Radacina Marcel, adresa nu i-o stiu, evident, stiu ca lucreaza la sectia accidente usoare sector 3.

Si eu am fetisuri din astea, dar nu e recomandabil avand in vedere ca stimabilul este totusi un organ... in exercitiul functiunii.

Eu ma gandeam la altceva :P ... sa il astept cand iese de la serviciu (sper ca pleaca cu masina), eu fiind in masina mea. Merg pe langa el si cand conditiile sunt favorabile ii tai fata, dar avand grija ca el sa ma loveasca direct in spate... dupa care sa ies si sa zic "Pai ce faci mosule, nu pastrezi distanta? Parca ziceai ca tu franezi in 1 m!" :kiss: Stiu ca e SF, dar ar fi foarte tare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma gandeam la altceva :D ... sa il astept cand iese de la serviciu (sper ca pleaca cu masina), eu fiind in masina mea. Merg pe langa el si cand conditiile sunt favorabile ii tai fata, dar avand grija ca el sa ma loveasca direct in spate... dupa care sa ies si sa zic "Pai ce faci mosule, nu pastrezi distanta? Parca ziceai ca tu franezi in 1 m!" :crack: Stiu ca e SF, dar ar fi foarte tare...

:kiss: Fara indoiala misto faza. Un om cu un IQ suficient de mare pentru a fi masurat cu metodele existente ar intelege. Din pacate, e clar ca ai mai multe sanse sa te intelegi cu o molie cu Alzheimer. Bafta maxima, oricum ar fi, desi in general se moare cu dreptatea in mana in treburile astea :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au ma doare, vreau la urgenta la spital pt control,cred ca mi-am rupt/intors/luxat/belit cutare."

In momentul in care te prezinti la spital cu julituri pe tine si spui ca ai avut un accident de circulatie , se cheama ca e "soldat cu victime" si doctorii sunt obligati si cheama direct militienii de la Udriste. Cand e "cu victime" nu le mai arde de joaca, instrumenteaza cazul cu fotografii,masuratori, declaratii martori etc. Le e frica de belele , nu au cum sa stie cat de grav te-ai tavalit, si au mai vazut cazuri cu victima care pleaca pe piciore bine-mersi acasa si doamne-feri crapa dupa 2 zile ... lor le cade in carca daca nu si-au facut treaba. Doctorii iti scriu frumos un pomelnic pentru toate zgaibele,in termeni foarte academici, de te miri si tu cum de mai stai in piciore , ba daca vrei sa faci si impresie la militie /concediu medical/etc iti trag si un gips , o entorsa de ex nu se vede pe radiografie dar e de imobilizat. Daca treba e serioasa poti sa-ti iei si certificat m-l sa-l dai pe ala in judecata, dar e alt timp pierdut si alergatura.

 

Partea proasta e ca pierzi mai mult timp si nu iti poti repara motorul pe RCA pana nu termina aia de cercetat ( poate dura peste 6 luni)

 

Suferinta usoara cu zgaibele si spor la reparat !

:P

Intr-adevar, pierzi mult timp dar nimanui nu cred ca-i convine sa dea in fiecare luna cu subsemnatul la Politie sa-si prelungeasca dovada de circulatie. Fiecare vrea sa dea un ban ca sa-ti retragi plangerea de la Politie. Parerea mea. Eu, pt ca nu m-am dus imediat la spital si am zis sa-l iert pe desteptul care a dat peste mine, si acum stau pe Casco sa-mi repar motorul ( de 3 luni).

Editat de EricDraven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Speram sa nu postez niciodata aici in postura asta, dar iata-ma. Ieri (28 aug) pe la 18:30 eram cu un prieten (Borris) la Titan la intersectie (pe Nicolae Grigorescu, mergand spre Diham). Eu eram in fata lui cand am plecat de la stop, mergand pe banda a treia (banda libera in fata) dar nu mergeam tare, pastram viteza masinilor de pe banda doi. La un moment dat, un taxi (care semnaliza, ce-i drept) apare brusc de pe banda doi, fiind aproape oprit cand a ajuns pe banda (vroia sa intre prin scuar pe celalalt sens de mers). Eu aveam bordura in stanga si sirul de masini in dreapta, deci evitarea a iesit din discutie. Am franat cat am putut, dar mi-am dat seama ca o sa intru in el si am culcat motocicleta, care a alunecat pana sub masina lui. Eu m-am rostogolit de vreo 2 ori pe asfalt. M-am ridicat imediat, am inceput sa urlu la ala, mi-am evaluat fizicul (genunchi stang julit zdravan, palme julite, incheietura mainii stangi un pic umflata si degetul mare de la dreapta luxat), mi-am dat seama ca nu e nevoie de spital, ma uitam la motocicleta ca prostul, nu mai stiam ce sa fac. Aveam casca si geaca, casca nici nu a atins pamantul, geaca mi-a salvat coatele si umerii. Manusile le lasasem acasa ca idiotul. Chiar in spatele nostru era un Passat de la politia rutiera, tipul a oprit, m-a intrebat daca vreau sa merg la spital, am zis ca nu. Vazuse toata faza si a concluzionat ca taximetristul e vinovat ca nu s-a asigurat.

Motorul meu.. cam varza. Carene stanga si dreapta sparte, suport far spart, maneta ambreiaj rupta, un capac de la carterul motor spart.. I-am zis politistului ca nu pot sa merg asa pe ea, ca nu pot actiona ambreiajul, el mi-a constatat pagubele la fata locului si mi-a zis sa mergem la sectia de politie de la Baba Novac (accidente sector 3) sa-i dea aluia amenda pentru neasigurare la schimbarea benzii si sa-mi dea ala RCA-ul lui. Ei bine, asta a fost partea buna. De aici se nasoleste treaba :D

Mergem la politie, luam declaratii, scriem, semnam, asteptam pana ne sar ochii (se facuse deja cam 21:00). Omul cu taxiul se calmase, isi cam recunostea vina. Eu ma calmasem ca am scapat totusi ieftin. Cand intram intr-un sfarsit, eu ma asteptam ca totul sa fie o formalitate, mai ales ca stiam ca politaiul care vazuse faza cu ochii lui mi-a dat dreptate. Singura problema la care ma asteptam era sa faca taximetristul galagie, caz in care ii inchideam gura spunandu=le sa-l contacteze pe agentul care a fost martor. Buuuun.

Surpriza! Taximetristul destul de umil, nu avea treaba ("dom'le io recunosc ca am cam gresit, am partea mea de vina"), DAR domnul agent (sau ce p* mea o fi fost) Radacina, din prima: "Dom'le voi astia motociclistii sunteti un pericol in trafic". Se uita pe declaratii, dupa care: "A, pai e clar, ati intrat in spatele taxiului, nu ati pastrat distanta, de ce nu aveti grija cu motoarele astea, mergeti toti ca disperatii!" Eu ii zic, ca nu dom'ne ca mi-a aparut in fata si bag argumentul (credeam eu) infailibil: sunati-l pe agentul X ca a vazut tot evenimentul. Dar el: "Nu dom'ne nu ma intereseaza ce a vazut el, eu ma ocup de caz!". Cand am auzit, sa lesin. Ne-am certat apoi vreo doua ore, timp in care mi-am facut nervi cum nu mi-am facut in viata mea si cum sper sa nu imi mai fac vreodata. Mi-am pastrat totusi cat de cat cumpatul si l-am luat la intrebari pe prost. Ii demontam fiecare argument si cand nu mai avea ce zice, iesea afara si fuma o tigara.

A ajuns sa sustina ca orice vehicul de pe drumurile publice trebuie sa opreasca in 2 metri de la viteza de 40 km/h. I-am zis ca eu am facut o facultate chiar de profil (Autovehicule Rutiere) si ii pot demonstra oricand ca nu exista vehicul inmatriculat care sa poata face asa ceva. Asta l-a intaratat si mai tare, la modul "aaa, omul are si carte, stie sa-mi zica din carti". Singurul argument la care apela cand nu mai avea ce zice era ca l-am lovit in spate si nu in lateral cum ar fi trebuit daca era asa cum am zis eu. Si o tot tinea pe a lui cu motoretele care sunt periculoase in trafic, mai ales eu, pentru ca nu am putut opri in 3-4 metri de la viteza de 40 km/h. Dupa aceste doua ore interminabile, omul a scris pe procesul verbal ca taxiul mergea pe banda trei si eu nu am pastrat distanta si am intrat in el, dupa care mi-a dat amenda. Eu am scris ca nu sunt de acord, am semnat, am scris si ca nu sunt de acord sa-i dau RCA-ul... si acuma ramane sa gasesc o cale sa-l f*t pe prost pentru ca mi-a mancat doi ani din viata in alea doua ore. Aaa, si taximetristul era de parte mea "dom'le io ii dau RCA-ul, recunosc ca nu l-am vazut", de-astea zicea. Cu el chiar nu mai am nimic, ba am si uitat ca trebuie sa-mi fac motorul pe banii mei, cel putin momentan. Dar politaiul ala o sa mai auda de mine. Mi se pare INCREDIBIL sa ma scoata pe mine vinovat in conditiile in care si eu si taximetristul ziceam cam acelasi lucru si colegul lui, pe care nu a binevoit sa-l contacteze, dupa ce a vazut faza, a zis clar ca omul e vinovat.

Acum o sa ma duc la Candiano Popescu sa depun o contestatie, sper sa iasa ceva.

Scuze pentru postul cam lung, dar m-am mai descarcat si eu. :crack:

De invatat: protectii peste tot, TOT TIMPUL, niciodata nu poti fi prea precaut, mai ales ca in Ro mori cu dreptatea in mana.

Bafta si sa nu aveti parte de magarii din astea niciodata!

eu cred ca nu vei avea nici o problema in instanta,intrucat ai si martori(poti sa-l citezi si pe taximetrist,depinde cum a desenat schita lui,sa nu o suceasca altfel)si ai si pregatire.Sa stii ca pe judecatori nu-i mai intereseaza ca una din parti este POL sau altcineva,cum era inainte,se respingeau aproape toate plangerile contraventionale si se inlocuia numele si adresa.Cat despre gabor-o ji/odie: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va mai amintiti de motociclistul cu pistol...??!

 

nu-i asa ca trebuia sa astepte sa cada din vina taximetristului si sa mearga regulamentar la politie. si acolo sa afle ca e vinovat. si sa taca si sa inghita tot cacatul servit de stat? si sa mearga cat mai regulamentar si sa fie mereu bucuros ca legea il protejeaza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot sunt pusi asa pe noi, noi nu putem gasi ceva sa le facem sa ne razbunam? Cartoane cu cuie in ele in fata garajelor lor. Ceva ieftin si eficient. Veniti cu idei ca eu deja, daca nu ma descarc cumva, il lovesc grav pe unu d-asta care imi mai face figuri.

Si contra taximetrishtilor ce facem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi in audienta la cine e superiorul lui si explica-i situatia ... in mod sigur vei avea castig de cauza atat timp cat te vei purta matur , vei fi prezentabil si vei avea un ton ok in a pune problema.

 

Lasa scenariile SF cu ce ii faci politistului ca pana una alta asta e calea cea mai usoara ca sa iti faci motorul pe RCA-ul taximetristului.

 

Dupa ce se rezolva poti eventual sa ii faci si o reclamatie scrisa politistului in cauza sa fii sigur ca prima lui s-a dus :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi in audienta la cine e superiorul lui si explica-i situatia ... in mod sigur vei avea castig de cauza atat timp cat te vei purta matur , vei fi prezentabil si vei avea un ton ok in a pune problema.

 

Lasa scenariile SF cu ce ii faci politistului ca pana una alta asta e calea cea mai usoara ca sa iti faci motorul pe RCA-ul taximetristului.

 

Dupa ce se rezolva poti eventual sa ii faci si o reclamatie scrisa politistului in cauza sa fii sigur ca prima lui s-a dus :P

eu cred ca ai dreptate.Dupa ce castiga procesu(si-l castiga)sa-i faca o plangere gaborului,cel putin il plimba pe carnat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca ai scapat doar cu atat. Eu zic sa faci plangere la superiori, pt ca unii agenti se cred prea inteligenti si in loc sa rezolve cazul il complica si mai tare. Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ne dai si noua adresa si numele tovarasului militian in cauza, asa sa ii facem vreo vizita la spital ;-)

poate pateste ceva saracul :eek:

nu te speria un mare procentaj din politisti au creierul cat o nuca :)

ce sa pateasca ba?ce sa pateasca.Poate :P :D :crack: :kiss: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numele este Radacina Marcel, adresa nu i-o stiu, evident, stiu ca lucreaza la sectia accidente usoare sector 3.

Si eu am fetisuri din astea, dar nu e recomandabil avand in vedere ca stimabilul este totusi un organ... in exercitiul functiunii.

Eu ma gandeam la altceva :P ... sa il astept cand iese de la serviciu (sper ca pleaca cu masina), eu fiind in masina mea. Merg pe langa el si cand conditiile sunt favorabile ii tai fata, dar avand grija ca el sa ma loveasca direct in spate... dupa care sa ies si sa zic "Pai ce faci mosule, nu pastrezi distanta? Parca ziceai ca tu franezi in 1 m!" :kiss: Stiu ca e SF, dar ar fi foarte tare...

Daca nu poti sa faci ceva pe cale legala,nu-i rea nici ideea ta.Am intalnit un politist de la Politia Rurala care a vrut sa-mi ia permisul moto (era singurul act la mine asa ca l-am dat pe ala ) pentru ca am mers neregulamentar cu bicicleta :D Vreo 20 de minute tot pe al lui a tinut-o ca nu am semnalizar la schimbarea directie de mers (nu era nici dreq pe strada,numai el).M-am enervat si am plecat fara sa-l injur.Pana acum nu mi-a venit nimic acasa :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@reptile- asta e chiar tare de tot!

 

Nu aveai de unde sa stii dar daca te duceai nitel la spital bateai bine in cuie treaba .

 

Acum ai de tras .

 

Bafta , toti avem nevoie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...