Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Furca custom Suzuki Intruder VL 1500 - furca e in stare perfecta, nu a fost trantita nici ea, nici motorul, prezinta semne normale de uzura dar nimic ce nu poate fi remediat prin polisare. Vine de pe VL-ul meu care se pregateste pt o roata fata mai mare si o furca springer.



Specificatii:



1. latime 300mm


2. jambe oem originale;


3. arbori custom de la thunderbike.de - http://shop.thunderb...hed-oxid-2.html


4. acoperitori parte superioara a telescoapelor (intre arbori) tot,custom, tot de la thunderbike.de - http://shop.thunderb...OEM-Fluted.html


5. inaltatoare custom de la High Performance Motorcyle parts Germania - http://www.hm-deluxe...bshop/start.php - din Meniul stanga - Riser - Vario-Riser Round Style 4" ohne Kdf - Details


6. ax gat (cadru) custom inclusiv rulmenti si suruburi


7. ax roata custom, lung pt latimea furcii de 300mm, inclusiv distantiere roata.


8.probabil trebuie schimbate garniturile la telescoape ca-s un pic invechite, in rest perfect functionala!



In mare cam asta se vinde, pentru alte detalii astept mail la adresa mychopper.ro@gmail.com sau aici.



Astept cu interes sugestii si reclamatii! ... si oferte din partea celor interesati.



POZE:



post-73899-0-38443400-1376831906_thumb.jpgpost-73899-0-96423400-1376831907_thumb.jpgpost-73899-0-60124000-1376831909_thumb.jpgpost-73899-0-16674900-1376831911_thumb.jpgpost-73899-0-79301900-1376831912_thumb.jpgpost-73899-0-22231400-1376831914_thumb.jpg



P.S. Ar mai fi ceva piese de vanzare pt interesati: roata fata, etrier frana fata, comenzi hidraulice frana fata, comenzi hidraulice ambreiaj, comenzi avansate custom din aluminiu. pt detalii si intrebari astept mesaj.


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt in cautarea unui Intruder VS 800 1994-1998 si am observat ca sunt foarte putine la vanzare. Poate sa fie si neinmatriculat daca are actele in regula, o conditie ar fi sa nu necesite investitii suplimentare in perioada urmatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt in cautarea unui Intruder VS 800 1994-1998 si am observat ca sunt foarte putine la vanzare. Poate sa fie si neinmatriculat daca are actele in regula, o conditie ar fi sa nu necesite investitii suplimentare in perioada urmatoare.

Cauta pe bikeshop.ro ca gasesti o gramada.numai eu stiu 3 VS-uri puse la vanzare. Poti sa mai vezi cateva detalii si pe pagina grupului IOCR https://www.facebook.com/groups/323418564419766/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sfat. Voi urmari in continuare anunturile de pe bikeshop. Faceam referire ca sunt putine de vanzare cu motor de 800 si comparativ cu alte modele. Banuiesc ca nu au motive sa le vanda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sfat. Voi urmari in continuare anunturile de pe bikeshop. Faceam referire ca sunt putine de vanzare cu motor de 800 si comparativ cu alte modele. Banuiesc ca nu au motive sa le vanda.

intr-adevar, sunt cam putine si la vanzare si ca prezenta, inmatriculate in tara

motivul...nu il stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gollum

Sunt in cautarea unui Intruder VS 800 1994-1998 si am observat ca sunt foarte putine la vanzare. Poate sa fie si neinmatriculat daca are actele in regula, o conditie ar fi sa nu necesite investitii suplimentare in perioada urmatoare.

Buna, ai pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat la acel numar zilele trecute. L-am gasit aici pe forum la anunturile de vanzare, cu tot cu fotografii (/index.php?/topic/700942-vand-suzuki-intruder/).

Ca este nefolosit in Romania am priceput si banuiesc ca este neinmatriculata. Actele necesare inmatricularii sunt in regula?

Zilele urmatoare sper sa reusesc sa trag o fuga pana la Iasi sa vad motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat la acel numar zilele trecute. L-am gasit aici pe forum la anunturile de vanzare, cu tot cu fotografii (/index.php?/topic/700942-vand-suzuki-intruder/).

Ca este nefolosit in Romania am priceput si banuiesc ca este neinmatriculata. Actele necesare inmatricularii sunt in regula?

Zilele urmatoare sper sa reusesc sa trag o fuga pana la Iasi sa vad motorul.

totul e ok si actele si motorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cautarile au luat sfarsit....

 

Suzuki Intruder VS 800 GL, 1998

Foarte tare!

Bine ai venit printre noi!

Da-ne detalii despre "jucarie", din foto pare foarte ingrijita.

Sa o stapanesti sanatos si fara incidente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

19" vs 21"

... she can't have 21 ... yes she has :)))))

Faina lucrare ! :10:

Ai schimbat jambele sau ce operatiuni i-ai facut sa incapa asa bine roata de 21 acolo ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Are cineva de aici Intuder C1500T? A mers cineva cu asa ceva? Macar l-a vazut cineva?

 

Ma bate gandul sa imi iau asa ceva, dar ca sa il vad si eventual sa il testez, se pare ca trebuie sa dau o fuga prin Austria / Germania. Suzuki Romania (si dealerii sai) se pare nu se sinchisesc nici macar sa raspunda la mailuri...

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

are cineva o pereche de scarite spate pt vs800



cineva cu un intruder vs600/800, cu ghidon stock, din bucuresti, interesat de un schimb? daca nu la schimb, il cumpar. eventual, daca cineva are un pic de timp, as vrea sa vad cum stau pe un intruder cu ghidon stock.. poate ne intalnim pe undeva? pun si o poza cu ghidonul meu.

salut daca vrei iti dau eu un ghidon mai scurt la schimb , asta daca il mai ai si te intereseaza ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boulevard nu e varianta americana pt Volusia sau intruder-ul european?

 

 

Sunt mai multe variate de Boulevard ... la ambele .. intra pe siteul suzuki si le vezi acolo .

era o intrebare mai mult retorica,ref la postul lui LucianM...nu ma intereseaza suzuki,merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cautarile au luat sfarsit....

 

Suzuki Intruder VS 800 GL, 1998

spune-mi si mie te rog , ce lungime are ghidonul tau ! sunt in cautare de ceva lung si nu stiu exact ce sa aleg , sa nu fie nici prea mare dar nici mic ... al tau mi se pare perfect ...

Editat de baz-v8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...