Sari la conținut

URAL


mas oyama
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sint curios cum se comporta la drum ...oricum cred ca acest "turbo" are sa incalzeasca motorul mult mai repede si mai tare , compresia creste, creste si randamentul

Este adevarat setul motor are sa faca mai putini chilometri .Arata super jantele ...intarituri ...rusesti , esapament special , facut pe masura

:troll:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Na,acuma io beu o palica sa-mi fac pfta de mincare si ma uit mai atent la mninunea tehnicii Sovietice.Da ce Dumnzo ai filtru ala de carburant legat cu colier romanesc(sirma )de bara anti crash din stinga?Da ce bord auto are omu,maaa.Da ce traseede high pressure luft are de la turbo la unde tre sa junga?Parca-s trasee montane de prin Padis.Da-mi place ca o avut omu ambitie!Ceva s-o muncit pt toate astea,ia vezi ce zincate sint tate tevile.Dar avind in vedere fundalul sonor(chickens)la ce acces tehnologic are omul,bravo lui.Ca de avea tehnologie CERN,altceva iesea.Dar pt ca FUNCTIONEAZA,sa stiti ca io-i dau LIKE

Na hai ca acuma mi foame

O sara buna la tati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati dracului cacaturile aleacu cotcodaceli si hai sa trecem la lucruri mai serioase, adica la Ural Retro 2013. Dark cherry.

8288320505_8f3211efd6_h.jpg

 

 

 

8289378614_41b9e2c9df_h.jpg



Anul asta, Mosul sigur vine cu motocicleta.

8288311033_4e177cf4ef_b.jpg

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta da ural nu mormanu ala de fiare de mai sus cu turbo care te va duce maxim 5000 km



Na,acuma io beu o palica sa-mi fac pfta de mincare si ma uit mai atent la mninunea tehnicii Sovietice.Da ce Dumnzo ai filtru ala de carburant legat cu colier romanesc(sirma )de bara anti crash din stinga?Da ce bord auto are omu,maaa.Da ce traseede high pressure luft are de la turbo la unde tre sa junga?Parca-s trasee montane de prin Padis.Da-mi place ca o avut omu ambitie!Ceva s-o muncit pt toate astea,ia vezi ce zincate sint tate tevile.Dar avind in vedere fundalul sonor(chickens)la ce acces tehnologic are omul,bravo lui.Ca de avea tehnologie CERN,altceva iesea.Dar pt ca FUNCTIONEAZA,sa stiti ca io-i dau LIKE

Na hai ca acuma mi foame

O sara buna la tati

 

ungunoi ca ala pot sa itri fac si eu cand vrei,dar de cat sa arunci banii aiurea mai bine il restaurezi,alta valoare va avea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Lasati dracului cacaturile aleacu cotcodaceli si hai sa trecem la lucruri mai serioase, adica la Ural Retro 2013. Dark cherry.

8288320505_8f3211efd6_h.jpg

 

 

 

8289378614_41b9e2c9df_h.jpg

 

 

 

Anul asta, Mosul sigur vine cu motocicleta.

8288311033_4e177cf4ef_b.jpg

 

 

 

 

Putem sa ne dam cu parerea?

 

Daca da eu zic astfel:

 

Motocicleta este intradevar superba

Ce nu mi place la ea?

Forma rezervorului!

Dupa parerea mea forma rezervorului nu prea se potriveste cu restul, ( aripi, atas etc...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Dupa parerea mea forma rezervorului nu prea se potriveste cu restul, ( aripi, atas etc...)

Forma rezervorului e aia nebunie. Restul nu se potrivesc cu el!

De fapt, rezervorul cu farul bombat se pupă de minune. Aripa faţă ar fi mers mai tăiată din faţă şi ceva mai coborîtă în jos... iar toată faţa ar fi mers mai lungă, să fie ceva mai înaltă.

Editat de VULPOIU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...