Sari la conținut

CIRCUIT IN RO


Vlad Codreanu
 Share

Postări Recomandate

N-am spus ca voi le bagati mana in gaz. Intr-un final, fiecare e raspunzator pentru cat de mult rasuceste acceleratia. Doar ca multi tineri din Mures vor sa intre in gasca voastra de forjatori. Incercand sa dovedeasca si ei ca pot, de cele mai multe ori merg peste limita unde se simt ei in siguranta si facand asta, inevitabilul se produce. Greseala aceasta o fac multi dintre incepatori, nu doar la Mures.

Din punctul meu de vedere, o locatie mai buna a circuitului nici nu se putea alege. ;)

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

N-am spus ca voi le bagati mana in gaz. Intr-un final, fiecare e raspunzator pentru cat de mult rasuceste acceleratia. Doar ca multi tineri din Mures vor sa intre in gasca voastra de forjatori. Incercand sa dovedeasca si ei ca pot, de cele mai multe ori merg peste limita unde se simt ei in siguranta si facand asta, inevitabilul se produce. Greseala aceasta o fac multi dintre incepatori, nu doar la Mures.

Din punctul meu de vedere, o locatie mai buna a circuitului nici nu se putea alege. ;)

asa e,dar vezi ca multi nu-si permit circuitul ca e scump,pe circuit pe weekend,adica 3 zile e700 euro cu tot cu cauciucuri si de bani astia nu poti sa zici ca te spargi tare in figuri,doar la limita,doar cand pe strada strici sambata-duminica pana la brasov e 400 lei,e ceva diferenta..........dar noi ne mai dam si pe strada sa nu ne esim din mana,ca o data pe luna avem etapa pe circuit.pe cum vb.lumea chiar din contra noi ii mai invatam pe cate unu cum se merge pe curbe,dar sant si riscuri pe strada ca multi tampiti sunt pe drum care taie curbele............pa pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am spus ca voi le bagati mana in gaz. Intr-un final, fiecare e raspunzator pentru cat de mult rasuceste acceleratia. Doar ca multi tineri din Mures vor sa intre in gasca voastra de forjatori. Incercand sa dovedeasca si ei ca pot, de cele mai multe ori merg peste limita unde se simt ei in siguranta si facand asta, inevitabilul se produce. Greseala aceasta o fac multi dintre incepatori, nu doar la Mures.

Din punctul meu de vedere, o locatie mai buna a circuitului nici nu se putea alege. ;)

asa e,dar vezi ca multi nu-si permit circuitul ca e scump,pe circuit pe weekend,adica 3 zile e700 euro cu tot cu cauciucuri si de bani astia nu poti sa zici ca te spargi tare in figuri,doar la limita,doar cand pe strada strici sambata-duminica pana la brasov e 400 lei,e ceva diferenta..........dar noi ne mai dam si pe strada sa nu ne esim din mana,ca o data pe luna avem etapa pe circuit.pe cum vb.lumea chiar din contra noi ii mai invatam pe cate unu cum se merge pe curbe,dar sant si riscuri pe strada ca multi tampiti sunt pe drum care taie curbele............pa pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am spus ca voi le bagati mana in gaz. Intr-un final, fiecare e raspunzator pentru cat de mult rasuceste acceleratia. Doar ca multi tineri din Mures vor sa intre in gasca voastra de forjatori. Incercand sa dovedeasca si ei ca pot, de cele mai multe ori merg peste limita unde se simt ei in siguranta si facand asta, inevitabilul se produce. Greseala aceasta o fac multi dintre incepatori, nu doar la Mures.

Din punctul meu de vedere, o locatie mai buna a circuitului nici nu se putea alege. ;)

asa e,dar vezi ca multi nu-si permit circuitul ca e scump,pe circuit pe weekend,adica 3 zile e700 euro cu tot cu cauciucuri si de bani astia nu poti sa zici ca te spargi tare in figuri,doar la limita,doar cand pe strada strici sambata-duminica pana la brasov e 400 lei,e ceva diferenta..........dar noi ne mai dam si pe strada sa nu ne esim din mana,ca o data pe luna avem etapa pe circuit.pe cum vb.lumea chiar din contra noi ii mai invatam pe cate unu cum se merge pe curbe,dar sant si riscuri pe strada ca multi tampiti sunt pe drum care taie curbele............pa pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce cocosi sunteti..nu inteleg cu ce drept acuzati o persoana cand nu sunteti mai bun ca aceea persoana.baiatu' asta va manca pe maine si pe strada si pe circuit ;)

 

eu nu comentez nimic,dar va asteptam la primavara sa facem o forja pe tg-mures-brasov,cu noi baietii de mures si dupa tragem concluziile.salutare

Ca tot-i benzina 5 lei litru', nu' mai bine vii tu sa vedem care ajunge mai repede din Salajean pana in Piata Victoriei mai repede ? Asa..stradal...Ca de luat curbe la 120 d grade in 250 de metri cu un gsxr la 130km/h si blana la depasiri in linie dreapta poate si pisica mea sau un fraier ca mine, cu motor de 50CP. Oricine are ceva chilometri la activ isi poate da seama ca mergeti tare si prost...daca cumva esti unul dintre cei din clip. Puneti alte clipuri daca vreti sa impresionati pe cineva. Sau, mai bine, o poza cu globul de cristal in care ii vedeti pe altii cum se dau. Ce cardeala proasta aveti in voi, manca-va-s circuitele... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot-i benzina 5 lei litru', nu' mai bine vii tu sa vedem care ajunge mai repede din Salajean pana in Piata Victoriei mai repede ? Asa..stradal...Ca de luat curbe la 120 d grade in 250 de metri cu un gsxr la 130km/h si blana la depasiri in linie dreapta poate si pisica mea sau un fraier ca mine, cu motor de 50CP. Oricine are ceva chilometri la activ isi poate da seama ca mergeti tare si prost...daca cumva esti unul dintre cei din clip. Puneti alte clipuri daca vreti sa impresionati pe cineva. Sau, mai bine, o poza cu globul de cristal in care ii vedeti pe altii cum se dau. Ce cardeala proasta aveti in voi, manca-va-s circuitele... ;)

 

hai ba sictir..cu tractoru' tau pe hotare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ba sictir..cu tractoru' tau pe hotare

Hai ba...nu fi si tu asa suparat si-o lua personal. Poate onorezi invitatia totusi cand treci prin Bucuresti, sa vezi cum merge tractorul meu. Dai PM. Globu' de cristal nu ti-a aratat ca fratili tau a mers si pe alte motoare ? Vezi, poate ai uitat sa-l bagi in priza, daca nu merge nici asa, il poti schimba in 30 de zile cu bonul, direct la magazin. Servus. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot-i benzina 5 lei litru', nu' mai bine vii tu sa vedem care ajunge mai repede din Salajean pana in Piata Victoriei mai repede ? Asa..stradal...Ca de luat curbe la 120 d grade in 250 de metri cu un gsxr la 130km/h si blana la depasiri in linie dreapta poate si pisica mea sau un fraier ca mine, cu motor de 50CP. Oricine are ceva chilometri la activ isi poate da seama ca mergeti tare si prost...daca cumva esti unul dintre cei din clip. Puneti alte clipuri daca vreti sa impresionati pe cineva. Sau, mai bine, o poza cu globul de cristal in care ii vedeti pe altii cum se dau. Ce cardeala proasta aveti in voi, manca-va-s circuitele... ;)

da da da,oare sa te credem?....voi la bucuresti in ale motociclismului mai aveti multe de invatat, pt.ca acolo numai linie dreapta e,dar daca va spune cineva ca se merge pe la voi tare e ca mergeti printre masini cu 200 km,se trece linile de tranvai in disperare se calca linile duble,dar nu in asta consta motociclismu,motociclismu consta in curbe,acolo se vede valoarea,anu 2010 au venit nenumarati baietii din buc cu noi pe Tg-mures-Brasov si au vazut cum se merge,eu personal ma dau de 7 ani pe traseul asta dar inca nu am intalnit baietii din buc. sa mearga tare........sunt niste baieti care merg tara in tara din; Bistrita,Cluj,Hargita,Mures,dar inca nu am vazut de 7 ani pe nimeni din alte jud........va asteptam peste 3 luni cand incepe sezonu sa ne intalnim sa dam o forja........va salut...drumuri bune. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da da,oare sa te credem?....voi la bucuresti in ale motociclismului mai aveti multe de invatat, pt.ca acolo numai linie dreapta e,dar daca va spune cineva ca se merge pe la voi tare e ca mergeti printre masini cu 200 km,se trece linile de tranvai in disperare se calca linile duble,dar nu in asta consta motociclismu,motociclismu consta in curbe,acolo se vede valoarea,anu 2010 au venit nenumarati baietii din buc cu noi pe Tg-mures-Brasov si au vazut cum se merge,eu personal ma dau de 7 ani pe traseul asta dar inca nu am intalnit baietii din buc. sa mearga tare........sunt niste baieti care merg tara in tara din; Bistrita,Cluj,Hargita,Mures,dar inca nu am vazut de 7 ani pe nimeni din alte jud........va asteptam peste 3 luni cand incepe sezonu sa ne intalnim sa dam o forja........va salut...drumuri bune. ;)

te dai de 7 ani pe acelas traseu tg-mures - brasov.. ar fi si culmea sa nu fi cel mai bun ;)

resprect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da da,oare sa te credem?....voi la bucuresti in ale motociclismului mai aveti multe de invatat, pt.ca acolo numai linie dreapta e,dar daca va spune cineva ca se merge pe la voi tare e ca mergeti printre masini cu 200 km,se trece linile de tranvai in disperare se calca linile duble,dar nu in asta consta motociclismu,motociclismu consta in curbe,acolo se vede valoarea,anu 2010 au venit nenumarati baietii din buc cu noi pe Tg-mures-Brasov si au vazut cum se merge,eu personal ma dau de 7 ani pe traseul asta dar inca nu am intalnit baietii din buc. sa mearga tare........sunt niste baieti care merg tara in tara din; Bistrita,Cluj,Hargita,Mures,dar inca nu am vazut de 7 ani pe nimeni din alte jud........va asteptam peste 3 luni cand incepe sezonu sa ne intalnim sa dam o forja........va salut...drumuri bune. ;)

Imi place cand mai citesc cate ceva scrise de tine.....dar pana acuma nu am zis nimic........parca te vad cum tremuri de emotii in fata tastaturii ca sa scii tu cate ceva la cat de buni sau ne-buni sunteti voi 7 8 de acolo......dar ma intreb eu asa ca un nemotociclsit.....pe un TEREN NEUTRU care ar fi smenu?ok m-am prins ca estu bun ......da acolo la voi man.De aia se zice sa mergeti pe pista.....dar daca tot ai zis ca platesti tu mancare....eu m-as bag cu 2 3 baieti la vara dar daca luma teapa si nu ne dai de mancare????ce facem?murim de foame?........

Art.out.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da da,oare sa te credem?....voi la bucuresti in ale motociclismului mai aveti multe de invatat, pt.ca acolo numai linie dreapta e,dar daca va spune cineva ca se merge pe la voi tare e ca mergeti printre masini cu 200 km,se trece linile de tranvai in disperare se calca linile duble,dar nu in asta consta motociclismu,motociclismu consta in curbe,acolo se vede valoarea,anu 2010 au venit nenumarati baietii din buc cu noi pe Tg-mures-Brasov si au vazut cum se merge,eu personal ma dau de 7 ani pe traseul asta dar inca nu am intalnit baietii din buc. sa mearga tare........sunt niste baieti care merg tara in tara din; Bistrita,Cluj,Hargita,Mures,dar inca nu am vazut de 7 ani pe nimeni din alte jud........va asteptam peste 3 luni cand incepe sezonu sa ne intalnim sa dam o forja........va salut...drumuri bune. ;)

 

daca vin la vara akas ma bag eu la o tura..dar doar asa de curios de traseu ca de luat locuri fruntase nici nu ma astept din mom ce te dai de 7 ani pe traseu ala..asa pot sa te chem si eu pe alba-turda ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da da,oare sa te credem?....voi la bucuresti in ale motociclismului mai aveti multe de invatat, pt.ca acolo numai linie dreapta e,dar daca va spune cineva ca se merge pe la voi tare e ca mergeti printre masini cu 200 km,se trece linile de tranvai in disperare se calca linile duble,dar nu in asta consta motociclismu,motociclismu consta in curbe,acolo se vede valoarea,anu 2010 au venit nenumarati baietii din buc cu noi pe Tg-mures-Brasov si au vazut cum se merge,eu personal ma dau de 7 ani pe traseul asta dar inca nu am intalnit baietii din buc. sa mearga tare........sunt niste baieti care merg tara in tara din; Bistrita,Cluj,Hargita,Mures,dar inca nu am vazut de 7 ani pe nimeni din alte jud........va asteptam peste 3 luni cand incepe sezonu sa ne intalnim sa dam o forja........va salut...drumuri bune. ;)

Bineinteles ca trebuie sa ma crezi, asa cum te cred si eu pe tine ca esti un meserias si nu te imprastii pe prima curba, atat timp cat nu m-ai vazut, si nici eu nu te-am vazut cum te dai. La fel cum nu ai cum sa stii, cine, ce si cate mai are de invatat pe la noi in sat la mersul pe motor. Daca tot compari, cu siguranta nu ai intalnit pe cine trebuie din Bucuresti, ca sa nu mai vb ca si prin Constanta si Timisoara sunt baieti talentati pe ghidon, numai din ce am cunoscut si eu. Si oricum daca te dai de atata timp in zona, este normal sa ai un avantaj, asa ca invitatia ta nu este una tocmai "la moda". De asta facusem invitatia sa ne batem in palose cu tramvaiele pe acilea. Nu ? ;)

Cam fac urticarie cand mai apare cate unul, din cand in cand, pe forum sau mai ales avocati ai "poporului", ca agitatul ala de mai sus, care dau rusine la altii, gratuit si fara miza, trezindu-se vorbind singuri in tramvai, laudandu-se, desi nu i-a intrebat nimeni de talent, de parca ar fi Stoner ,Biaggi or something....si nu prinde lumea canalul ala TV sa-i vada unde se dau ei in MotoGP, sa nu mai vb ca....este destul de plin forumul asta de talentati care acum, ori sunt in pamant, ori mai rau, si-au omorat pasagerul ca niste incepatorii, de buni ce erau. Culmea ironiei negre este ca avocatii apar si atunci cand moare vreunul de prea mult talent...Daca tot esti bun, nu strica sa fii si putin modest, ca-i o calitate in plus.

 

Si ca sa postez ceva ontopic, eu cred ca DACA se va face un circuit in Romanica, atunci cu siguranta va fi pe langa Bucuresti. Cei din nord-vest au deja Padurea Bogatii. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca trebuie sa ma crezi, asa cum te cred si eu pe tine ca esti un meserias si nu te imprastii pe prima curba, atat timp cat nu m-ai vazut, si nici eu nu te-am vazut cum te dai. La fel cum nu ai cum sa stii, cine, ce si cate mai are de invatat pe la noi in sat la mersul pe motor. Daca tot compari, cu siguranta nu ai intalnit pe cine trebuie din Bucuresti, ca sa nu mai vb ca si prin Constanta si Timisoara sunt baieti talentati pe ghidon, numai din ce am cunoscut si eu. Si oricum daca te dai de atata timp in zona, este normal sa ai un avantaj, asa ca invitatia ta nu este una tocmai "la moda". De asta facusem invitatia sa ne batem in palose cu tramvaiele pe acilea. Nu ? :D

Cam fac urticarie cand mai apare cate unul, din cand in cand, pe forum sau mai ales avocati ai "poporului", ca agitatul ala de mai sus, care dau rusine la altii, gratuit si fara miza, trezindu-se vorbind singuri in tramvai, laudandu-se, desi nu i-a intrebat nimeni de talent, de parca ar fi Stoner ,Biaggi or something....si nu prinde lumea canalul ala TV sa-i vada unde se dau ei in MotoGP, sa nu mai vb ca....este destul de plin forumul asta de talentati care acum, ori sunt in pamant, ori mai rau, si-au omorat pasagerul ca niste incepatorii, de buni ce erau. Culmea ironiei negre este ca avocatii apar si atunci cand moare vreunul de prea mult talent...Daca tot esti bun, nu strica sa fii si putin modest, ca-i o calitate in plus.

 

Si ca sa postez ceva ontopic, eu cred ca DACA se va face un circuit in Romanica, atunci cu siguranta va fi pe langa Bucuresti. Cei din nord-vest au deja Padurea Bogatii. :D

oricum la TG-MURES se face primu circuit si aici noi vom fi" SEFII",.... ;) dar va asteptam primavara sa ne cunoastem,va las sa alegeti voi traseul sa nu ziceti ca ne dam de ani de zile,eu zic traseul BRASOV-CAMPINA,ce ziceti.........noi nu suntem talent,am invatat si noi,sti cum?numai daca te dai inveti,daca ti motoru in garaj nu faci experienta........va salut ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum la TG-MURES se face primu circuit si aici noi vom fi" SEFII",.... :D dar va asteptam primavara sa ne cunoastem,va las sa alegeti voi traseul sa nu ziceti ca ne dam de ani de zile,eu zic traseul BRASOV-CAMPINA,ce ziceti.........noi nu suntem talent,am invatat si noi,sti cum?numai daca te dai inveti,daca ti motoru in garaj nu faci experienta........va salut ;)

Aleg pista man .....merci dar cnie stie poate la vara ne bagam la un Brasov....oricum mancarea e asigurata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare pe barba lui, dar daca tot te dai smecher.. tre sa fii smecher oriunde. Daca tu vi si te dai baskan pe un traseu pe care il faci de 7 ani unde ai facut santuri de se vad din satelit, cum sa vina unul care nu a fos tniciodata si sa ai tu pretentii sa te faca?

 

Daca t uiti la teveu si nu numai la moto gp unde toti pilotii de acolo stiu toate circuitele, arunca un ochi la clasele inferioare sa vezi campioni ajunsi acum care mai amu 2 ani se clasau mediocru, pentru ca a cunoaste locule ste esential in a fi rapid, conditie sine qua non.

 

Asadar NU esti smecher pentru ca te dai tu tare pe un traseu de 7 ani iar altii din tara nu pot tine pasul pentru ca nu stiu locul. Esti smecher daca mergi pe un teren pe care NU ai mai fost sau pe care te-ai dat asa ocazional, deci indemanarea ta in acest caz este perfect contestabila maestre.

 

;)

 

p.s. s-a dus dreaq si topicu' asta ca de obicei pe oriunde in motoretizm.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da da,oare sa te credem?....voi la bucuresti in ale motociclismului mai aveti multe de invatat, pt.ca acolo numai linie dreapta e,dar daca va spune cineva ca se merge pe la voi tare e ca mergeti printre masini cu 200 km,se trece linile de tranvai in disperare se calca linile duble,dar nu in asta consta motociclismu,motociclismu consta in curbe,acolo se vede valoarea,anu 2010 au venit nenumarati baietii din buc cu noi pe Tg-mures-Brasov si au vazut cum se merge,eu personal ma dau de 7 ani pe traseul asta dar inca nu am intalnit baietii din buc. sa mearga tare........sunt niste baieti care merg tara in tara din; Bistrita,Cluj,Hargita,Mures,dar inca nu am vazut de 7 ani pe nimeni din alte jud........va asteptam peste 3 luni cand incepe sezonu sa ne intalnim sa dam o forja........va salut...drumuri bune. :D

 

 

mai usor ca sar "baietii de Bucuresti" pe tine :D

 

 

am fost de cateva ori si eu prin Bucuresti si am ramas cu o inpresie destul de proasta in mare parte din cauza stilului de condus si a mizeriei din oras ;) nu mai spun ca prin toate benzinariile in care opream ereau tot felu de tigani de iti erea frica sa iti iei ochii de pe motor :D

 

. eu unu prefer drumurile mai "serpuite" decat 300 pe drum drept ... maibine 60 intr-o curba frumoasa

 

 

 

noi sa fim sanatosi si sa ne vedem cu bine la o tura cu mobrele

numa bine :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plan_circuit_curse_tgmures.jpg

 

pe circuitul asta avem si curbe pt TG.Mures si linii pt Bucuresti si capra si varza numa sa se faca si atunci o sa vedem care cum se stie.......

 

pariez pe Tg.Mures

 

 

 

. eu unu prefer drumurile mai "serpuite" decat 300 pe drum drept ... maibine 60 intr-o curba frumoasa

 

 

 

noi sa fim sanatosi si sa ne vedem cu bine la o tura cu mobrele

numa bine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plan_circuit_curse_tgmures.jpg

 

pe circuitul asta avem si curbe pt TG.Mures si linii pt Bucuresti si capra si varza numa sa se faca si atunci o sa vedem care cum se stie.......

 

pariez pe Tg.Mures

 

 

 

. eu unu prefer drumurile mai "serpuite" decat 300 pe drum drept ... maibine 60 intr-o curba frumoasa

 

 

 

noi sa fim sanatosi si sa ne vedem cu bine la o tura cu mobrele

numa bine ;)

salut......nu stiu ce sa zic dar abia astept primavara sa aleaga baietii din buc.traseul si sa-i vedem,noi deja tinem intruniri joia si discutam aprins,acuma pregatim si motoarele,le ducem in ungaria,dar vreau sa-i ii vedem pe baietii si eu platesc masa la toti si le fac si cate un plin la buc,jur,eu zic traseul brasov-campina sau retur,noi inca nu prea am fost pe acolo,sau alegeti voi cum doriti,sa vorbit si cu baietii din cluj,harghita,sibiu,reghin si vin si ei,total vom fim peste 30 de forjatori,dar fiecare merge pe barba lui sa nu vad ca sunt discuti,daca na-i tupeu sau alte vrejeli ca unu are de 1000 cel de 600 sau nu are pregatit motoru,asta e........eu am 750.....si acu vine in martie S 1000 RR........Va salut.......nu mai este mult...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut......nu stiu ce sa zic dar abia astept primavara sa aleaga baietii din buc.traseul si sa-i vedem,noi deja tinem intruniri joia si discutam aprins,acuma pregatim si motoarele,le ducem in ungaria,dar vreau sa-i ii vedem pe baietii si eu platesc masa la toti si le fac si cate un plin la buc,jur,eu zic traseul brasov-campina sau retur,noi inca nu prea am fost pe acolo,sau alegeti voi cum doriti,sa vorbit si cu baietii din cluj,harghita,sibiu,reghin si vin si ei,total vom fim peste 30 de forjatori,dar fiecare merge pe barba lui sa nu vad ca sunt discuti,daca na-i tupeu sau alte vrejeli ca unu are de 1000 cel de 600 sau nu are pregatit motoru,asta e........eu am 750.....si acu vine in martie S 1000 RR........Va salut.......nu mai este mult...

Acu' pe bune...tu cu cine te certi si pe cine provoci cu invitatiile astea ? Orice om sanatos la cap nu o sa accepte asa ceva, cel putin niciunul din cei pe care ii cunosc. Eu unul nu am cum sa onorez invitatia, ca nu am scula sa ma tin dupa voi, dar te astept eu in Bucuresti s-o ardem stradal, adica in trafic. Ca eu nu pot sa fac ce faci tu, dar tu zici ca poti sa faci ce fac eu. Platesc eu mancarea... :D Eu am zis ca esti baiat, dar vad ca nu renunti la basinile astea deloc. Sa fii sanatos si sa te vedem la televizor castigand un premiu, nu la stirile e la ora 5.

 

eu o am de 25 cm

m-am gandit sa va mentionez...

Si cum te dai mai bine cu ea pe circuit sau stradal ?

Nu esti om serios...aici este o discutie serioasa, de motosicli. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

circuitul ala este praf la desen, are prea multe sectiuni de viteza, nu este foarte tehnic, virajele sunt sublime dar lipsesc cu desavarsire.

Oricum nu se va face, dar zic asa.. ca chestie.

 

Si in bucuresti.. aia stau mai mult pe cric la terase decat pe motoare bre. Eu de acolo vin si iti zic, multi habarnisti, toti cunoscatori, sunt fitzo-bikeri, asa le spuneam eu cu ai mei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut......nu stiu ce sa zic dar abia astept primavara sa aleaga baietii din buc.traseul si sa-i vedem,noi deja tinem intruniri joia si discutam aprins,acuma pregatim si motoarele,le ducem in ungaria,dar vreau sa-i ii vedem pe baietii si eu platesc masa la toti si le fac si cate un plin la buc,jur,eu zic traseul brasov-campina sau retur,noi inca nu prea am fost pe acolo,sau alegeti voi cum doriti,sa vorbit si cu baietii din cluj,harghita,sibiu,reghin si vin si ei,total vom fim peste 30 de forjatori,dar fiecare merge pe barba lui sa nu vad ca sunt discuti,daca na-i tupeu sau alte vrejeli ca unu are de 1000 cel de 600 sau nu are pregatit motoru,asta e........eu am 750.....si acu vine in martie S 1000 RR........Va salut.......nu mai este mult...

Asa ceva..........tot mai nebuna ii lumea asta!!! Sa inteleg ca acuma ai S 750 RR?

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu' pe bune...tu cu cine te certi si pe cine provoci cu invitatiile astea ? Orice om sanatos la cap nu o sa accepte asa ceva, cel putin niciunul din cei pe care ii cunosc. Eu unul nu am cum sa onorez invitatia, ca nu am scula sa ma tin dupa voi, dar te astept eu in Bucuresti s-o ardem stradal, adica in trafic. Ca eu nu pot sa fac ce faci tu, dar tu zici ca poti sa faci ce fac eu. Platesc eu mancarea... :huh: Eu am zis ca esti baiat, dar vad ca nu renunti la basinile astea deloc. Sa fii sanatos si sa te vedem la televizor castigand un premiu, nu la stirile e la ora 5.

 

 

 

Halal motociclism in oras :D

 

nu vad vreo placere in a te plimba printre masini si pietoni (cu atat mai putin intreceri si orgolii)

sa fim seriosi asta cu Te astept in Bucuresti ii cam trasa de par ..... sa ne dam ca baietii de la PIZZA

 

nu ii mai simplu sa va dati in afara orasului si daca doamne fereste cazi nu mai calci si 7 pietoni ?

 

numa bine ;)

 

te astept eu in Bucuresti s-o ardem stradal, adica in trafic mare om , mare caracter ........... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...