Sari la conținut

Bikes on Ice 2011


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Galen, din pacate, unii dintre noi nu putem merge cu mobrele pe vreme de-asta ... Ne-am varsa din 2 in 2 m :) Poate reusim , totusi, sa ajungem ca tare mi-e dor sa beau o bere cu tine !

Reciproc pantero! haideti cu masinile, doar veniti mai multi din Tm, nu-i rusine! Cu mine e alta poveste, am semienduro. Berea aia se pune deja la rece :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, faceti careva din organizatori un gest umanitar sa dati un print-screen la google-maps la Hateg, si puneti un punct rosu pe locatia aproximativa in paint :)) sau niste coordonate GPS ar fi ok, ca noi ne-am holbat cu ochii la harta on-line si cea mai interesanta chestie ce am vazut-o acolo era cimitirul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei daca e cu + mergem impreuna cu motoarele,daca e polei ne cuplam la un auto :(

 

Is oarecum din zona(jud. HD) si am facut cca 3 ani Deva- Petrosani in toate anotimpurile. Daca e vreme nasoala, chiar la cateva cu +, pe dealu' Hategului in padure este posibil sa fie polei. Daca veniti pe Sibiu-Sebes-Simeria-Calan, aveti de urcat tot dealu'. Daca veniti pe Petrosani, nici o treaba in Hateg. Doar ca s-ar putea sa aveti ceva probleme pe Merisor, la iesire din Petrosani. Depinde si de vreme, ploaie, temperatura si depinde si de drumari. Bafta, drum bun si ne vedem acolo. :) :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in principiu vreau sa plec eu din bucuresti vineri dimineata.

pai pe saptamana viitoare sa ne auzim pe PM care cum mergem si sa stabilim un loc de intalnire ,bine acum depinde mult si de vreme .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, faceti careva din organizatori un gest umanitar sa dati un print-screen la google-maps la Hateg, si puneti un punct rosu pe locatia aproximativa in paint :P) sau niste coordonate GPS ar fi ok, ca noi ne-am holbat cu ochii la harta on-line si cea mai interesanta chestie ce am vazut-o acolo era cimitirul :D

 

E foarte simplu: in Hateg este un singur Petrom, iar Bikes On Ice-ul este cam la 200 metri distanta, deci... hai la Hateg ca te impiedici de noi. Chiar nu e nevoie de coordonate, gps-uri si alte alea-alea... :)

Mesaj completat

salutare feciori :) cred ca o sa fiu prezent si anu asta :() sa vad cu ce o sa vin cred ca cu sania trasa de pinguini...sau cobor cu avalansa de 18 februarie:D

 

 

WELCOME SOLOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimul week end , acasa , pana la Bikes on Ice ! Multa bafta la impachetat !

P.S : plec vineri dimineata , din Timisoara . Vom fi mai multe motociclete ! Ramane sa revina Emil cu mai multe detalii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai pleaca vineri cineva din Bucuresti moto/auto? face topic separat sau ne anuntam pe acesta ?

 

Daca reusesc sa imi iau liber vineri plecam ca anul trecut.

Daca nu, Sambata la prima ora sunt pe drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca reusesc sa imi iau liber vineri plecam ca anul trecut.

Daca nu, Sambata la prima ora sunt pe drum.

Ok ,avem timp pana la sfarsitul saptamanii sa ne organizam un pic :) acum depinde foarte mult si de vereme :laugh: dar nu stiu de ce am impresia ca este de bine :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecare din Timisoara : vineri , 18.feb. , din statia Baron Oil , calea Lugojului , ora 10:00 AM fix . Pana in momentul de fata : 4 motociclete : Emil , Zoli , Arthur si Cipone .

Vin si eu cu voi daca nu e vreme urata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si ce daca-i vreme urata ? O facem sa fie frumoasa ! Te asteptam ! :D

Busulica mea nu stie sa mearga pe polei :)

Trebuie schimbate gumele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In atentia lui Tibi , pentru cazare, Muresu confirma prezenta ! Sa ne vedem cu bine ! :)

 

Sa ne vedem cu bine ..pardon ,cu VINUL :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...