Sari la conținut

Mi-am Luat Botezu


Survolaj
 Share

Postări Recomandate

Mosule, nu te supara pe mine, da' daca tu, dupa ce ti-ai luat primul motor (nu mai zic ca-i unu' nervos) de doar 3 zile, te dai dincolo de limitele tale, esti inconstient. Trebuia sa te duci undeva intr-o parcare si sa incerci sa te obisnuiesti cu el. Adica incepator + motor puternic + fortarea limitelor = foarte probabil accident. Iar daca te mai iei si dupa cei ce stiu deja sa mearga si merg tare, sansele sa ajungi afis pe botul unei Dacii cresc exponential.

 

Zi mersi ca n-ai ajuns in vreun necrolog si incearca s-o iei incet si sa inveti motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@fannyflint:

Fah, voiam sa te intreb si n-am prins okazia . Underworld se refera la clubu' ala de punkeri jegosi si distrusi?

 

(Scuze Survolaje', pentru off-topic)

Aia de la Underworld (din cate am vazut eu de pe site-ul lor) nu-s punkeri ci poseri.

Ei au scris: "Underworld: Home Of Underground Music And Subterranean Culture"

Auzi acolo ce porcarie, nici macar nu stiu fraierii aia ce-i ala underground! Adica ei zic ca Blink 182 si Green Day e underground? Ha! Prostii ****!!

M-am uitat si pe forumul lor si au sectii cu muzica Nu "metal", "Hardcore" (pun pariu ca ei nici nu stiu ce-i ala Hardcore, ei probabil se refera la chestii gen Implant Pentru Refuz, ceea ce NU e hardcore) , Gothic si Hip-Hop...vai dar ce punkeri sunt astia.. rolleye0014.gif

 

Da, sunt de acord cu tine, sunt niste jegosi, care mi se pare ca nu stiu nimic despre ce-i ala Punk Rock. Nu-s punkeri! :angryfire:

 

P.S.: Survolaje, noroc ca ai scapat bine, toate cele bune! happy0180.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

la TV spunea odata un "mesereash"...ca vor baga in apa cu care spala strazile un liant care sa incorporeze praful de pe sosea.....cica e poluare mare :angryfire: datorita santierelor in lucru care fac jde mii de tone de praf..inclusiv frezatul asfaltului vechi...asa ca atentie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum se spunea pe aici, nu exista motociclist care sa nu fi cazut, chiar daca nu recunoaste.

 

Ce ai patit tu acolo sint zgirieturi minore, bine ca nu a fost o lectie mai dura.

 

Inapoi pe ea si imblinzeste fiara mai bine. E normal ca la inceput sa te trinteasca, nu esti obisnuit cu ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum se spunea pe aici, nu exista motociclist care sa nu fi cazut, chiar daca nu recunoaste.

 

Ce ai patit tu acolo sint zgirieturi minore, bine ca nu a fost o lectie mai dura.

 

Inapoi pe ea si imblinzeste fiara mai bine. E normal ca la inceput sa te trinteasca, nu esti obisnuit cu ea.

 

 

 

Zi-le Loredana :angryfire: :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun. imi pare bine.

 

apropos, zicea cineva ca accidentele astea de tot rahatu' sunt postate cam degeaba la rubrica asta. mai bine va duceti pe sectiunea incepatori.

 

Iar ai aparut? Nu te lasi frate de tocat nervii oamenilor?

 

 

Eu am urmatoarea intrebare:exista oare motociclist in lumea asta care n-a cazut niciodata?...

Ce tot va luati de om ca a cazut saracul?Bine ca e el ok.Motoru se face,ca de aia sunt service-uri si piese de schimb.

 

Bai lumea se ia de el ca si-a luat monstrul ala de motor ca primul motor :angryfire: Nu ca a cazut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca esti ok, sincer ma asteptam sa te vad cu avarii grave.

 

Si eu consider ca daca iti iei un zx6 ca prima motoreta, accidentul poti sa il pui la incepatori, sa invete si ei ceva.

M-am abtinut ca stiu ca nu e frumos cand toata lumea te felicita pentru motoreta noua sa comnetez.

 

Atat iti zic: pacat de carene si de oasele tale, dar daca tie nu ti-e mila nici mie nu mai imi e.

Te vad mare expert pe forum de ceva vreme, credeam ca ai invatat ceva de aici.

Ai grija de tine si de motor, pentru ca mai are multe surprize sa iti rezerve.

 

 

Vad ca nimeni nu zice lucrurilor pe nume... esti depasit de situatie...

 

 

 

:angryfire:

Desi un pic cam acida skija, nu vorbeste tocmai aiurea :angryfire:

 

...Dar avand in vedere "moda" noului val , ziceti ca suntem bulangii si invidiosi daca tragem pe cineva de maneca. :angryfire:

[/quote

sunt de aceeasi parere cu Irina....e critica constructiva, Survolaj ar trebui sa invete ceva din experienta asta

si sa o ia mai usor....

Acum 2 zile imi spunea Survolaj ca dupace termina cu super-sport isi ia cross, ca aici e senzatia....sper sa nu fiu in aceeasi padure cu el pana nu invata sa se dea

 

asfalt uscat, poteci curate!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...