Sari la conținut

Noua mea prietena :)


Ravenitza
 Share

Postări Recomandate

Misto misto ;)

Multumesc. Si hornetul este un motor super ok. :(

 

S-o stapanesti sanatoasa, la cat mai multi km ... p-o roata

Hahaha, neee, nu e de mine mersul pe o roata :). Merci!!!

 

Colantul de pe carenele laterale difera (nu are stelute :duel:) ...in mare parte arata la fel.

Asa e, e la fel, doar ca la mine au fost schimbate niste stickere. Tu ai cumva capac de monopost la ea? Imi arati te rog mult. daca ai cum, cum arata ea sub codita? Undertail-ul? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 130
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Multumesc. Si hornetul este un motor super ok. :blink:

 

 

Hahaha, neee, nu e de mine mersul pe o roata :D. Merci!!!

 

 

Asa e, e la fel, doar ca la mine au fost schimbate niste stickere. Tu ai cumva capac de monopost la ea? Imi arati te rog mult. daca ai cum, cum arata ea sub codita? Undertail-ul? :goodposting:

Nu am capac de monopost la ea desi mi-ar fi placut. Uite o poza cu undertail-ul. (faceti abstractie de namol :D ).

post-60224-1289737299_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am capac de monopost la ea desi mi-ar fi placut. Uite o poza cu undertail-ul. (faceti abstractie de namol :blink: ).

Tre sa ne luam capace de monopost :goodposting:

Ms de poza, eu am altfel, e putin modificata treaba pe la codita mea si vroiam sa vad unde vine butucul pt cheia de la sa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inima mi-a furat-o inca de vreo 2 ani de cand stiu motocicleta :D Este o ea! Am cedat Amantul (Hornetul) pentru Stelutza :goodposting:

Wow nu credeam ca place asa tare, ma bucur :blink:

 

si mie mi-a furat inima tot de 2 ani, este prima motocicleta care mi-a placut la nebunie si singura pe care mi-o doresc :D

take care !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa motocicleta si reusite pozele....O pun in valoare foarte bine, compozitie ok :blink:

Multam Cristian! Asa cum ti-am scris si pe topicul tau: sa stii ca sunt fana motocicletei tale... imi place la nebunie cum arata Z-ul :goodposting:

 

PB110043-1.jpg

 

PB110039.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excelente pozele, mai ales ultima, zici ca e din "The Shining" :goodposting:

 

Merci de aprecieri si mie imi place la nebunie. Daca ar fi avut o sa pentru pasager mai omenoasa si locuri de prins side-case-uri era perfecta. Dar, ce sa-i faci, suntem sclavii design-ului, iar cu "Pita unsa si slana in pod", nu se poate....

 

 

PS. Daca-mi permiti o parere, un set de gume ar avea nevoie cadou de Craciun prietena ta. Se poate si de Valentines, dar s-ar putea sa fie mai scump atunci :blink:

Editat de Norian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excelente pozele, mai ales ultima, zici ca e din "The Shining" :D

 

Merci de aprecieri si mie imi place la nebunie. Daca ar fi avut o sa pentru pasager mai omenoasa si locuri de prins side-case-uri era perfecta. Dar, ce sa-i faci, suntem sclavii design-ului, iar cu "Pita unsa si slana in pod", nu se poate....

:goodposting: Ma bucur ca iti plac.

Well da, asa e... mereu lipseste ceva la motor...

Mesaj completat

PS. Daca-mi permiti o parere, un set de gume ar avea nevoie cadou de Craciun prietena ta. Se poate si de Valentines, dar s-ar putea sa fie mai scump atunci :D

Yep, stiu. Dar abia am luat motocicleta, in primavara o sa schimb aproape toate consumabilele, inclusiv cauciucurile :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai scos, incepi sezonul 2011 cu mobra noua :D, eu o sa mai raman o perioada cu fznica mea si vedem ce imi rezerva viitorul... ne vedem la anul pe 2 roti sanatosi si cu chef de plimbare :blink:

:D Yep, a fost o decizie brusca sa vand Hornetul si sa imi iau CBR-ul... ma tot batea gandul din vara.

Yep, sper sa fie o iarna scurta... :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...