Sari la conținut

CIRCUIT IN RO


Vlad Codreanu
 Share

Postări Recomandate

Pai si la tine tot vorbe au cam fost.

Macar otto a aparut pe ecran cu ceva, chiar daca nu era 260 cum zice el, e bine oricum...tu nimic...nimic. :D

N-ai ceva "autentificat" ? Imi vine greu sa cred ca te-ai dat la unguri si nu te-ai tras in poza sau video. Poate totusi economisesc ceva benzina pana acolo. :bigstar:

 

nu am spus decat pe alocuri s-a atins 260.motoreta mea in blana intr-a 3-a merge 248.

dar vine vara si va asteptam la treaba.

mie imi place ciorba de burta din padurea bogatii, sa nu o comandati de pe acum, ca se raceste.da' de platit, puteti de pe acum

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu am spus decat pe alocuri s-a atins 260.motoreta mea in blana intr-a 3-a merge 248.

dar vine vara si va asteptam la treaba.

mie imi place ciorba de burta din padurea bogatii, sa nu o comandati de pe acum, ca se raceste.da' de platit, puteti de pe acum

:laugh:

 

la o intrecere cu voi nu ma bag (momentan nu ma ajuta "utilaju" prinde 250-260 in blana cu mult "demaraj" ) dar la o bere vin si eu :D

 

ps. are si ciolan cu fasole :bigstar:

Editat de Wollt_Rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motogp stradal, ... auzi.....

mai erau niste baieti din judet de la noi care o ardeau asa in stil motogipi pe strazi.consider extrema a motociclismului stradal.

cei care fac asa ceva sunt nebuni, iar nebunului degeaba ii spui ca e nebun pentru ca nu realizeaza.

fiecare merge pe pielea lui,pacat ca mai sunt si unii care o mierlesc din cauza altora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motogp stradal, ... auzi.....

mai erau niste baieti din judet de la noi care o ardeau asa in stil motogipi pe strazi.consider extrema a motociclismului stradal.

cei care fac asa ceva sunt nebuni, iar nebunului degeaba ii spui ca e nebun pentru ca nu realizeaza.

fiecare merge pe pielea lui,pacat ca mai sunt si unii care o mierlesc din cauza altora.

 

in Romania nu prea avem strazi sa mergem stil moto.gipi

acuma daca ii mai dai gaz (pe unde se poate) nu inseamna ca esti plecat cu pluta

dar nici s-o arzi aiurea

 

 

 

ps. daca vroiam siguranta imi cumparam o basculanta :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite aici viteza =)))

 

 

N'oi fi eu expert in curbologie ca moto 2005, Rossi carpatin, taticu' la curbe, da baietul din clipul asta cam pierde trasa de cateva ori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa recunosti ... FRUMOASA TURA :D

 

 

uite aici viteza =)))

 

Daca asta e Valea Oltului atunci eu inteleg acum de ce esti tu atat de galben :bigstar: Live long & prosper

Mesaj completat

 

da mai , si eu ma duc dar nu asa..

exista o limita, care e foarte subtire

 

piatra craiului oradea/cluj

 

Gestul de kko prin care viteazul nostru si prietenul lui depasesc simultan, in curba, un amarat de matiz, ne arata cat de dornici suntem sa aparem pe youtube.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca asta e Valea Oltului atunci eu inteleg acum de ce esti tu atat de galben :bigstar: Live long & prosper

Mesaj completat

 

 

Gestul de kko prin care viteazul nostru si prietenul lui depasesc simultan, in curba, un amarat de matiz, ne arata cat de dornici suntem sa aparem pe youtube.

 

sincer nici eu nu prea cred ca este valea oltului (nu sunt sigur deci nu ma pronunt )

dar nu asta este inportant ....

vroiam sa subliniez cum merge nu pe unde

trebuie sa recunosti ca ii "meserias" omu

 

jos palaria.... eu unu nu as putea sa merg asa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer nici eu nu prea cred ca este valea oltului (nu sunt sigur deci nu ma pronunt )

dar nu asta este inportant ....

vroiam sa subliniez cum merge nu pe unde

trebuie sa recunosti ca ii "meserias" omu

 

jos palaria.... eu unu nu as putea sa merg asa

In primul rand, vitezometrul nu afiseaza viteza reala. S-a mai discutat mi se pare, oricum, isi poate da seama oricine a mers pe sportiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, vitezometrul nu afiseaza viteza reala. S-a mai discutat mi se pare, oricum, isi poate da seama oricine a mers pe sportiva.

 

adevarul e ca eu merg doar pe trotinete

 

nu am mers niciodata pe R1 si nici pe Ninja

 

ca nu am motor de 1000 nu inseamna ca nu m-am dat

 

 

 

ps. viteza reala s-au nu ..... ii meserias omu (imi place cum merge )

ps2. fapte nu vorbe

Editat de Wollt_Rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarul e ca eu merg doar pe trotinete

 

nu am mers niciodata pe R1 si nici pe Ninja

 

ca nu am motor de 1000 nu inseamna ca nu m-am dat

 

 

 

ps. viteza reala s-au nu ..... ii meserias omu (imi place cum merge )

ps2. fapte nu vorbe

Nu inteleg ce te-ai ofuscat asa, ca nu iti reprosasem nimic. Eh, acum o sa-ti reprosez... Daca tot esti asa meserias, si te-ai dat pe R1 si pe Ninja, si pe ce te-oi mai fi dat, ar fi trebuit sa-ti dai seama instant ca vitezometrul nu afiseaza viteza reala.

 

P.S. Nu am spus nimic despre stilul de mers al motociclistului :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg ce te-ai ofuscat asa, ca nu iti reprosasem nimic. Eh, acum o sa-ti reprosez... Daca tot esti asa meserias, si te-ai dat pe R1 si pe Ninja, si pe ce te-oi mai fi dat, ar fi trebuit sa-ti dai seama instant ca vitezometrul nu afiseaza viteza reala.

 

P.S. Nu am spus nimic despre stilul de mers al motociclistului :laugh:

 

ma "luat valu" la faza cu Oricine sa dat .......... :bigstar:

 

nu sunt si nu ma dau mare Biker (am recunoscut ca mai am de invatat multe , sunt constient de asta )

 

 

ps. oricum imi place cum merge omu

ps2. recunosc ca am exagerat (raman dator cu o bere :D )

Editat de Wollt_Rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarul e ca eu merg doar pe trotinete

 

nu am mers niciodata pe R1 si nici pe Ninja

 

ca nu am motor de 1000 nu inseamna ca nu m-am dat

 

 

 

ps. viteza reala s-au nu ..... ii meserias omu (imi place cum merge )

ps2. fapte nu vorbe

 

dar tu cu ce fapte vi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motogp stradal, ... auzi.....

mai erau niste baieti din judet de la noi care o ardeau asa in stil motogipi pe strazi.consider extrema a motociclismului stradal.

cei care fac asa ceva sunt nebuni, iar nebunului degeaba ii spui ca e nebun pentru ca nu realizeaza.

fiecare merge pe pielea lui,pacat ca mai sunt si unii care o mierlesc din cauza altora.

decat cu genunchiul pe jos in parcare si in giratoriu, prefer sa merg pe strada asa cum pot.oricum, nu ma simt deloc nebun.unii spun ca sunt chiar normal.cam toti cei 100000 + km i-am facut in felul asta, deci nebunia se poate transforma in normalitate.foarte curios, nu?

bine ai spus, fiecare merge pe pielea lui.

asfalt cat mai curat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am spus decat pe alocuri s-a atins 260.motoreta mea in blana intr-a 3-a merge 248.

dar vine vara si va asteptam la treaba.

mie imi place ciorba de burta din padurea bogatii, sa nu o comandati de pe acum, ca se raceste.da' de platit, puteti de pe acum

:laugh:

 

la o intrecere cu voi nu ma bag (momentan nu ma ajuta "utilaju" prinde 250-260 in blana chinuit cu mult "demaraj" ) dar la o bere vin si eu :D

 

ps. are si ciolan cu fasole :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la o intrecere cu voi nu ma bag (momentan nu ma ajuta "utilaju" prinde 250-260 in blana chinuit cu mult "demaraj" ) dar la o bere vin si eu :D

 

ps. are si ciolan cu fasole :bigstar:

Si inca ce ciolan!!!ajunge 260 pe curbe,eu deja sunt pregatit,ieri am fost la teste,dar inca nu e vreme de motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da........sunt pregatit de prima etapa,si astept sa vina vremea buna pt.gp stradal.tu ce faci/?nu te pregatesti????

mi-am luat carenele de curse, trebuie sa la pun sus

ca se apropie forjele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...