Sari la conținut

PROIECT BOBBER!


SpEeD_DaEmOn
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

incepe sa-mi para rau ca te-am sustinut! am impresia k nu prea stii ce vorbesti urmarindu-ti si alte posturi. de curiozitate, ce varsta ai?

 

oricum sustin tot ce am scris mai devreme, dar imi cer scuze ca ti-am poluat topicul. am spus niste chestii care tineam sa le scriu demult.

 

Ms Mihai k ai sters posturile in care ne-am incins putin!

Am 25 de ani......Dupa ca ti-ai dat seama ca nu stiu ce vorbesc???Ce am zis???In fine.....

 

Si plus de asta putei sa stai linistiti......Am gasit deja un ural M67 si un cadru de M72........Maine ma duc sa vad despre ce e vorba....... :D

post-60053-1287338156_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau si ma intreb...... De ce vrei tu sa strici 2 motociclete pentru a face " ? " ????

Nu stric 2 motociclete......Decat un cadru....si cealalta o folosesc ca "donatoare de piese".......Si asa este un pic "cioperita"!!!

Si daca tot le "stric" sa fac un BOBBER...... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau si ma intreb...... De ce vrei tu sa strici 2 motociclete pentru a face " ? " ????

@speed explica in cele 6 pagini trecute, vezi si tu...,nu este cazul sa repetam.Mult noroc cu BOBBER-ul .

Editat de Masa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau si ma intreb...... De ce vrei tu sa strici 2 motociclete pentru a face " ? " ????

 

 

pentru ca vrea ....pentru ca poate...pentru ca are cu ce! ... de ce va intrereseaza? ...sunt altii care au lasat paragina sute de comuniste sa rugineasca sub clar de luna... dar din pacate ei nu se dau pe forum ...sa aveti voi subiecte de discutie ... s-a incheiat sezonu ...cred ca va plictisiti raauu .!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@speed explica in cele 6 pagini trecute, vezi si tu...,nu este cazul sa repetam.Mult noroc cu BOBBER-ul .

:D

Mesaj completat

pentru ca vrea ....pentru ca poate...pentru ca are cu ce! ... de ce va intrereseaza? ...sunt altii care au lasat paragina sute de comuniste sa rugineasca sub clar de luna... dar din pacate ei nu se dau pe forum ...sa aveti voi subiecte de discutie ... s-a incheiat sezonu ...cred ca va plictisiti raauu .!!!

:D :D Numai un "frate"putea sa ma inteleaga si sa fie de acord cu mine......Si care vede REALITATEA!!!!

KIDU-le pana la urma tot tre sa fac cinste cu o bere nu??? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa te vad. In cat timp il faci?

Pai sa vedem.......Daca omu e rezonabil si serios....si e ceea ce zice......de ce are.....!!!Dupa achizitie o sa fac niste poze !!!

Dup aia o sa ma duc la cineva sa incepem lucrarea.......Promit ca o sa pun poze si o sa postez si explic in detaliu.....Numai sa aveti un pic de rabdarica va rog......MULTUMESC!!! :D

Mesaj completat

Multi inainte! Uralul din poza oricum este maltratat, o interventie neinspirata, nu mai conteaza... Da'i drumu' la treaba, sa vedem ce iese, si nu mai fii plangacios(un barbat adevarat arata ce poate cu fapte si poze) Succes!

Ms la fel si tie!!! Ms.......Asa o sa fac.... :D

Editat de SpEeD_DaEmOn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni........eu nu am avut intentia sa lezez pe nimeni cu postul ci doar am vrut sa primesc un raspuns coerent de la initiatorul topicului nu de la altcineva care aduce acuze fara cumpat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni........eu nu am avut intentia sa lezez pe nimeni cu postul ci doar am vrut sa primesc un raspuns coerent de la initiatorul topicului nu de la altcineva care aduce acuze fara cumpat.

Si ti-am oferit raspunsul nu????Te-a satisfacut??? :D

Editat de SpEeD_DaEmOn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intrebarea ti-era adresata ...... asteptam raspuns de la tine nu de la altcineva (citeste posturile de mai sus).

Cred ca tu trebuie sa citesti....ca si eu ti-am raspuns la intrebare..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca vrea ....pentru ca poate...pentru ca are cu ce! ... de ce va intrereseaza? ...sunt altii care au lasat paragina sute de comuniste sa rugineasca sub clar de luna... dar din pacate ei nu se dau pe forum ...sa aveti voi subiecte de discutie ... s-a incheiat sezonu ...cred ca va plictisiti raauu .!!!

Sezonul nu e incheiat pentru toti

Si mai aproape de topic, sa ne tii la curent cu tot ceea ce faci , am vrut de la inceput sa te indrum catre custom ca aici desi e coltul comunistelor, ele sunt tratate ca moto clasice, ceea ce au si devenit din punctul meu de vedere. Sunt foarte curios sa vad de ce vrei neaparat ural, pentru ca eu am vazut (pe net) foarte multe poiecte reusite din foarte variate tipuri de moto (chiar si nipre, pe care tu le excluzi din start). Bafta si asteptam poze.

Editat de matti_dragomir
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sezonul nu e incheiat pentru toti

Si mai aproape de topic, sa ne tii la curent cu tot ceea ce faci , am vrut de la inceput sa te indrum catre custom ca aici desi e coltul comunistelor, ele sunt tratate ca moto clasice, ceea ce au si devenit din punctul meu de vedere. Sunt foarte curios sa vad de ce vrei neaparat ural, pentru ca eu am vazut (pe net) foarte multe poiecte reusite din foarte variate tipuri de moto (chiar si nipre, pe care tu le excluzi din start). Bafta si asteptam poze.

Asa o sa fac va promit....muulte poze.....Am vrut neaparat ural......cadru....de ce???Este cel ma apropiat de BMW......Este mai usor de modificat si mai puti de taiat.......Motor URAL.......Eu ai pun un motor de M67 si asta pentru ca:arata mult mai modern frumos....si este pe 12v,motoru este din 95.......deci mai nou.......si omu are un cadru de M72 dar FARA ACTE.......Oricum nu poate fi folosit daca vrei sa renovezi sa al vinzi sau sa faci ceva.......Iar uralu ala DONATOR.....oricum este cioperit.......Deci nu stric cine stie ce.....daca faceam altceva cu el sa imi bat joc de el.....mai ziceam.......In fine....sunt multe de zis.....Poate pe parcurs cand vor vedea ce iese isi vor mai schimba parerea..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

be happy si tai-o la cioperisti ca nu mai ai treaba p'aci :D

Omu-le......tu ai cumva un complex????Tu numai off-topic esti......De ce trebuie sa ai tot timpul tu ceva de comentat???Nu te inteleg sincer.......Suferi?Esti complexat de ceva???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cainii urla, caravana trece zicea o vorba din batrani, apuca-te de treaba si lasa forumul d-oparte o vreme.

 

si daca o sa te mute la chopperisti ce???? te da afara din tzara???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...