Sari la conținut

Accident Bistrita


Spionutz
 Share

Postări Recomandate

Urat accident . intamplat acuma vreo jumatate de ora. Fata circula cand unu cu masina i-a taiat calea sa intre pe o strada laterala la stanga.. urmarile in poze.Fata ca prin minune doar cu zgarieturi multe si sperietura pe cinste ..asta dupa ce a zburat cativa metri buni in aer.

 

P.S. Ce declaratie "desteapta" stie politaiul sa zica cand se coboara din mashina " Las ca va prind eu pe motociclistii astia prin oras va rup eu capul la toti" . Fara sa ia in vedere ca eram cel putin 20 de motociclisti nervosi in preajma lui...rezultatele nu le mai spun ca e de inteles...include scandal , harmalaie si bocteri cu bastoane :crack:

post-2705-1158519404_thumb.jpg

post-2705-1158519494_thumb.jpg

post-2705-1158519531_thumb.jpg

post-2705-1158519572_thumb.jpg

post-2705-1158519625_thumb.jpg

post-2705-1158519673_thumb.jpg

post-2705-1158519720_thumb.jpg

post-2705-1158519760_thumb.jpg

post-2705-1158519834_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

slava Domnului ca nu a patit nimic fata.

 

cat despre militieni, se pare ca acolo in bistrita inca nu s-au obisnuit cu lumea "de afara". poate ca ar trebui inchisi in birouri. rusine lor daca asa vad ei problema. in bucuresti, m-au oprit cativa dar de fiecare data mi-au zis ai grija de tine ca nimeni nu are, pe un ton prietenesc ... sa speram ca se vor comporta toti la fel. nepartinitor. impartiali. civilizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Later edit .. inca cateva poze de pe un alt aparat. Fundul e a motociclistei .. un pic de ulei, ceva antigel dar e okey. Am si filmuletz cu politistul buclucas dar e prea mare sa`l postez

post-2705-1158521078_thumb.jpg

post-2705-1158521354_thumb.jpg

post-2705-1158521613_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si filmuletz cu politistul buclucas dar e prea mare sa`l postez

trebuie taiat din el si lasat doar comentariile buclucasului apoi trimis departamentului relatii cu publicul al MAI (e-petitie) la adresa drp@mai.gov.ro

Editat de AndreiC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A avut sansa motociclista. Nu ma mira deloc declaratia politistului, cam peste tot prin Romania is asa (unii), te urmaresc si te opresc din orice nimic, doar pt ca esti motociclist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns inaintea politistilor la locul accidentului si am venit din cealata parte de orash pana acolo.... si cand au ajuns acolo au inceput sa injure si sa vb aiurea despre motociclisti... noi cand am ajuns eram vreo 8 cu motoarele.... toti cu castile in maini si etc... va spun sincer , politist mai prost ca ala nu am vazut dar nici motor facut mai varza k ala si fata sa fie ok ???.... noroc ca a zburat peste masina ca altfel doamne fereste ce se putea inampla... Capu sus Timea !!! Nu te descuraja !!!! Cred k sunt putini baieti care se dau pe motor cum merge fata asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filmul trebuie sa ajunga impreuna cu plangeri la superiorii militianului imbecil. :crack: N-ar avea noroc in viata, vita dracu! Ce nervi am! :crack: Fata a avut super bulan, cum ai odata in viata. Capu' sus si tarie ca sa mergi inainte! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAFTA MOTOCICLISTEI..... :crack:

LU` NENEA CU TAIATU FETEI MMMMMULLLLTAAAAAA :crack:

 

CAT DESPRE POLITIANUL ALA TRIMITE FILMULETZU PE LA O TELEVIZIUNE SA VADA SI ALTII

CE BOLOVANI AVEM IN POLITIE...CA AU SI EI VINA LOR INTR O OARECARE MASURA

Editat de cata_30
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las bha ...ka timeea revine :> :crack: o sa vedetz voi ... :crack:

 

 

Daca poti scrie si folosii tastatura e super bine !!! Bafta si ai grija de tine.

 

 

P.S. filmuletul a dat eroare la copierea de pe aparatul foto. nu mai e nici pe aparat , nici in windows .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt intreaga va dati seama ce mult ma iubeste Dumnezeu

 

sa vedeti ce prosti sun unii soferi. Prietenul meu trecuse cu cateva secunde inainte de mine si pe el l-a lasat sa treaca si pe mine cica nu m-a vazut de aceea a virat in fata mea.......iar dupa ce am cazut nici nu m-a intrebat ce am sau sa ma ajute sa ma ridic caci eram in mijlocul drumului........imi spunea doar ca el nu m-a vazut si ma intreba de unde am aparut.........ce ciudat ..........multumesc lui Dumnezeu ca am scapat si sunt in viata

 

 

doamne mare noroc.... astia-s conservarii ce drq sa faci????? fata a avut ingerul aproape!!!

 

si ma rog sa nu se lase de motociclism dupa faza asta...

 

capul sus!!

 

nu o sa ma las de motociclism .........si ingerul meu chiar mi-a fost aproape ........frica mea cea mai mare a fost intotdeauna sa nu ma lovesc la maini daca era sa cad cu motorul si uite ca am avut cam 100km/h si am cazut , mi-a sarit si casca din cap, nu am avut costum si ma dor doar picioarele si in rest nu am nimic........ cred ca am mai mult de un inger........cand am atins asfaltul parca am plutit am simtit doar picioarele ca ma dor in rest nimic...........oricum e o MINUNE ca am scapat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"cand am atins asfaltul parca pluteam " - adrenalina e de vina...organismul e mai complex decat ne putem noi inchipui! Ai avut mega bulan! Sa fi sanatoasa si la fel de curajoasa si de acum in colo! Stiam eu ca oamenii de acolo au 3 oo...incluziv fetele(am rude la voi acolo) :crack: :crack: . Asta nu te scuza de faptul ca nu ai avut echipament...cu asta nu sunt de acord! :crack: in rest MUUUULTA SANATATE si totusi mergi si fa-ti un consult general....nu se stie niciodata! inca o data :crack:

Editat de matematik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns inaintea politistilor la locul accidentului si am venit din cealata parte de orash pana acolo.... si cand au ajuns acolo au inceput sa injure si sa vb aiurea despre motociclisti... noi cand am ajuns eram vreo 8 cu motoarele.... toti cu castile in maini si etc... va spun sincer , politist mai prost ca ala nu am vazut dar nici motor facut mai varza k ala si fata sa fie ok ???.... noroc ca a zburat peste masina ca altfel doamne fereste ce se putea inampla... Capu sus Timea !!! Nu te descuraja !!!! Cred k sunt putini baieti care se dau pe motor cum merge fata asta...

 

multumesc mult pentru incurajare ....... sunt fericita ca am facut cunostiinta cu asfaltul si nu am patit nimic ....de motor imi pare super rau .........sper sa faca asigurarile treaba ........ abia astept sa ies la o tura.....

 

"cand am atins asfaltul parca pluteam " - adrenalina e de vina...organismul e mai complex decat ne putem noi inchipui! Ai avut mega bulan! Sa fi sanatoasa si la fel de curajoasa si de acum in colo! Stiam eu ca oamenii de acolo au 3 oo...incluziv fetele(am rude la voi acolo) :crack: :crack: . Asta nu te scuza de faptul ca nu ai avut echipament...cu asta nu sunt de acord! :crack: in rest MUUUULTA SANATATE si totusi mergi si fa-ti un consult general....nu se stie niciodata! inca o data :crack:

 

 

ii drept nu am nici o scuza ca nu am avut echipament........ii bine totusi ca cineva acolo sus ma iubeste........ mai mare dovada ca asta nici nu imi trebuie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...