Sari la conținut

UN IJ REFACUT


amedock
 Share

Postări Recomandate

PENTRU CEI INTERESATI RELATII LA TEL 0728082892

Asa trebuie sa arate si IJ-ul meu cand va fi gata ma refer la extetic si culori, app cat a durat intreaga operatiune si cam cat l-a costat ???poate si o lista exacta cu ce ati lucrat la el... sa nu ne spui cum am mai vazut pe alte site-uri "suna-ne sa iti spunem" sincer nu suntem la linia fierbinte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa trebuie sa arate si IJ-ul meu cand va fi gata ma refer la extetic si culori, app cat a durat intreaga operatiune si cam cat l-a costat ???poate si o lista exacta cu ce ati lucrat la el... sa nu ne spui cum am mai vazut pe alte site-uri "suna-ne sa iti spunem" sincer nu suntem la linia fierbinte...

 

S-a facut tot de la roti, motor, seiile de piele, tobe cromate, instalatie electrica, aripi, a durat un an si a costat tot 1000 de euro din care 350 piese

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a facut tot de la roti, motor, seiile de piele, tobe cromate, instalatie electrica, aripi, a durat un an si a costat tot 1000 de euro din care 350 piese

 

 

impecabil

imi place saua,cat te-a costat sa o tapitezi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde ai cromat?

 

si cam cat te-a costat ? pregatesc ei piesele?

sunt interesat arata bine , fara zgarieturi , au fost si piesele pregatite bine

 

 

mu mai stiu exact dar au fost scump ei le pregatesc

Mesaj completat

impecabil

imi place saua,cat te-a costat sa o tapitezi?

 

 

seaua ete din piele de bovina si a costat 120 euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a facut tot de la roti, motor, seiile de piele, tobe cromate, instalatie electrica, aripi, a durat un an si a costat tot 1000 de euro din care 350 piese

M-ar interesa niște tobe exact ca cele ale acestui IJ cam cât m-ar costa ? bănuiesc ca faceți și la comanda?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie, per ansamblu, nu imi place cum a iesit. Crom si polish in excedent care pe mine ma deranjeaza vizual, plus albastru metalizat cu protectiile de rezervor invelite in piele maro...mmm, nu e chiar ceva care sa ma dea pe spate. Ce imi place mult la IJ sunt tobele. Nu cred ca poate fi numit reconditionat, poate ...imbunatatit dintr-un anumit p.d.v.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie, per ansamblu, nu imi place cum a iesit. Crom si polish in excedent care pe mine ma deranjeaza vizual, plus albastru metalizat cu protectiile de rezervor invelite in piele maro...mmm, nu e chiar ceva care sa ma dea pe spate. Ce imi place mult la IJ sunt tobele. Nu cred ca poate fi numit reconditionat, poate ...imbunatatit dintr-un anumit p.d.v.

Întradevăr pielea aia maro chiar ii strica aspectul mergea mult mai bine neagra, iar in privința Crom/Polish e bun oricum nu o sa rămână asa (cred0 eu unul nu as tine un IJ doar de expoziție.

Cred ca dacă nu ii dai unui IJ drum de munte, noroi, și alte cele ala nu mai este IJ.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze se poate?.... Pentru noi astia din strainataturi unde legea copyright-ului se aplica, sau macar o versiune a filmuletului fara muzica sau ce o fi "ilegal" prin el.

 

Cica: This video contains content from UMG. It is not available in your country.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnule! va rugam respectuos a va aduce aminte ce si cum in legatura cu cromarea! felicitari pentru motocicleta!

 

 

scuze cromarea s-a facut la bucuresti daca doriti am sa va dau si telefonul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cobinatia de culori nu zic nimic. Fiecare si-l face cum ii place.

Oricum, e departe de a fi kitsch! Si daca nu e kitsch, nu vad nicio problema.

 

Arata foarte bine. Asa ca ma alatur si eu celor care va felicita, pentru restaurare, achizitie.

Sa-l conduci sanatos si sa aveti grija unul de altul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O adevarata motocicleta de iesit duminica dupa masa la plimbare :) Cum ziceau si colegii, tot respectul pentru munca depusa! Munca apreciata doar de cei care au pus macar de cateva ori mana pe o surubelnita si un patent, dar in mod sigur cel mai apreciata de Dvs. cand ati vazut ce bijuterie a iesit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...